Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

30 sty 2008, 11:24

hej wam, Beatko wspaniałe przezycie. Jak zobaczyłam te zdjęcia to chyba tez pomysle o takim USG :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja MAM JUZ 3 CI TYDZIEN TE MOJE PROBLEMY ZOŁĄDKOWO-JELITOWE (sorki) i też nie wiem, co to jest a pod prawym żebrem to mnie wczoraj np. tez kłuło......
Niunia mam nadzieję, że twoje wyniki wyjdą dobrze i wystarczy dieta, żeby wszystko sie ułozyło a tak se myslę, że może u mnie też cos może byc nie tak z wątroba ito, bo jeśli zjem cokolwiek innego niż ryż, marchew i sucha bułka to organizm to momentalnie z siebie "wywala" w boleściach......
Watroba przerabia tłuszcze, wieć najważniejsze, zebys maxymalnie ograniczyła wszelkie tłuszcze w pozywieniu - chudy ser biały, czy jogurty itp pewnie możesz jeśc , żeby dostarczyc białko, ale juz żółty ser, masło, czy smażone rzeczy bym odradzała, dopóki się nie wyjaśni co to....
Życze wszystkim zdrówka a co do ruchów to ja bym się na razie w ogóle nie przejmowała, ja czuję sporadycznie jakieś smeranie a niektóre kobiety czuja pierwsze ruchy nawet po 20tc, mysle, że dzidzia jest na tyle małą, że jak się obróci i nóżki ma nie w strone brzucha to nie ma szans tego czuć. :ico_oczko:
pozdr.

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

30 sty 2008, 11:32

laupinko a moze maleństwo po prostu śpi,nie martw sie zobaczysz napewno wszystko jest dobrze :ico_oczko:

jasma,
co u Ciebie Kochana :ico_oczko:
jak sie czujesz i wogóle jak maleństwo w brzusiu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

30 sty 2008, 11:37

hej Monika, no troche tu napisałam, co u mnie :ico_oczko: . Od tygodnia wróciłam do pracy ale zaraz rozchorował się mój synek.....i teraz wszystko na głowie męża i dziadków, którzy też maja swoje obowioązki, pracują itp a szczególnie mąz, kóry zawala swoja prace :ico_olaboga: Ciężko to wszystko pogodzić :ico_olaboga: :ico_olaboga: , jednak jak byłam w domu to wszystko lepiej sie ukłądało........ :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

30 sty 2008, 11:38

jasma,
to duzo zdrówka Koxhana dla Ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
to co nasz ręka w domu to niczyja inna :-)
a nie możesz jeszcze sobie wziaść L4 od lekarza poprosić :ico_noniewiem:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

30 sty 2008, 12:04

22540MONIKA pisze:a nie możesz jeszcze sobie wziaść L4 od lekarza poprosić

O tym samym pomyślałam!

laupina kochana,nie martw się,nawet wczoraj chyba nipper pisała na UM,że położna jej powiedziała,ze do 26 tc ruchy można czuć sporadycznie,nawet raz na parę dni,dopiero po tym czasie powinno się czuć regularnie! Naprawdę,nie zamartwiaj się,będzie dobrze!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

30 sty 2008, 12:28

Dzieki dziewczyny, pomysle o tym, ale i tak bede musiała od 11 lutego pewnie wziąć zwolnienie, bo sa ferie i przedszkole nieczynne i wtedy totalny kłopot z opieka na Jasiem. Myslałam, że przez te 3 tygodnie dam rade popracować, ale jak te moje dolegliwosci nie miną to będzie problem, bo wsiadając do tramwaju, czy będac w pracy sie dodatkowo stresuję, że mnie te bolesci dopadna i ze strachu prawie nic nie jem, żeby jelita nie zastrajkowały poza domem :ico_olaboga:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

30 sty 2008, 13:35

Cześć :ico_ciezarowka:
ale jestem niewyspana. Moja órcia dała mi dziś w nocy popalić-chyba ze 4 razy się budziła w nocy... 2 razy mleko i ze 2 razy smoka gdzieś zgubiłą :( juznie wiem co robić, bo Mała ma prawie 2 lata i cały czas budzi sie w nocy!! czasami jestem tym wykończona :( juz probowaliśmy chyba wszystkiego- i podawanie herbatki i przytulanie... Może jak kupimy jej łóżko to zacznie spać całe nocki.
A tak poza tym czuje sie dobrze, Dzidzia kopie :) jazda wczoraj poszla mi dobrze i za tydzień jadę do większego miasta-do Olsztyna... aż się boje :) pozdrawiam

[ Dodano: 2008-01-31, 13:04 ]
Witajcie :ico_ciezarowka:
co tak cicho na wątku? nikogo nie ma :(
Ja dziś się wzięłam za robienie pączków... ciekawe czy wyjdą... tzn już są tylko zostawiłam tesciowej aby upiekla
dzisiejsza nocka też była taka sobie, bo najpierw Maja obudziła się o 11, wypila mleko i potem o 4 jak sie obudzila to do 5 nie spala... ja juz nie wyrabiam :( wzięlam się też za nią i uczę robić siusiu do nockika, ale na razie więcej majteczek i rajstop do prania. Bo dziś zawolala dopiero 4 razy od rana. Ale to już coś, bo wczoraj pol dnia bez majtek chodzila i ani razu nie zawolala :) pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

31 sty 2008, 14:42

ja w tamtym roku paczki robiłam pierwszy raz samodzielnie, wyszły OK, ale stwierdziłam że tyle roboty to ja wole iść do sklepu :ico_oczko: W tym roku dostałam od teściowej i od mamy paczki, nie przejemy ich :ico_olaboga:
teraz takie spanie mnie bierze że ide lulać :-D

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

31 sty 2008, 15:11

Ja nie mam talentu do robienia pączków,robiłam 2 razy w życiu,i nie dało się jeść :ico_wstydzioch:
Pojechałam rano do cukierni,kupiłam 6 i zostały już mi 2 :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

31 sty 2008, 15:14

a ja zaraz ide smazyć kolejnego krokieta, zostały mi tylko 2 a juz widze że to bedzie za mało :ico_oczko:
Mam taka spiączkę że nie wiem co jest grane, ale chyba ogólnie ciśnienie spada bo tak buro, ponuro. Kawy nie chcę pić bo wczoraj i tak spac mi się chciało po niej a jeszcze sie rece trzęsły :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość