Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

27 sty 2008, 18:43

GLIZDUNIA, no witaj w KRAJU!!! :-D życzymy miłego pobytu :ico_oczko:

Kamizela świtny facio na tych zdjęciach :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 sty 2008, 20:05

masakra inaczej tego nie mozna nazwać. W piątek oglądałam mieszkanie, fajne, 40m2 za 260000 Wczoraj i dziś domki jeden 170000 drugi 120000 oba do kapitalnego remontu nie nadające się do zamieszakania (moim zdaniem, bo ludzie tam mieszkają), grzyb, pleśń, brak biezącej wody..........

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 sty 2008, 21:34

hello

dziś ciezki dzień miałam..matko ze zmeczenia padam na twarz..nie wyspana kompletnie, kregosłup mnie boli...
zabawa udana w 100%, super orkiestra, super ekipa..impra git!! :ico_oczko: ale sie pobawiłam, no a dzis niestety gorsze samopoczucie ze zmeczenia...
wrocilismy ok 2:30 patrze a mała spi w naszym łózku, bo niby juz od 22 popłakiwała kaszlała i nie umiała spac i mama ja wzieła do łóżka :ico_puknij: ja z ta moja mama sie mam..najpierw narzeka ze musi pilnowac śpiace dziecko, potem ze nic nie zmrozyła oka, bo mała nie chciała spac..a to ciekawe, ze jak jestesmy w domu to spika cała czas, a przy niej jakos zawsze sie wybudza :ico_olaboga:
a dzis jak pojechalismy kupic fotelik to samochodu znow Mili zostawiłam spiaca z mama i jak wrociłam to usłyszałam ze sie obudziła z płaczem okropnym bo jej zimno było, bo ja w krotkim rekawku połozyłam spac..normalnie :ico_szoking: jak ja ja kłade na drzemke w krotkim rekawku jakos nigdy mi nie marznie, a dzis zmarzła :ico_noniewiem:

anza mnie tez wkurza jak ktos mi mowi ze mam nie panikowac jak Milenka nie pojdzie spac o tej godz co zawsze, jak raz jej nie wykapie itp. Ja uwazam ze dopoki Mili jest taka mała i jeszcze nie przesypia nocy to powinna chodzic spac o ustalonej porze i wtedy wiem ze jest szczesliwa i spokojna...

zbora no to macie weekend :ico_olaboga: mnie by tez dobijala taka sytuacja...

ewcik dom z grzybem?raczej bym sie nawet nad takim nie zastanawiała, bo ciezko to cholerstwo wytepic i niezdrowe przeciez..choc ceny niezbyt wygorowane..

sikorka a ten wozek to sie fajowo prezentuje i widac mały ma sporo luzu w nim.. :-)

jutro zagladne tu na pewno..choc przez najblizsze dwa tyg kazda chwile kiedy Milu bedzie spała musze wykorzystac na nauke bo czekaja mnie jeszcze 4 egz :ico_olaboga:
to dobrej nocki wam zycze

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 sty 2008, 22:12

Ja się tylko pochwalę,że mojemu dziecku dopisywał dziś apetyt - jestem w szoku ile on zjadł przez cały dzionek :ico_brawa_01:

No a teraz nocka - ciekawe ile pobudek będziemy dziś mieli :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

27 sty 2008, 23:58

hejka

Kamizela zdjecia piekne .. mały juz pisałam - to poprostu Twoja kopia ... ale ... wiem powiedcie ze jestem nie normalna ... ale nie pozwalajcie siadac dzieciakom z nogami pod soba tak zeby siedziały jak zaby ... stawy sie wykoslawiaja ... lekarz ortopeda mi to mowił ... no i dziewczynki pozniej X maja ... i to nie zdrowe jest ......

a my dzis bylismy na suuuuuuuuper zabawie choinkowej ....... troche pozno ale warto było.....

[ Dodano: 2008-01-27, 23:18 ]
dobranoc .... no i gasimy juz swiatło ?

[ Dodano: 2008-01-27, 23:20 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 sty 2008, 09:35

Witam, witam :-D

KUleczka fachura :-D ma całkowitą rację z nóżkami i ani trochę nie jest nienormalna :-D I chłopcy też z x wyglądają nieciekawie. Trzeba więc dzieciaczki pilnować jak sobie siedzą :-D

GLIZDUNIA, może w podróży komfortowo z Mayą nie było, ale ja się cieszę, że szczęśliwie doleciałaś, myślałam o Tobie. Trzy fotki wózeczka wstawiłam, jak chcesz jeszcze jakieś to może na maila Ci wysłać. Wczorej sprawdziliśmy wózek w centrum handlowym w Radomiu, no rewelacja, prowadzi się świetnie, nawet w małych butikach nie ma problemu i między półkami, bo jest super zwrotny i leciutki.

kamizela, Wiktorek wspaniały chłopczyk i :ico_brawa_01: za apetyt.

Wpadnę później, bo mały mi marudzi :-D

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 sty 2008, 09:47

hej, witam się zmęczona i niewyspana, Mat obudził się o 5.30 i za nic w świecie nie chciał iść spać, dziś od niepamiętnych czasów jestem sama w domu, T pojechał do nowej pracy, szwagier z teściową do Kazimierzy a teść z tym chłopakiem na trening, wreszcie święty spokój, mogę spokojnie poklikać na kompie :-D

Mat nauczył się robić papapapapapa :-D , super się cieszy przy tym, teraz jesteśmy na etapie nauki "daj cześć" :-D

minie coś od 3 dni boli prawa dłoń, tak jakby mi ktoś ją zmiażdżył, niby nic ale przeszkadza w opiece nad Matem, może przejdzie, a i jeszcze koniecznie dentysta mnie czeka, przedwczoraj złamał mi się ząb, i cholernie się boję... bo pewnie trzeba chirurgicznie usuwać... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 sty 2008, 09:50

Hej!
Glizdunia witajcie w kraju!!!

ja też nie czytam...u nas źle, masakra, porażka...jak wyjeżdżaliśmy wczoraj to Hanka już miała katar...w nocy płakała...ma zapchany nos, nie może oddychać, marudzi, nad ranem zrobiła sraczkowatą kupę i ma 38stopni gorączki... :ico_chory: :ico_placzek: :ico_olaboga:
jestem wściekła że pojechaliśmy...trzeba było siedizeć w domu...
J już wrócił z apteki...ale nie wiem czy nie jechać do lekarza :ico_noniewiem:
ratunku...dopiero co wyzdrowiała...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 sty 2008, 10:54

zborra, :ico_pocieszyciel: wyjazdy z maluchem to niestety zawsze jest jakieś ryzyko. Oby Haneczka szybko poradziła sobie z tą infekcją. Może faktycznie jak ma temperaturę to lepiej do lekarza.
Ja też się boję, jak to z Karolkiem będzie, czy aby go nic nie weźmie, bo jakos tak kicha, a tu teraz wirusowy okres, a my wczoraj po centrum handlowym łaziliśmy, a wiadomo, że to największe skupiska zarazków, no i pogoda do tego.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 sty 2008, 12:02

KUika toś mnie oświeciła, bo ja o tym nic nie wiedziałam :ico_noniewiem: No to będę pilnować.

zborra nie zadręczaj się wyrzutami - przecież nie możesz siedzieć z małą non stop w domku w obawie przed infekcją :ico_noniewiem: Ja bym skonsultowała się z pediatrą.

Nockę miałam dziś znośniejszą. Może niedługo przebije się jakiś kolejny zębolek :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość