Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 sty 2008, 12:46

czesc, wczoraj nie zaglądałam, bo nie miałąm czasu, dizś tez mam troszkę załatwień na mieście, więc wpadłam do was tylko na chwilkę, my zaraz na spacerek wyruszamy, głupi śnieg zniknął lubię taką pogodę, nawet słoneczko przedziera się przez chmurki :ico_brawa_01:

WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH śWIęTUJąCYCH :ico_tort: :ico_prezent:

ale takie 6-cio kilowe dziecko przy dziesiątym porodzie to pewnie wyskoczyło jej jak piłeczka pingpongowa
kamelek ja też wspominam te zcasy brzuszkowe z utęsknieniem, w sumie to często sobie myślę, że fajnie by było znów być w ciąży :-D

reszty nie pamiętam, serdecznie za to żałuję, poprawę obiecuję :ico_sorki:
zmykam, bo dziecko się na mnie patzry jak na wyrodną matkę
papapa

katrin dziękuję za życzenia :)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 sty 2008, 12:55

Mordeczka sliczniaste te przrobki-normalnie az mnie brzuch zabolal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: -gdybym ja umiala takto bym sama robila a nie Ciebie mecze :ico_wstydzioch:
jakbys miala chwilke wyslij mina meila bo fotosik to troche fotki psuje!!! buzka :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

30 sty 2008, 13:18

część Laseczki, Nie było nas troszke, bo byliśmy u moich rodziców, troszke odpoczełam od tej codzienności.
Ale naklikałyscie stron, :ico_olaboga: kiedy ja to nadrobie, a czasu tak mało, chociaż mały sam się zajął dostał nową zabawke to narazie jest nią zainteresowny i rzuca nią po pokoju. No i doszedł już do szuflad skubaniec wszystko mi wyciąga, a jak mówie że nie wolno to on zaczyna wszystko wyciagać, no i gryzie skarpety.
Kamilek już wyzdrowiał, no i zaczął raczkować, ale jeszcze jest szczerbolkiem, ale ma już takie dziąsełka napuchniete i widać że tam są zębole, mam nadzieję że wszystkie naraz nie będą wychodzić, bo biedny wtedy będzie napewno gorzej cierpieć.
A prace zaczne chyba 1 marca, jestem na nią zdecydowana, tylko jeszcze niani szukam, bo żłobek odpada. Mam nadzieje że znajde odpowiednią osobę która zajmnie się moim szczęściem.

Wszyskiego dobrego, zdrowia szczęście i słodyczy dla solenizantów ukończenia 10 i 9 miesięczków, bo troszke się pogubiłam.

A teraz ide was poczytać.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

30 sty 2008, 13:40

Mróweczka, zdjecia wyslane :-D hektorka, fajnie ze odpoczelas i ze Kamilek juz zdrowy no i wielkie :ico_brawa_01: za raczkowanie :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 sty 2008, 14:44

Mordeczka gracjas :ico_sorki:

hektorka :ico_brawa_01: dla Kamilka!!!!
powiedzcie mi dlaczego Wy wolicie opiekunki a nie żłobek?? bo u mnie mowy by niebyło o opiekunce!!! :ico_noniewiem:

dobra ide sie pakowac bo znowu latam i robie 1000 rzeczy naraz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 sty 2008, 15:17

Hektorka witaj :-) Fajnie, że wypoczęłaś. Ja tez miałam nonono weekend :-D :ico_brawa_01:

Mróweczka, nie pakuj się tak mocno, lepiej z nami pogadać :-D Czasy mamy teraz takie, że jak coś to dokupisz w Polsce co Ci trzeba :ico_oczko: :-D

Ja bezwarunkowo wolę żłobek. Jeżeli miałabym brać opiekunkę to z dużym doświadczeniem, preferencjami itd a tak się składa, że to jest nierealne, bo na opiekunki zgłaszają się najczęściej dziewczyny, które te zajęcie traktują dorywczo i jako okres przejściowy i przeważnie nie mają żadnego doświadczenia z dziećmi. Włączą TV i w DVD repeat, sobie gazetka i se radź dzieciaku. A w żłobku zawsze to inaczej- po pierwsze dzieci uczą się współżyć z innymi, integrują w zabawach, itd. Wiem co mówię, bo miałam długo praktyki w żłobku i pracowałam jako opiekunka. A co do tego, że ze żłobka przynosi się mnóstwo chorób to to jest tylko stereotyp. Opiekunka jadąc do naszego dziecka też w autobusie np może wyłapać zarazki i je przynieść do domu. Tata może przynieść je z pracy... A jeśli chodzi o choroby zakaźne wieku dziecięcego to im wcześniej je zaliczy tym lepiej. Takie jest moje skrooomne zdanie :ico_oczko:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

30 sty 2008, 16:32

Mróweczka, gdyż u nas zamkneli żłobek, a następny żłobek jest w w innej miejscowości jakieś 20 km, więc wozić małego to męczarnia. dlatego musze znaleźś odpowiednią nianie, narazie męcze ciocie ma mi dać odpowiedź, ona sama nie wie czy da rade, choć kobitka ma 57 latek, ale jest starą panną, ale najważniejsze że małego kocha i nie bedę bała jej zostawić moje słońce

M0rD3CzKa, piękne te przeróbki, kurcze ja tez musze troszke posiedzieć w corelu.

Kolka, super że się spotkalłaś z Marzenką, no i zjęcie Julki kładzącej sie na Kacpiego jest fajowe, widać że jej sie spodobał. Fajowa z nich parka.

caro oskarek jest poprostu boski, taki piekniusi no i ty laseczka, na zdjęciach nie widać u ciebie tych kilosów. Powodzenia w diecie.

No i więcej nie pamietam, jakaś ze mnie ciemnota dzisiaj.

Całuski dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 sty 2008, 16:58

hektorka, no to fajnie, że sobie wypoczęłaś.
jeśli chodzi o żłobki i opiekunki, ja zdecydowanie jestem za opiekunką, ale taką sprawdzoną,a nie pierwszą lepszą z ulicy. Moje zdanie jest takie, bo opiekunka zajmuje się tylko i wyłącznie moim dzieckiem i ja osobiście jej za to płacę. A w żłobku jak w przedszkolu. A takie malutkie dziecko nie powie, czy mu tam dobrze czy nie, no i poza tym opiekunka przychodzi mi do domu, dziecko jest w domu, nikt mu nie zabiera zabawki i nikt nie będzie na nie kichał. W żłobku nikt nie poświęci tyle uwagi dziecku co opiekunka.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 sty 2008, 20:21

Delicja oby tylko ta opiekunka poswiecala tyle czasu dziecku a tego tez Ci dziecko niepowie!!! :ico_noniewiem: bo to watpliwe a w pszedszkolu czy zlobku niema jednej pani tylko pare-jedna babka w domu jak nikt niepatrzy rozne rzeczy moze wyprawiac-nawet ta doswiadczona!!!
a z tym zabieraniem zabawek to taki samolubek?? :ico_oczko: :ico_oczko:

jestem takiego zdania jak Kolka dziecko powinno byc wsrod dzieci a nie z obca baba siedziec!!! nawet taka doswiadczona!!!

bozeszty moj jak mi sie niechepakowac!!!!!!!!!!!!!!!

Kolka moze nic nie wezme jak da rade wszystko kupic hehe :ico_oczko: tylko skad wziasc kase :ico_noniewiem: :ico_oczko:

kurde mialam jazde dzis na ulicy-wyadawlo mi sie ze kolezankeze szkoly z liceum widzialamale zanim sobie skojarzylam kto to to bylo za pozno!!! kurde ja wiem ze swiat maly hehe nawet kolege zzerowki spotkalam tu u nas na ulicy :ico_szoking:
ale od czego jest nasza-klasa hehe :-D

[ Dodano: 2008-01-30, 19:22 ]
hektorka czemu Wam zlobek zamkneli??

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

30 sty 2008, 21:54

Hej dziewuszki :-D
Krystianek zasnął :-D mam nadzieję, że dzisiaj nie zrobi mi takiej jazdy jak wczoraj i nie obudzi się o 24.00. Kurcze musiałam się z nim bawić godzinę bo nie chciał spać. Siedzę sobie właśnie przed TV i piję ten likierek czekoladowy co mąż robił i wiecie co wypiję jeden kieliszek i spać pójdę bo takie to mocne, że szok. Może któraś chce się ululać ze mną :ico_haha_01: chętnie poleję :ico_zdrowko:
Polatałam dziś po sklepach, kupiłam buciory i kurtkę dla córci i kasa mi się skończyła, no ale przynajmiej dziecko mam zadowolone i wiem, że nie zmarznie, bo ponoć ma być jeszcze sroga zima. Później byłam na spacerku z małym, a po południu z rodzeństwem na nartach, fajnie było troszkę się odstresowałam, bo ostatnio nerwus ze mnie straszny :ico_olaboga: .
MRÓWECZKA - Jak tam pakowanie?
Jeśli chodzi o kwestię opieki nad maluchem, ja nie mam jakiegoś przekonania do żłobków i wolałabym mieć opiekunkę. Jednak najpierw bym poszukała jej w gronie najbliższych tak jak Hektorka, może by się trafiła jakaś dobra duszyczka.
Ja chyba prędko do pracy nie wrócę :ico_noniewiem:
Oglądam film na TVP1 ciekawy nawet o Amiszach i zabójstwie małego dziecka.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość