Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 sty 2008, 08:58

Witajcie u nas nocka taka sobie
Becik super ze z Mela troszke lepiej to sie liczy
a jak nazywa sie ten wózek wiem ze kiedys nawet wklejałaś linka ale znalezć nie moge
Aga26, hihi moja Jula własnie przed chwila zrobiła taki prezent hihi ale nie mi tylko tacie :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

26 sty 2008, 12:19

Emi właśnie ucina sobie drzemkę na balkonie ale nie sądze żeby długo pospała bo dzieci na placu zabaw tak wrzeszczą że masakra :ico_szoking:
No ale może godzinkę się uda...

Hihi ja musiałam sama przebrać Emi bo mój P jest w pracy. Ale jeżeli Emi strzeli kupsztala a tatuś jest w pobliżu to od razu gonię go do przebrania dziecia :-D

Ja już domek ogarnęłam, jeszcze tylko podłogę w dużym pokoju muszę umyć. Mięsko na obiad muszę tylko doprawić, ziemniaczki ugotować i finito :-D
Popołudniu mamy kolęde więc porządek musi być :-D

A tutaj jak zwykle weekendowe pustki :ico_noniewiem:
Gosia a Ty gdzie się podziewasz ??

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 sty 2008, 12:33

ale dzis mam nerwowy dzien chyba @ dostane bo wszystko mnie wnerwia :ico_zly: :ico_zly: sprzątania masa jeszcze Jula ostatnio cos marudna nauczyła sie wszystko wymuszać ani chwilke sama sie nie pobawi tylko zaraz chce na rece albo zeby co chwile jej cos innego pokazywać siedem swiatów normalne dziś mam dość jeszcze to sprzatanie ledwo posprzatam i juz jest nabałaganione ciagle to samo burdel na kułkach ciagle chodze i zbieram a i tak efektow nie widac albo tylko na chwilke :ico_placzek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

26 sty 2008, 13:02

witajcie.

Becia cieszę się, że Melką troszke lepiej.

gozdzik musisz troszke wyluzować, są rzeczy ważniejsze niż porządek. A zabawki to zbieraj najlepiej tylko wieczorem. Ale troszkę Cię rozumiem, ja też jestem raczej pedantką jeśli chodzi o porządek, ale ostatnio już po urodzeniu Majki i pójściu do pracy trochę odpuściłam. W końcu świat się nie zawali jak na podłodze będzie trochę zabawek leżało. :-D

A co do @, to ja jeszcze nie miałam :ico_szoking: Nie wiem czy się martwic, czy cieszyć? :ico_noniewiem: Nie wiem,może niedługo dostanę, bo od 2 tygodni pobolewa mnie brzuch, tak właśnie na @.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

26 sty 2008, 13:20

gozdzik ja Ciebie rozumiem w 100%. Emi też nauczyła się wymuszać. Najchętniej to łazikuje wszędzie za mną i to co ja posprzątam to ona wywali. Jak jej czegoś zabronię to jest wielki ryk. Ale nie wolno na to zwracać uwagi bo teraz jest okres że dziecię próbuje wyczuć na ile może sobie pozwolić.
Ja też raczej należałam do osób pedantycznych ale niestety przy malutkim dziecku trzeba troszkę wyluzować bo inaczej to się zajedziesz.
Ja podobnie jak urmajo składam wszystko dopiero jak Emi pójdzie spać.
gozdzikowa kochana głowa do góry. Może poproś mężą żeby na chwilkę zajął się Julą a Ty zrób sobie ciepłą kąpiel, troszkę się zrelaksuj.


urmajo ja też jeszcze nie miałam @ i szczerze mówiąc wcale mi do niego nie tęskno :-D A póki karmisz to raczej @ nie dostaniesz więc nie masz się czym martwić :-)

Hihi a Emiś śpi już ponad godzinę. Widać że jej nie przeszkadzają żadne wrzaski :-D

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

26 sty 2008, 13:36

Hejka dziewczyny!
Michu spi,więc jakoś wgramoliłam się do kompa,bo Maks sobie gra :-)
Aguś dzieki za zainteresowanie :ico_brawa_01: Wczoraj jakoś nimiałam czasu,bo albo Maks,albo mąż przy kompie!Później micho znów odwalił ten sam numer,ze wielce zmęczony o 20 karmie go ok.1h,a on potem dostaje nagle duże oczy i bawmy się :ico_sorki: :ico_sorki: I tak bawił się do 23 :ico_placzek: Więc byłam juz tak padnięta ze poszłam kimać! Powiadasz suknia slubna w Poznaniu :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
gozdzik, Wózio super,tez myslę nad jakimś!A co do spr4zatania mam tak samo-posprzatam a za chwile wygląda jakbym nic nie robiła,ręce opadają! Ja tez jestem jakaś sflaczała,ale wiem ze mi juz się zbliżaja te nieszczęsne dni :ico_placzek:
urmajo, Aga26, -dziewczyny to macie problem łózkowy z maludami,tylko ciekawe kto ich tego nauczył :ico_nienie:
Kórcze w sumie mam juz wszystko posprzątane tylko czekam az sie pranie wypierze i powiesze!Ale mam jeszcze upiec serniczek na jutro,bo jedziemy na ta bibe do moich teściów,ale jakos nie chce mi się

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

26 sty 2008, 13:50

Emilka spała 1,5 h :ico_brawa_01: teraz wojuje w kojcu :-D

A ja już podłogę umyłam, ziemniaczki kończą się gotować także luz blues i orzeszki :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

26 sty 2008, 13:56

Aga ja też nie mogę powiedzieć, że tęsknię za @, ale z Mikołajem , mimo częstego karmienia dostałam już po 5 miesiącach. A teraz mimo, że karmię tylko 2 razy na dobę, echo. :ico_noniewiem:

nana ja wiem, że to moja wina i teraz mam małą co noc u siebie, ale jakoś muszę Ci powiedzieć, że nie przeszkadza mi to aż tak bardzo, a poza tym naiwnie myślę, że jak już będzie przesypiała noce to nauczę ją samodzielnego spania w łóżeczku. :-D

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

26 sty 2008, 16:32

urmajo, ja nie wiem co się Emi stało bo w łóżeczku przestała spać jak jej obniżyłam do samego dołu. Dodatkowo zlikwidowałam nogi od kołystki i teraz leży dość nisko nad ziemią. Spróbuje dzisiaj z powrotem założyć nogi od kołyski i zobaczę.

Może ona się boi tak spać. Sama niewiem :ico_noniewiem:

A my już po obiadku. Emi wcina parówki bo obiadu się nie chwyciła :-) Hihi te malutkie to nawet 3 potrafi zjeść za jednym zamachem :-D

Idę zaparzyć kawusię. Jeżeli któraś będzie chętna to bardzo proszę :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 sty 2008, 17:19

Dziewczyny Jestescie Kochane :589: ale takiego jakiegos doła dzisiaj łapłam

o ja poprosze kawusie uf... dopiero skończyłam sprzatać kuchnie
Musze kupic te paróweczki bo widze ze wasze dzieciaczki wcinaja jak sie patrzy :-D
a jakie najbardziej polecacie Agus jakie ty dajesz

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość