Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

25 sty 2008, 17:05

Violu Asia ma rację na kanapkę leć odpocząć chwilkę Obrazek

U nas też słonko świeci Obrazek tylko taki nieprzyjemny wiatr wieje Obrazek

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

25 sty 2008, 17:19

Ale naklikalyscie! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Ja dzisiaj mialam goscia na obiadku, a rano sprzatalam :ico_zly: wiec czasu mi brakuje! Zaraz po dzieciaczki musze pojechac!
Sliczne zdjecia powklejalyscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super!!!
Violu, co do kupki to napewno antybiotyki, daj Milence marchewke, to bedzie lepiej, bo jak nie to pupcie jej to zaatakuje i bedzie brzydka. Zdrowka zycze!
Ula, ale gadula ci rosnie! i ciekawski szkrabik, bo do kamery dorwac sie chce! :ico_brawa_01: Niedlugo to sam filmowac bedzie! :ico_brawa_01:
A teraz juz lece po dzieci !

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

25 sty 2008, 17:23

[size=150]dziewczynki a to mój torcik ananasowo - śmietankowy
średnio mi się udała dekoracja...bo nie miałam za dużo czasu
na wymyślne fantazje Obrazek [/size]
Obrazek

a w lutym następne torty przede mną...szykują się urodziny męża, moje, Mikołaja a w marcu Miłosz ma urodzinki ....to się bardziej postaram... Obrazek

[ Dodano: 2008-01-25, 16:35 ]
joanna1111 pisze:Jak u Ciebie Violu?Dajesz rade po nieprzespanej nocce :ico_noniewiem: Na kanapke jak mala spi bo ty tez musisz byc zdrowa :ico_pocieszyciel: Dla dzieci,meza i dla nas :ico_pocieszyciel:


Joasiu nie ma szans na spanie....bo Milena śpi po 5-10 minut i kaszel ją budzi :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

25 sty 2008, 17:47

Biedactwo, zycze szybkiego wyzdrowienia Milenki! :ico_haha_02:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

25 sty 2008, 19:25

Viola jestem w szoku ja nawet czasami nie mam czasu ugotowac obiadu.......


ale kusisz tym tortem , aż pewnie nie bede mogła usnać jak czegoś słodkiego nie zjem



i jeszcze mam prosbę do dziewczyn z Warszawy..... bo ja nie radzęsobie z prowadzeniem naszego małego gospodarstwa...czy znacie jakies panie które sprzątają BŁAGAM!!!!! dajcie mi jakieś adresy lub telefony na priwa ...bo mnie maż straci cierpliwosc

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

25 sty 2008, 19:33

Ojejku Serafinko! A moze by tak mezusia do sprzatanka zagonic? :-D Ja to tak mowie zawsze, ze jak sie nie podoba, to sam (sama, bo do dzieci tez!!!) sobie zrob! :-D

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

25 sty 2008, 19:50

mój mauż bywa rzadko w domu a jak przyjerzdza to stara się być dużo z Bronkiem to ja taki nieudacznik jestem!!!!!!!!!

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

25 sty 2008, 19:57

Violu nawet 10 min.Przytul Milenke do cyca i obie polezycie :ico_sorki: :ico_sorki: Bo nam sie biedna wykonczysz.Tort super co tam do dekoracji zawartosc sie liczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tak po kabelku przosze kawaleczek :ico_sorki:
A ja dzis juz tez placuszek zrobiony bo moja dzis niezwykle grzeczna :ico_brawa_01: To chyba oddanie za wczoraj :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Serafinko zagnaj chlopa do pracy Anula ma racje.Ty masz juz dosc zajecia z dzieckiem :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

25 sty 2008, 21:09

witajcie
przez Tadzika ostatnio rzadko do was zaglądam, ale odkąd "oszpecili" mu główkę igłą, to Tadzik ma traumę
zupełnie brak mi już pomysłów, w ogóle nie chce ćwiczyć, nie chce leżeć na brzuchu, a o plecach nie wspomnę, mamy ogromne problemy z zasypianiem w dzień, bardzo częste karmienia nocne, no istny horror :ico_placzek:
do tego dziś jak zwykle byłam sama, więc chwilowo padam na nos

violu najserdeczniejsze życzonka dla Twoich ukochanych syneczków, niech im gwiazdki z nieba nigdy nie zabraknie i żeby byli dobrzy dla Milenki i mamusię kochali nad życie :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
co do Pulmexu, to ja smaruję i plecki i piersi, tak jak Ula
ale mi robicie smaka tymi ciastami, a ja nic nie mogę pałaszować z tych rzeczy przez Tadzika, już mi niedobrze od tych biszkoptów :ico_placzek:
piękny ten torcik, a jak smakowicie wygląda, mniam...
uleńko filmik super, tylko z odwracaniem było gorzej :ico_oczko:
sylwio no proszę, to jutro wielkie wydarzenie będzie, trzymam kciuki, żeby pogoda dopisała i było pięknie i wspaniale
ogromne gratulatki :ico_prezent:
justynko zdrowiej i szybciutko do nas wracaj
kinga ale z ciebie zdolniacha z tymi foteczkami, a jak już otworzysz swoje własne atelier, to może dostaniemy jakąś zniżkę na fotki z dzieciaczkami?
serafinko mnie się nic takiego nie zdarza o czym piszesz, ja używam Nortona 360
joasiu jakie przebiśniegi, jakie krokusy? ja codziennie w ogródku wypatruję ich z nadzieją na zakończenie tej beznadziejnej zimy, ale coś nie wychodzą

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

25 sty 2008, 21:26

Basiu i zakile Obrazek Choc jeszcze nie kwitna.U nas zawsze sa wczesniej bo tu troszke cieplej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i inny klimat

[ Dodano: 2008-01-25, 20:29 ]
Moja padla dostala manne 200ml i cyca maly zarloczek.Ja tez ide sie juz polozyc i zobacze co w TV Obrazek Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości