Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

25 sty 2008, 23:28

Obrazek i co nie ma juz nikogo Obrazek

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 sty 2008, 00:20

Ja jak zwykle późnym wieczorkiem wpadłam poczytać.
I powiedzić dobranoc :-D

GLIZDUNIA, będzie mi miło jak Maya będzie miała taką samą brykę jak mój Karolek. Powiem Ci, że za taką cenę to chyba warto kupić ten wózeczek.

Lady udanej zabawy. U nas wiem, że odwoływano niektóre zabawy z racji żałoby narodowej, ale żałoba chyba tylko do 19.00 więc nie wiem czemu.

No to dobranoc wszystkim.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

26 sty 2008, 00:22

no to gasimy swiatlo ?

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

26 sty 2008, 00:43

ja gaszę !!
dobrej nocki
Lady baw się dobrze a może ta zabawa troszkę roztopi topór wojenny :-D czy jakoś tak ihihihih
pa

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

26 sty 2008, 08:36

a ja znowu z zaległościami...

Kurcze kobity tak mi was brakuje... nawet nie wiem co u Was!!! :ico_placzek:

ale moze to sie niedlugo skonczy :ico_haha_01:

wczoraj byłam na rozmowie o prace i są szanse ze ja dostane! w poniedziałek babka ma do mnie dzwonić czy dostalam ją czy nie. i zaczęła bym od połowy lutego :) dalej bym pracowała w hotelu jako recepcjonistka, ale bliżej i umowa o prace, zarabiac bym zarabiala tyle samo co tu na zlecenie wiec dla mnie bomba :-D

no i jak pomysle ze moze bede ostatnie 4 dni w pracy w tym pier... hotelu to az sie ciesze i z checia pracuje :ico_oczko:

zobaczymy co z tego wyniknie, babka mi powiedziala ze jestem "najlepsza" z wszystkich kandydatek i jeszcze polecona przez pracownika tamtego hotelu wiec moze sie uda! bardzo bym chciala.

co prawda tam sa nocki, ale dalabym rade, zwlaszcza ze kobieta z ktora gadałam jest taka zyciowa, ze zrozumie, ze mam dziecko i nie bede miala az tak duzo nocek :)

no i skończy sie wstawanie o godz. 3.45 by na 6 przyjechac do pracy! :)

ja tu tak gadu-gadu o sobie, a nic o mojej niuuni!!!!

rosnie jak na drożdzach! musze isc z nia do lekarza by zwarzyc :) bo nie wiem ile ona waży :( ale chyba z 8kg (tak mi sie wydaje)

no a tak poza tym to zebow brak, ale caly zcas widac je pod dziąsłami - nie chca wujsc skubane :ico_zly:

mamy problemy z jedzenie, tzn Kinga w ogole nie chce jesc obiadkow zupek, i tych sloiczkowych i tych domowych! jedyne co je to marchewka :/

oczywiscie deserki i kaszki wpeirdzieli az sie uszy trzesa!

chyba po mnie z niej taki Tadek Niejadek

Milego dzionka, mam nadzieje ze jutro mi sie uda wpasc :0

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 sty 2008, 09:10

hej...Doris fajnie ze wpadlas...zycze dostania pracy!!!!!!
a my juz na nozkach.hihii dzis wielki dzien...Maya pierwszy raz leci samolotem :-D :ico_brawa_01: teraz jestesmy same bo tatus na nadgodzinkach ale tylko do 12.00 wiec luzik....aha zapomnialam sie pochwalic ze A. tak trzaskal te nadgodziny ze dostal satysfakcjonujaca wyplate i damy rade spokojnie przezyc zblizający sie miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ...oczywiscie czesc kqaski pojdzie na zachciewajki mojego A. bo niby niezbedne są nowe mapy do naszego GPS'a...no wiecie jak to jest z tymi zachciankami ktore 'musza"zostac zakupione :ico_haha_01: .....
nie mam scenariusza jeszcze na dzisiejszy dzionek...wyjezdzamy na lotnisko ok 14.40 wiec po tym czasie juz mnie tu nie bedzie i mam nadzieje ze uda sie otworzyc te stronke na kompie mojej siostry!!!!!!!!!!!no bo bez Was to nie beda udane wakacje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 sty 2008, 09:20

Dzień dobry!!!

GLIZDUNIA, ja też mam nadzieję, że otworzysz TT i bedziesz miło spędzać wakacje :-D Zapamiętaj tylko swoje hasło :-D

doris, oby się udało, myślę, że każda z nas myślami będzie z Tobą i dostaniesz tą pracę.

A my dziś też większych planów nie mamy, u nas okropnie wieje, nie wiem jak tu wyjść, a będę musiała, bo koleżance muszę jakiś drobiazg kupić, jutro jedziemy, a ona we wtorek ma urodziny.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

26 sty 2008, 10:00

GLIZDUNIA, spokojnego lotu

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

26 sty 2008, 10:08

dziń dybry :-D

Wszystkiego najlepszego dla naszych dzisiejszych solenizantów Uli i Wiktorka, dużo zdrówka :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_tort:

my dzisiaj już od 6.45 na nóżkach, Mat nie chce dłużej spać, za to nocka całkiem znośna, chyba te długie spacerki mu tak dobrze robią, wczoraj zasnął mi w wózku :ico_szoking: i spał jakieś 2 godz... co dziwne w jego przypadku, miałam możliwość poodlądać ciuszki dla małego, byliśmy w Galerii Krakowskiej w H&M kurcze jakie świetne rzeczy tam są, tylko worek kasy i na zakupy :-D kupiłam mu dresik z kubusiem puchatkiem, mama ma bzka na tym punkcie :-D i buciki coś jak skarpetkim, fajne

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 sty 2008, 10:37

Kate gratuluje zakupow a Wiktorek i MisiUla mi chyba wybacza co? :ico_wstydzioch:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: sto latek dla solenizantow!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość