Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

01 lut 2008, 09:25

ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla EMI za cudownie przespaną noc, a wiecie moja tez nie pije wcale mleka od kąd przestał pic butle w zaadzie wtedy tez nie piła ale robiłam jej kaszke na mleku , a samego nie ruszyła ,wczesniej tak zanim zaczełam podawac jej kaszke po 4 miesiacu to piła ,a teraz tez nie pije ,ale wystarczająco ,że je kaszki bobovity przeciez one są na mleku proszkowym wiec nie widze problemu , jeszcze wcina biszkopt na mleku to tak i inne dania mleczne POSTAWIŁA NA : mleko- ale zawsze z czymś :-D , w zasadzie oprocz tych kaszek na mleku ,to ja jej robie dania mleczne ale juz na normalnym krowim z kartonika od 9 msca ,normalnie toleruje je i nie ma żadnej wysypki.... no ale jest juz duza

kiedys pamietam nie było az tak dostąpne mleko proszkowe oj :ico_olaboga: w miescie i na wsiach dawali normalnie takiemu maluszkowi który sie urodził takie własnie krowie ,albo ze sklepu albo prosto od krowy była flacha jak sie marzy ,potem doszła kasza manna gotowana normalnie i dzieciak był syty i nie patrzeli na wiek czy to 2 miesieczne czy roczne ,i nie było tego jakies skazy białkowe dzieci były zdrowe ,a teraz sie oj porobiło :ico_olaboga: wszystko takie delikatne :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-01, 08:28 ]
aga dzieki za kawke :ico_kawa: mmmm pycha

i jak tam kanapka? hiihhihi :ico_haha_01: wcale ci sie nie dziwie ,zes zmielona :ico_haha_01: po takim dzikim wieczorku no noooo :-)

u nas tez niesamowicie wieje nie az tak mocno ale zimne wiatrzysko cholipka :ico_zly:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 lut 2008, 09:53

Witajcie u nas nocka ok Jula dostała cycusia o 2 poszła spac a potem znów obudziła sie na cycusia o 5 i tu juz nie chciałam jej dawac oj ale marudziła :ico_olaboga: złosciła sie suma sumaru spac nie mogła ale w koncu padła i o dziwo jeszcze spi juz dawno moje dziecie tak pozno nie wstawało

[ Dodano: 2008-02-01, 08:57 ]
heheh noi Jula sie obudziła :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

01 lut 2008, 11:11

no mela sie tez obydziłą dosyć pózno o 9.30 zjadła koche i zaraz smarujemy do kolezanki ,juz sie znią umówiłam -ide na kawke i ploteczki :-D łooooo jak ja dawno nie byłam nigdzie chyba latem ostatnioo ,tego mi trzeba

wiec domiłego :607:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

01 lut 2008, 11:16

Helo!
nocka oki,obudził się o 5:30 wytrabił całą flache i poszedł spać i tak spał do 8! Jejku u nas pogoda do nonono deszcz,deszcze ze śniegiem,bleeee.Miałam wczoraj farta i wykorzystałam dzień cały na spacerek :ico_brawa_01:
gozdzik, Michał robił to samo to są ich himera,bo nie chcesz dać cyca.Tylko jak się postawisz to ona zajarzy ze nie moze ot tak sobie wymusić.A tak to wie ze ty i tak jej dasz to wiesz...Przaszam że tak ci tu gadam,ale chce dla ciebie jak najlepiej bo tak to bedziesz jej więźniem Gosiu!!!
beatris75, masz racje z tym mlekiem bo sama jak jechałam na wieś byłam paszona tym mlekiem ale wiesz,kiedyś było inaczej.Nie było tyle chemi we wszystkim i wogóle!Tylko najbardziej chce mi się smiać z tego ze w rodzinach wielodzietnych z taka patologia dzieciaki chodza brudne niedozywione itp.i nie chorują :-) A my dmuchamy i chuchamy zeby było jak najlepiej a i tak czasem chorują :ico_noniewiem:
AGA- no no powiedz nam jak się wam spało,wygodnie chociaż???Tak jak mówi Becia wcale się niedziwimy ze jesteś taka... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-01, 10:18 ]
Becia ale masz fajnie,a my dziś w domku-ale życzę miłych pogawędek :ico_noniewiem: Nie lubie rtakiej pogody-ja chcę juz wiosnę i ciepełko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

01 lut 2008, 11:53

czesc ... ja właśnie wróciłąm z pobytu u teściów... było fajnie wypoczełam bo przez cały czas zajmowali się Bartkiem żeby się nim nacieszyć.. pozatym polaziłam po mieście sklepach bez wózka... super... a teraz mój synuś spi a ja muszę poszukać jakiegoś eleganckeigp wdzianka dla niego może jakieś spodnie w kant... bo idziemy w kwietniu na wesele mojej koleżnaki... no to ide zanurkować w net... może allegro... ps. w grudziadzu w bobasie się pytałam to za spodnie z kamizelką ok 43zł za koszulę białą z muchą (tylko nie to) albo taką beżową w prążki bez dodatków 0k23 zł i krawacik ok 6.... zobaczymy...
:ico_szoking:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

01 lut 2008, 12:37

czesc dziewczynki
ja juz wrocilam ;0 wstalam o 6 smiegnelam na aerobic i na silke :) a potem do dentysty ktory mi robil kanaly na zywca myslalam ze sie zesram z bolu a teraz juz zjadlam sniadanko Macio spi pewno nie dlugo wstanie a ja ide pic :ico_kawa: komus zalac????
Nana ja dawam Maciowi bebilon pepti na pcozatku potem przeszlam na bebilona ha a potem mialam przejsc na zwykly ale juz go u nie daje bo uwazam ze nie potrzeba :) a co do bebilonu to napewno jest lepszy od Nan i pepti :) ja polecam z kaszka nawet smakowalo Maciowi teraz Macio niechce przynajmniej slodkiego :)
Aga jak tam chrzciny lozka???
ogladalyscie dmuchanie balona bo nic nie pisalyscie i olalyscie mnie hmmmm :(

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 lut 2008, 13:09

Hihi fajne łóżeczko i nie skrzypi :ico_oczko:

A u nas tak wieje że o spacerku można zapomnieć. Włożyłam Emi do wózka otworzyłam balkon ale jak tylko zasnęła to balkon zamknęłam bo myślałam że nas z domu wywieje :ico_szoking:

A muszę się Wam pochwalić że mam kochanego męża :-D
Otóż w poniedziałek nie będzie mnie przez całe popołudnie bo mój mąż zafundował mi "Popołudnie piękna" w salonie dr Ireny Eris :ico_brawa_01:

Becia zazdroszcze pogaduszek :ico_brawa_01:
gozdzik nie odbierz nas źle że Ci tak gadamy. My tak poprostu z dobrego serduszka żeby Ci jakoś pomóc
karolina ja oglądałam go już wcześniej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

01 lut 2008, 13:33

Aga super gratuluje :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mezusia :)
a ja ide w poniedzialek do kina kolo 19 :) i wroce :) a we wtorek do dentysty bede miec robiona koronke :(

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

01 lut 2008, 13:37

Karolina widzę że Ty też jesteś częstym gościem u dentysty :ico_oczko:

Ja idę dopiero pod koniec lutego jak skończę wybielać zęby na wymianę dwóch ostatnich plomb :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

01 lut 2008, 13:43

Aga nie raczej zadkim nie bylam chyba pol roku ostatnio w czerwcu tamtego to czesto???
Boze dziewczyny dzis 1 luty jak ten czas leci jeszcze miesiac i bedziemy miec roczne dzieci ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!! zatrzymajcie ten czas :(
moje dziecie pozmienialo sobie teraz godiznki wstaje o 8 idzie spac kolo 10.30 i jeszcze spi tak 1.5-2 h :) a potem chyba go poloze kolo 15-16 :) zobaczymy :)
u nas dzis wieje :( a moze pojade sobie z Maciem na zakupki do ikei :) tylko jak ja go wezme w wozek sie nie da :(

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość