basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

25 sty 2008, 12:14

Witam was kochane.
wyniki odebralam dzis i sa super nie mam białka w moczu :ico_brawa_01: wczoraj mnie nie bylo bo caly dzien bolaly mie dziasła :ico_placzek: szok ale zadzonilam do mojej gin i mascia mi kazala smarowac i przeszlo ale mam opuchnieta jeszcze lekko buzke.
my juz dla zuzi tez mamy wszystko,kosmetyki tez kupilismy Nivea Baby, przewijak na komodke tez kupilsmy i taki zestaw wanienka ktora sie naklada na wanne i do tego jest przwijak zeby sie tak nie schylac mocno,
Emilko tak zdecydowałam ze pojade urodzic na Lutycka,ale czy bedzie mijsce tego nie wiem :ico_olaboga: tam praktycznie trzeba mniec tylko swoje chusteczki dla dzidziusia i krem do dupki,a reszte oni daja pieluszki kaftaniki a nawet rozki,ale ja i tak biore wszystko swoje,kurcze dzis sie tak wystraszylam bo zuzia rano wcale sie nie ruszala w ogole dzis taka bardzo malo ruchliwa poszlam po badania to wtedy sie rozbrykala,teraz tez spi,potem do was jeszcze napisze papap.

[ Dodano: 2008-01-25, 11:16 ]
acha dziewczyny czy wy to wszystko macia juz powyciagane czy zapakowane,bo ja mam zapakowane jakos mi tak dziwnie jeszcze rozpakowac.

[ Dodano: 2008-01-25, 11:21 ]
Dona moja zuzia na pocztku 30 tygonia wazyła 1600 ,ale jesli lekarka nic ci nie mowila to napewno wszystko jest ok roznie te nasze skarby rosna.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

25 sty 2008, 12:31

Dona pisze:Z kosmetyków to tez kupie Oilatum.
Dona popatrz na oillana firmy oceanic - to samo co oilatum ale o połowę tańsze. My przez jakiś czas kubie kupowaliśmy oilatum ale jak zobaczyliśmy oillana to zmnieniliśmy i polecam. Jest tak samo dobry i zawiera tak samo 64% parafiny ciekłej.
Dona pisze:nasączonymi gazikami owijamy kikutka i tyle.
u nas nie było zadnego kikuta bo obcieli w szpitalu i mieliśmy tylko taki malutki strupek na pępuszku.
Dona pisze:Sylwia, kurczę , to nie wiem, czy mam sie martwic, ale moja dzidzia w 32tc wazyła 1600g.
nie martw się bo to normalna waga. Moja jest poprostu duża :ico_olaboga: matko jak ja ją urodze. Pewnie dociągnie do 4 kg :ico_olaboga:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

25 sty 2008, 14:33

czesc marcowki
ja dzis mam wizyte u giny wiec zobacze dzis moja coreczke i zobaczymy ile wazy moja ksiezniczka,juz sie nie moge doczekac wieczora :ico_brawa_01:
dzis przyszlo lozeczko dla malej,ale cale opakowane wiec nie bede go narazie otwierac
basia24 pisze:acha dziewczyny czy wy to wszystko macia juz powyciagane czy zapakowane
ja wiekszosc rzczy mam zapakowana i na strychu,oczywiscie oprucz ubranek pieluch itp.ktore leza juz poprasowane i czekaja na nasze malenstwo.
mi jeszcze zostaly do kupienia kosmetyki dla malej i przybornik;szczoteczka,nozyczki itp no i jeszcze posciel do lozeczka,ale kupilam torbe do spania,wiec nie wiem czy posciel narazie jes konieczna? co myslcie?

[ Dodano: 2008-01-25, 13:34 ]
Aneta 30 pisze:A moj mąz co widzi sklep dla dzidziusiow to wchodzi i oglada gorzej niz kobieta

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

25 sty 2008, 15:32

Sylwia, a te kosmetyki Oceanic to gdzie mozna kupic. W aptece? Bo w rossmanie i innych drogeriach ich nie widziałam.

No i mam jeszcze jedno pytanie: ile par tych bawelnianych majtasów poporodowych trzeba kupic? Mam listę zakupów, ale , jak znam życie, to pewnie o czyms się zapomni.

A ja wczoraj byłam w auchan, trochę się zdziwiałam, ale widziałam tam sporo fajnych rzeczy dla maluszków i to całkiem niedrogich, a dobrych gatunkowo. No i byłam jeszcze w 5.10.15. Jejku, dziewczyny, takie cuda są poprzeceniane. Gdybym swoją córcię juz miała, to pewnie połowę sklepu z mężem byśmy wykupili. :-D

Sylwia.O. pisze:u nas nie było zadnego kikuta bo obcieli w szpitalu i mieliśmy tylko taki malutki strupek na pępuszku.


no to fajnie, nie trzeba się pierniczyc z tym kikutkiem

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

25 sty 2008, 15:43

Dona pisze: ile par tych bawelnianych majtasów poporodowych trzeba kupic?
a wlasnie to jest pytanie
ja kupilam w aptece 1 paczke a tam jest 5 par moze bedzie trzeba jeszcze jedna paczke dokupic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-25, 14:44 ]
wiecie co teraz strasznie mi sie zaczely przetluszczac wlosy co 2 dzien myje wlosy :ico_szoking: czy tez tak teraz macie?

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

25 sty 2008, 15:48

Aneta 30 pisze:mi sie zaczely przetluszczac wlosy co 2 dzien myje wlosy


mnie tez się wydaje, ze szybciej się przetłuszczają.

A Wy też nie robicie w ciąży tak często depilacji? Fajnie by było, gdyby ten znacznie wolnioejszy porost został jeszcze po ciąży :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

25 sty 2008, 16:14

Dona pisze:Sylwia, a te kosmetyki Oceanic to gdzie mozna kupic. W aptece? Bo w rossmanie i innych drogeriach ich nie widziałam.
w aptece.
Aneta 30 pisze:wiecie co teraz strasznie mi sie zaczely przetluszczac wlosy co 2 dzien myje wlosy czy tez tak teraz macie?
niestety też :(
Dona pisze:A Wy też nie robicie w ciąży tak często depilacji? Fajnie by było, gdyby ten znacznie wolnioejszy porost został jeszcze po ciąży
no tez tak mam i miałam za pierwszy m razem ale po ciazy wszystko wróciło do normy

[ Dodano: 2008-01-25 ]
dona dam Ci linka http://www.domzdrowia.pl/products.php?name=oillan

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

25 sty 2008, 19:37

Dona pisze:A Wy też nie robicie w ciąży tak często depilacji?
ja nie musze tak czesto i to jest superrrrrrrrrrrrrrrrrrr, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-25, 18:39 ]
monika83 pisze:ja wiekszosc rzczy mam zapakowana i na strychu,oczywiscie oprucz ubranek pieluch itp.ktore leza juz poprasowane i czekaja na nasze malenstwo.
ja dokladnie zrobilam tak samo chcialam zapytac,bo pokoj dla małej jest pusty to znaczy staja tam rzeczy przygotowane tylko dla niej i wszytko na jednym tylko komoda w w niej poukladane rzeczy dla zuzi i to wszytko nie wiem kiedy bedzie odpowieni czas zeby sie tym zajac?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 sty 2008, 20:01

No a co powiecie na to , że mój synek przy badaniu USG w 32 tc wazył 1400g???? I to chłop!!! Ale ja się pytałam lekarza i powiedział, że wszystko jest w porządku i nie ma się czym martwic i nie zawsze USG pokazuje dokładną wagę. Zazwyczaj dzieci rodzą sie większe niż jest w odczytach z USG.

Aneta 30 pisze:Dona napisał/a:
ile par tych bawelnianych majtasów poporodowych trzeba kupic?

ja mam 3 paczki po 5 szt. w tym, ze jedne są okropnie duże bo kupiłam bez sprawdzenia XL :-D i pewnie z nich nie skorzystam.

[ Dodano: 2008-01-25, 19:04 ]
Dziewczyny czy macie tak teraz , że niechce wam się nigdzie wychodzić??? Bo ja tak mam , że niechce i się nawet ubierać i cały dzień przechodzę w szlafroku, bo nic mi się niechce. No oprócz oczywiście pić!!! Przez dzień wypijam 1,5 l wody i przez noc 1 l. więc tylko można sobie wyobrazić ile razy biegam do łazienki :ico_olaboga: . Ja chyba na papier nie wyrobie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

25 sty 2008, 20:17

zirafka pisze: Przez dzień wypijam 1,5 l wody i przez noc 1 l. więc tylko można sobie wyobrazić ile razy biegam do łazienki . Ja chyba na papier nie wyrobie

kochana ja z tym piciem juz nie wyrabiam pije jak smok a potem latam co chwile do toalety :ico_szoking: A w nocy to co dwie godz sie budze co sie przebudze to lece siku :ico_szoking:
Dzis poszlam z corka do pizzerni zaszalalysmy troche :ico_oczko: ale to nie na mnie mam bardzo maly zoladek przez te diety bo nie zmiescilam pizzy dobrze ze moja Angela byla glodna :-D ale posiedzialysmy posmialysmy sie nie zaluje ze wyszlam z domu,a bardzo mi sie nie chcialo :-)
Zycze Wszystkim marcowka milego wieczorku :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość