Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 sty 2008, 19:56

diem pisze:ostatnio mysle o imionach :-D

a właśnie macie już jakieś "typy" :ico_oczko: ???

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 sty 2008, 20:29

Maggie, Malwinka za dużo pije w nocy ... dochodzi do tego że w ncoy by uniknąć zmoczenia łóżka zmieniam jej pampersa ... :ico_wstydzioch:

diem, to my przechrzciliśmy własnego syna z Kacperka na Kapika :ico_oczko: - On ma na imię Kacper ... ale mówimy do niego różnie ... zresztą do Malwinki też .... przez Sroczki , Malinki , Niuńki , Królewny , Księżniczki (...) aż do Diabełków, Łobuzów :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

31 sty 2008, 21:42

Aginka pisze:ale co z tego w nocy potrafi przelac pampersa na wylot bo za to okropnie mi duzo pije .... i


no nie powinna tyle pic... Ale moze wlasnie dlatego, ze jej smoczka brakuje.... :ico_noniewiem: . Asia mi bardzo rzadko pije w nocy.

Aginka pisze:a co do oglądania bajek - Malwinka nie usiedzi przy bajce ...


to tak jak Asia.
Obrazek to nie dla niej :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 sty 2008, 22:52

Barbara pisze:no nie powinna tyle pic... Ale moze wlasnie dlatego, ze jej smoczka brakuje....


Basiu - ten kołowrotek zaczzął się właśnie gdy zabraliśmy jej smoczka ....musze spróbować ograniczyć jej to picie .... ale słowo daję to będzie gorsze niż zabranie smoczka ....Ona się tak w nocy drze .... a ja tak mało w nocy śpię ..... ... i zamiast powiesic pramnie i iść spać klikam sobie do Was .... oj ja głupia ..... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 lut 2008, 00:28

Cześć Baboski Kochane
Ja już dawno po rozmowie, tylko nie było jak wejść na TT...
generalnie jestem bardzo zadowolona i pozytywnie siebie odbieram, zresztą kobitka która mnie "przepytywała" powiedziała mi że mam bardzo dobry angielski, więc to mnie bardzo ale to bardzo podbudowało....i dodało wiary....
sprawa wygląda tak że od kwietnia zaczyna się ten kurs jęz polskiego, jak zbierze sie 10 osób, to ja z nimi ruszam i mam pracę....następny kurs jest we wrześniu i jak się sprawdzę to dalej pracuję :ico_oczko:
Jestem dobrej myśli...
A no i mogłam sobie wybrać dni pracy, wybrałam od wtorku do piatku w godzinach wieczornych, czyli od 19 do 21...ale chyba jeszcze pozmieniam, i wezme dwa razy ranki :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-01-31, 23:32 ]
Mój Antos tez nie usiedzi przy bajce...ale jak się baka zaczyna to jest w siódmym niebie, i bajka sobie trwa...a Antos od czasu do czasu zajrzy ...ale nie wolno mu jej wyłączyć....
Ostatnio tez uwielbia słuchać radia...i mówi na radio "bla bla bla"

Co do picia, to nie pije w nocy wogóle.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

01 lut 2008, 10:38

Maggie pisze:sprawa wygląda tak że od kwietnia zaczyna się ten kurs jęz polskiego, jak zbierze sie 10 osób, to ja z nimi ruszam i mam pracę....następny kurs jest we wrześniu i jak się sprawdzę to dalej pracuję :ico_oczko:


GRATULUJE !!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

01 lut 2008, 12:00

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawo maggie super ze ci sie uadalo ....zobaczysz osdzyjesz i bedzie super
co do picia to moj bobo juz tez bardzo dlugo nic nie dostaje w nocy...a smoczka to juz przed roczkiem nie chcial wiec wyrzucilismy...nasz jak wypije po 19 mleko to spi i dopiero rano kolo 7 dostanie herbatke...ale w nocy jak mu dawalam do ciaci cos to staralams ie nie dawac herbatek tylko wode ..:)
buziaki dla was
upssss nawet nie powiedzialam dzien dobry :ico_wstydzioch:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

01 lut 2008, 12:29

hej dziewczyny!


Maggie ... super wiesci ! gratuluje! polowa sukcesu juz za Toba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam kciuki ! na pewno dostaniesz ta prace!

co do bajek to jeszzcze kilka miesiecy temu moj brzdac takz enie ogladal ... na szczescie nie pozwalam jemu ogladac wiecej niz 2 bajki dziennie ... rano i wieczorem ... i odpukac w niemalowane : Kourosh nie interesuje sie TV w ogole ... wie tylko kiedy jest bajka Noddy ( rano) i '' In the Night Garden ''
( wieczorem) :ico_oczko: ... czesciej niz TV zajmuja go kasiazki ... potrafi ''zmusic nas'' :027: :ico_haha_01: do czytania jednej i tej samej opowiesci ... godzinami :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 lut 2008, 12:34

Obrazek

Maggie gratuluje Obrazek Obrazek Obrazek

fajowe te emotki Obrazek :-D :-D :-D

Ja po nocce znowu jestem,wczoraj nie miałam czasu nic napisać bo zalatana bylam ,tak to jest jak mój W jest w domu nigdy wtedy nie moge jakoś zorganizować czasu :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ale już mu się kończy urlop i w poniedziałek na nowo wraca do pracy.

[ Dodano: 2008-02-01, 11:38 ]
Ada bajke od czasu do czasu obejży a co do czytania to nie chce żeby jej czytać tylko sama czyta po swojemu :-D potrafi tak nawet tak z pół godziny a dla niej to bardzo długo :-D

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

01 lut 2008, 12:40

Maggie pisze:
diem pisze:ostatnio mysle o imionach :-D

a właśnie macie już jakieś "typy" :ico_oczko: ???


jeszcze nie choc ... mojemu d juz rodizna podpowiada, podszeptuje : Annahita ( dla dziewczynki) ... i co , mi to imie sie podoba jednoczesniezajest w nim cos z polskiego : Anna i w angielskim to imie nie jest obce ... a calosc : Annahita jest pokrewne do Anity ..coz ... ja wciaz glowkuje :ico_noniewiem: jesli chodzi o imie dla chlopca to zupelnie nie mamy pomyslu ...jeszcze :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości