Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 sty 2008, 21:08

rany kto to pisał że słabiej piszemy??? Nie mogłam przeczytać od wczoraj! :ico_olaboga:
Juz sie bałam że tylko Nina się zrobiła nerwus :ico_zly: wścieka się jak jej Zuzia cios zabierze i wchodzi na takie rejestry że uszy pękają! :ico_szoking:
Co do spotkania to już kiedyś o tym pisałyśmy - jestem za !
Wszystkiego naj dla solenizantów!!! :ico_tort:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 sty 2008, 21:36

Mamy 3 ząbek, :ico_brawa_01: niedlugo chyba pojawi sie i 4 bo go juz widac.

Kelly fajne zdjecia Tymka :ico_brawa_01:

Madzia to sie ucz, trzymam kciuki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

25 sty 2008, 21:49

lulu gratulujemy zabka

Magdzinka sto lat sto lat dla Joasi niech zdrowo rosnie, ladnie je i bedzie super coreczka dla swoich rodzicow

olala ogladalam te peg perego ale sie jeszcze zastanawiam

madzia powodzenia na egzaminie

dziewczyny dzis w mamo to ja podawali taki przepis na leczo dla szkrabow od 10 miesiaca: cukinia papryka pomidor i parowka drobiowa. podduszone i do buzki.chyba bedzie dobre co?

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 sty 2008, 22:17

hej wpadam jeszcze na chwilkę hihi
Adaś pojechał po gości na dworzec, inni co jadą samochodem są jeszcze w drodze więc mam chwilkę i mogę wkleć wam fotkę tortu dla Joasi
Oczywiście zapraszam na wirtualny tort urodzinowy i kawkę :ico_buziaczki_big:

Obrazek

Obrazek

JOASIA OD DZISIAJ NARESZCIE MÓWI TATA :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

25 sty 2008, 22:18

a ja dalej bede was molestowac o te wozki :) co myslicie o takim http://www.allegro.pl/item300872492_now ... _city.html
albo takim
http://www.allegro.pl/item300258355_spa ... ia_e_.html
http://www.allegro.pl/item301034230_spa ... _grat.html

[ Dodano: 2008-01-25, 21:20 ]
piekny tort Magdzinka. Ty to masz zdolnosci

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 sty 2008, 23:02

Super tort, mniam
Magdzinka pisze:JOASIA OD DZISIAJ NARESZCIE MÓWI TATA

Fajnie, napewno się ucieszyl tatus

Fillipek na niektórych piosenkarzy w telewizji wola ta-ta, :ico_placzek: biedulka chyba mu brakuje ojca, ale nie rozumie jeszcze moze tak bardzo
nie wiem, moze wyrodna matka jestem, moze trzeba bylo na wszystko zamknąc oczy i byc z Filki ojcem :ico_noniewiem:


Kelly no za bardzo nie jestem ekspertem w sprawach wozkow, ale mi tez nie za bardzo te dwie raczki, ale to tylko mi tak, takze nie zwracaj na to uwage, najwazniejsze zeby tobie i Tymkowi bylo wygodne
no i nie wiem czy umialabym ze skretnymi kolami, ale dziewczyny chwalą takie kola. Ja mam Quinny i chwale sobie, moze ze jest ciezki, ale swietnie sie prowadzi, i raczej nie bede zmieniac wozka.
w tym pierwszym chyba nie nie ma podstawki pod nozki, czy sliepa jestem, :ico_haha_02: ale siedzisko wyglada fajnie i wydaje sie byc wygodnym
no i ten 3 mi sie podoba bardzo:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

25 sty 2008, 23:21

Magdzinka, Piękny torcik. Jak będzie po imprezce to bardzo proszę o przepis może na taki sie skusze.

kelly, Ja tez sie zastanawiam nad spacerówką ale jest ich tyle że trudno sie zdecydować. Zadecydowałam że zobaczę w hurtowni, jakiś wybiorę i później porównam z allegro. Zawsze dobrze spróbować sobie pojeździć :ico_haha_01:

lulu81, Dziecko czuje jak między rodzicami jest coś nie tak. Lepiej coś przerwać niż przez całe życie się męczyć. Jeszcze odnajdziesz miłość. Moja koleżanka ma 2 letnią córeczkę i pół roku temu wyszła za mąż nie za ojca dziecka. Nigdy nie wiadomo co życie przyniesie. :589:

[ Dodano: 2008-01-25, 22:25 ]
Wszystkie dzieciaczki mają już ząbki a my nadal nic zaczynam się martwić !!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 sty 2008, 23:44

myszka_f, :-) :588:

nie martw się ząbkami, będą zdrowsze. :ico_oczko: do 1,5 roku mają prawo nie rosnąć dopiero pożniej chirurgicznie chyba dziąselka przecinają. Ja pierwszy ząb mialam dokladnie 1,5 roku jak mialam

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

26 sty 2008, 00:05

Witam wieczorkiem

Magdzinka
Super torcik ja też poprosze o przepis i musze rozejrzeć sie za pisakami do dekoracji bo nie wiedziałam że takie są

Kelly
Też czeka mnie zakup spacerówki i mam taki sam problem tyle tego że ciężko coś wybrać ja potrzebuje ten wózek tylko na wyjazdy bo ten co mam to strasznie dużo miejsca w bagażniku zajmuje

Lulu

Wiem że wątpliwości zawsze będą i z całego serca życzę CI żeby wszystko dobrze sie ułożyło i żebyś była szczęśliwa.
Moja mama wychowała sama trójke dzieci i wychowała ich na ludzi jak ma być dobrze to będzie.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

26 sty 2008, 08:20

lulu81, gratuluje ząbeczka!!!!

Hekkate, do mojej mamy do poradni przychodzi co jakiś czas przedstawiciel handlowy 'Danonków' i twierdzi, że danonki można podawać od 10 miesiąca życia. Ale tam jest kupa tłuszczu i innych ulepszaczy, żeby były długo świeże więc lepiej dawać jogurcik naturalny albo serek homo i samemu coś do tego dodać.

spacerówka ja też kupuje spacerówke - parasolke na wyjazdy, bo nasz obecny zajmuje większą część bagażnika w aucie mimo że duże kombi mamy, a gdzie tu jeszcze bagaże zmieścić? Tylko, że na wyjazdach, to my często jeździmy po lesie, plaży itd czyli trudnym terenie a parasolki niestety raczej średnio sobie wtedy radzą.
Nalepsze chyba byłoby chicco, np. CT04, bo ma chyba największe koła z parasolek ale za to waży 10kg i jest nieco większy po złożeniu od innych.

ulga na dziecko czy słyszałyście coś takiego, że z ulgi można skorzystać tylko wówczas, jeśli dziecko było na świecie cały rok kalendarzowy? Ja się cieszyłam na ten 1000zł a tu dziewczyny piszą na forum 'pilne' że prawdopodobnie nie będziemy mogły skorzystać z tego jeśli nasze dzidize są z lutego. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

myszka_f, nie martw sie ząbkami. Ale rozumiem cie, łatwo powiedzieć, ja jeszcze dwa tygodnie temu też sie martwiłam a tu tym czasem mamy niespodziewanie juz dwa ząbeczki!!!
Jakiś czas temu pisałam, że brak ząbków u dzieci zdarza się niezwykle rzadko a do 1,5 roczku może tak być. A ty i twój mąż kiedy dostaliście pierwsze ząbki? Bo to jest troche genetyczne. Mi wyszedł pierwszy ząbek jak mialam 8miesięcy, mężowi w 7 miesiącu. Ale synkowi męża brata wyszedł jak mial roczek a Asia 11 miesięcy więc coś w genach było, że tak późno.

lulu81, a ja tęsknie za wózkiem ze skrętnymi kolami, bo na początku jeździłam ze skrętnymi, w listopadzie zmieniłam wózek na 'nieskrętne' i do dzis mi to strasznie przeszkadza, wiec troche sie nie mogę juz doczekać aż bede miała spacerówke-parasolke ze skrętnymi kołami. Ale ze sprzedającą sie dogadałam, że ona za jakies dwa trzy tygodnie kupi swojemu dziecku nowy wózek, ja w między czasie sprzedam mojego x-landera i dopiero wtedy dojdzie do transakcji wiec pewnie za około miesiąc.

Magdzinka, świetny torcik, ale ty masz talent. Długo sie robi taki torcik? Ile czasu na to potrzeba?

kelly, forum o wózkach na gazeta.pl to skarbnica wiedzy. Poczytaj tam troche opinie.
A moje zdanie:
Coneco Solar, generalnie Coneco podobają mi sie, ale 'made in china' a to mnie przeraża. Poza tym moja koleżanka jest bardoz niezadowolona, bo trzeszczy, skrzeczy i telepie. A do tego cięzki: 10,5kg.
Hauck - niemiecka produkcja wiec super, fajne wzornictwo, przystępna cena, waga tylko 6,5 kilo, ale np. brak barierki, nie wiem czy jest okienko w budce i mało zabudowany wiec w zimie troche kiepsko ale moze to nie jest dla ciebie istotne.
Temu pierwszemu przyjze sie poźniej bo Asia sie domaga mojej uwagi.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 0 gości