Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

25 sty 2008, 12:28

ja mam dziś dzień marudka, masakra, dobrze że dziś piątek.

Ja już po Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
zaraz się zbieram za Obrazek i Obrazek
a Alicja siedzi na kocyku i marudzi

[ Dodano: 2008-01-25, 11:58 ]
udało się Alicja zasnęła
Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

25 sty 2008, 13:23

Hej.

Nocka nie należała do najlepszych - musiałam nad ranem zmienić małemu pampersa bo nasikał do oporu :ico_olaboga: Założyłam mu już 5 żeby mógł więcej nasiusiać ale i tak miał dyskomfort i musiałam mu zmienić. Powiedzcie czy wy też zmieniacie maluchom pieluchy w nocy ? A są może jakieś takie bardziej chłonne właśnie na noc ???

Wiktorek lula od 12, jak wstanie zje pomidoróweczkę i pójdziemy na spacerek. Chciałabym kupić sobie jakiś sweterek :ico_noniewiem:

Sto lat dla solenizanta - Krystianka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

25 sty 2008, 13:31

kamizela, ja nie zmieniam z racji tego że Alicja nie budzi sie w nocy. A jeśli chodzi o rozmiar to ja używam 2 z Happy, to jest chyba odpowiednik 4 z Pampersa.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 sty 2008, 13:57

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Krystianka!!!!!!!

Maya buszuje po mieszkaniu jak szalona dzisiaj...ale dzis jajka sadzone na obiad z salata i ziemniaczkami wiec mam luz....
My nosimy 4+ z Pampersa bo taniej wychodzi w dumbopaku.....
aha i chwalimy sie ze Mya dzis stala ponad minute na srodku lozeczka bez trzymanki :-D :-D :-D .....widzialam ze mama dzwoni na skypa i chcialam szybko mala polozyc o lozeczka...a ona za nic w swiecie usiasc nie chciala wiec postawilam ja na nogi i zaryzykowalam i stala tak az usiadlam i podlaczylam sie i jeszcze chwilke :ico_szoking: .....ona juz od jakiegos czasu sie tak puszcza sama ale zeby tak dlugo to pierwszy raz....wiem ze krzywdy sobie nie zrobi bo nie leci na glowe do tylu tylko siada spokojnie....

Lady...wiesz co...Maya odkad siadla sama jak miala 6,5mca tok do tylu nie leci....nigdy nie podstawialismy za nia zadnych ochronnych poduszek ani nic w tym stylu...jakos chyba tak ma ze nie ma klopotow z rownowaga....wypracowala sobie to do perfekcji chyba :ico_noniewiem:

a no i jeszcze nabroila dzis...siedzialysmy sobie w salonie i sie bawila fajnie i poszla na korytarz i chyba drzwi z lazienki byly lekko uchylone i dorwala szczotke do kibelka na ktora juz dluuuugo polowala i wylala wode z tego pojemnika na siebie :ico_olaboga: ...fuuuuj...a w lazience mamy wylkadzine wiec znow musialam to prac...bleeee
a poza tym jest dzis kochana...tak sie do mnie szczerzy i chichra...cud malinka cud dziewczynka!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

25 sty 2008, 14:03

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nowe osiągnięcia May. Mój spaceruje już wzdłuż łóżeczka lub wersalki i też skubany próbuje się puszczać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 sty 2008, 14:06

aha i Kamizela...wiesz co Maya jakos nie sika do pelnego pampersa...znaczy sie jest prawie pelny ale w nocy nie musze zmieniac...Wikus duzo pije w nocy wiec tez duzo wydala....

a no i Kate...prosze Cie bardzo nie woz malego bez siodelka...matko ja mam zaraz czarne wizje przed oczami :ico_olaboga: .....Maya lubi jezdzic ale poza tym ma w aucie ulubioną zabawke ktorej nie bierzemy do domu tylko w aucie lezy i czeka na Maycie....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

25 sty 2008, 14:08

No mój doi w nocy cyca, teraz przez te zęby po kilka razy to sika na potęgę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

25 sty 2008, 14:30

Uśpiłam terrorystkę :ico_brawa_01:

Krystianku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :ico_tort: :ico_zdrowko:

Boże to moja panna pewnie jako jedyna nosi "3" pampersa :ico_szoking: ale takie właśnie nanią pasują z resztą Miłosz też filigranowy :-) i ngdy nie dobił wyżej niż 4+ :ico_noniewiem:

Idę popatrzeć na aparaty fotograficzne.... sprawne... :ico_oczko: :ico_zly:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

25 sty 2008, 15:17

hejak wszystkim

Glizda a jak Mayja sie czuje ? juz spokuj z temperatura ??

ja dzis cały domek na błysk posprzatałam .. i padam .. spac mi sie zachciało .......

dzis na obiadek pyszny ryz z gotowana piersia i papryka i kukurydza i ogorkiem ..... mniam mniam .....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

25 sty 2008, 15:31

ja na obiadek mam fasolówkę

a ciotka gapa zapomniała o Krystianku
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości