Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

25 sty 2008, 23:29

No faktycznie :ico_brawa_01: świetnie wyglądasz na tych zdjęciach. A ja kurcze muszę swoje dać szwagrowi do zeskanowania i też się pochwalę. A z tym zdjęciem sama sobie to ciężko będzie, jutro albo najpóźniej w niedzielę wkleję. Obiecuję!
Malutka tak na przemian w dzień się kręci, dzisiaj troszkę kopała, a jak sie położę to pobryka troszkę i sie uspokaja.
Zmykaj nie będę Cię zatrzymywać. A wiesz co ja teraz robię :ico_wstydzioch: Rybkę jem, bo znajomi pojechali o 21 i ja nie miałam jak zjeść i teraz bardzo zgłodniałam, sprawdza sie w 100% to co rano pisałam.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2008, 23:32 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

25 sty 2008, 23:31

W takim razie czekam, życze dobrej nocki i kolorowych snów:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

25 sty 2008, 23:33

Dobranoc, ja też na pewno do 00.00 sie pokręcę ale może cos w tv znajdę, też mnie już plecy bolą. Do jutra, papapapapa

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 sty 2008, 10:45

Hej :ico_ciezarowka: witam z rana :-)

Ja dziś wyspana i w dobrym humorze :ico_haha_02: . Wczoraj wieczorkiem dzidzia pofikała troszkę i poszła z mamusią spac, dziś rano tez się przywitała (chyba daje mamusi sygnały, żeby się nie martwiła).
Za oknem pięknie świeci słoneczko, ale znów okropnie wieje :ico_olaboga: Ja już po sniadanku, ale muszę jeszcze nakarmic psiaka.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

26 sty 2008, 10:53

Cześć!
ja też jestem wyspana i w dobrym humorze. Ale wczoraj do 1 oglądałam film. Rano A. położył rękę na moim brzuchu a Malutka delikatnie kopała, także miała wspaniałą pobudkę.
Ja wypiłam kawkę i zjadłam zupkę na śniadanko, jakoś tak mnie ochota naszła, ale kawki to za mało jeszcze jedną bym wypiła, ale może później :ico_oczko:
U mnie pochmurno i wiatrzysko dalej wieje.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 sty 2008, 11:15

Ja już jestem z :ico_kawa: , zapraszam!

Gdyby nie wiatr, to na dworze byłoby całkiem przyjemnie (+6 ). Pies zrobiła mi demolkę w garażu ( rozwaliła cały worek z korą ) :ico_olaboga: Oj będzie pancia miała dzis sprzatanie :ico_zly:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

26 sty 2008, 11:40

Cześć :ico_ciezarowka:
Ale się dziś nie wyspałam. Już o 6 miałam pobudkę, bo moja Córcia była już wyspana... mam nadzieję, że w dzionek sobie pośpi :) a siedzę dziś sama z Córcią, bo M. do szkoły pojechał :)
Wczoraj jak o 16.30 wyjechaliśmy z M. z domu to wróciliśmy o 21. Moi Rodzice wyjechali za granicę i wynajmowali dom takiej młodej dziewczynie z dzieckiem, ale ona w styczniu, bez powiadomienia wyprowadziła się i został po niej taki bałagan, że tydzień temu w 4 osoby sprzątaliśmy całe 1 piętro po niej- w każdej szafce w kuchni pełno butelek po piwie, winie, wódce i szampanie ;/ pełno kurzu podłogi szorowaliśmy i okna. firany aż żółte ;/ szkoda gadać, aby tego Dziecka szkoda (mała jej ma roczek), że ma taka matkę i ojca w wiezieniu. nie miała w czym w piecu palić, to już meblami paliła. Wczoraj zauważyłam, że ze strychu spaliła biurko i płyty na błazerię i z podłogi :( i swoimi meblami paliła. jeszcze swojego roweru odzyskać nie mogę, bo sobie pożyczyła a nie ma telefonu :( Teraz znaleźliśmy porządnych lokatorów ok 40 lat z dziećmi. już wczoraj zaczęli sie wprowadzać i musieliśmy jechać jeszcze na górze posprzątać, ponad 2 godz. i jak wróciłam to padnięta byłam...
ale sie rozpisałam. idę trochę posprzątać :) papa

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

26 sty 2008, 12:37

Moja.maja powinni jakiś test na nowych lokatorów wymyślić. To się w głowie nie mieści, jak tak można ??? :ico_zly:

Nowa to nabroiła Tora, może jeść za późno jej zaniosłaś? A ja znowu mam zgagę :ico_zly: :ico_placzek:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

26 sty 2008, 13:10

ale mi się nic nie chce... w domu taki bałagan a ja dopiero pozmywałam naczynia i wstawiłam pranie :)
spinka, ja mam tylko nadzieję, że z tymi lokatorami problemu nie bedzie.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

26 sty 2008, 13:31

Moja.maja ja cały dzień mam lenia a dopiero wieczorem nabieram chęci na gotowanie, sprzątanie itp, w dzień szkoda nawet gadać.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość