Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

01 lut 2008, 14:36

Marta ja też czasami głupieję, jesli dzidzia długo nie daje znać (tzn. przynajmniej raz w ciągu dnia). A ja czułam ruchy tak od 17 tyg. tak jak Ty właśnie piszesz, bardzo delikatne i nawet czasmi się zastanawiałam, czy to dzidzia, czy co innego :-) , a tak od 20tyg. nie mozna tego pomylić, są wyraźniejsze i wiadziałam już, że to dzidzia. :ico_haha_02: A aktywność dzidzi zalezy od pory dnia i od pozycji w jakiej jestem (najlepiej czuję wieczorem w pozycji leżacej na plecach)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

01 lut 2008, 14:37

no i do tej szkoły z m. pewnie rzadko bym jezdziła bo on częstow pracy popołudniu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-01, 13:39 ]
NOWA, a jak leżysz to z ręką na brzuchu? Nie wiem czy wtedy wyrazniej czuć czy bez reki? ile ja sie wczoraj do tego dzieciaka nagadałam żeby nie pływał tylko kopał i uparciuch nic. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

01 lut 2008, 14:39

Dziewczyny a ja dzisiaj wściekle głodna jestem i nie mogę się w żaden sposób najeść, a raza do dentystki, więc dobrze by było. Normalnie dawno tak nie miałam że bym jadła i jadła i dziura w żołądku. Ale wieczorkiem zjem pomidorków z feta to się najem, już nie mogę się doczekać :ico_brawa_01: Jadłyście??
Mogę podać przepis, prawdziwe pyszności, palce lizać.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

01 lut 2008, 14:41

spinka, nie przepadam za feta :ico_nienie: :ico_oczko: a ja wczoraj krokiety i pączki opłaciłam taka zgaga jakiej nigdy w życiu jeszcze nie miałam. Teraz tez bym cos zjadła a w lodówce pusto no i sama nie wiem na co mam ochotę więc nawe nie ide do sklepu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

01 lut 2008, 14:41

Marta26 pisze:no i do tej szkoły z m. pewnie rzadko bym jezdziła bo on częstow pracy popołudniu


My takich problemów nie będziemy mieć, bo ta szkoła, o której myślę, prowadzi zajecia o 18 tzn. mój m. kończy pracę o 18, to pewnie bedzie się troche spóźniał. A ja do miasta i do szpitala mam niecałe 10 km więc luzik :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

01 lut 2008, 14:42

za tydzien stuknie mi połowa ciąży. Pytam sie m. co mi da z tej okazji a ten mi mówi ze wypłate :ico_puknij: bo akurat w ten dzien dostanie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-01, 13:42 ]
NOWA, M. jak pracuje na popołudnie to do 22-giej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

01 lut 2008, 14:43

spinka pisze:Jadłyście??
Mogę podać przepis, prawdziwe pyszności, palce lizać.


Ja lubię fetę i najcześciej robie sałatkę grecką własnie między innymi z fetą i pomidorami.

A przepi dawaj, chętnie coś nowego zrobię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

01 lut 2008, 14:44

No właśnie najgorzej jak nie wie się na co ma sie ochotę, a te pomidorki to z czosnkiem sosikiem i na wierzch trochę fety (można bez). Znowu daje znać o sobie mój ślinotok. Muszę dentystkę uprzedzić, bo cały fotel jej zaślinię :ico_oczko:
No zmykam kochane, trzeba się szykować, bo ja oczywiście nic na miejscu nie mam, wszędzie muszę jechać do dentystki to chyba z 15 km. Pa.
Odezwę się albo po wizycie albo już w niedzielę. Miłego weekendu życzę i powodzenia na uczelni (to do studentek :ico_oczko: )
:ico_buziaczki_big:

Tak szybciutko pomidorki pokroić w 8, ułożyć na dużym naczyniu, zrobić sos majonez ze śmietaną pół na pół (no 1 szkl majonezu i 1 szkl śmietany) wcisnąć czosnek w sosik (przez praskę w g uznania), zalać pomidorki i na to zetrzeć fetę, też wg uznania. Pychota! Smacznego! Pa!
Ostatnio zmieniony 01 lut 2008, 14:47 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

01 lut 2008, 14:46

NOWA, to jak z tymi ruchami jak leżysz to z ręka na brzuchu cały czas czy lepiej czujesz bez ręki na brzuszku? Pytałam wyżej i nie wiem czy przegapiłam odpowiedz?

[ Dodano: 2008-02-01, 13:48 ]
Kurde a mi się nic nie chce, tzn. na nic smaka nie mam a głodna jestem jak wilk :ico_puknij: pójde do sklepu i bedę sie kręcić w kółko nie wiedzac co kupic :ico_placzek: w ogóle nic mi się nie chce i chyba mnie chwyta chandra przed naukowym weekendem. Rzucę te studia w cholerę bo mi humor psują :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-01, 13:48 ]
spinka, to bezbolesnej wizyty i do sklikania!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

01 lut 2008, 14:57

Spinka papa i udanego weekendu zyczę :ico_haha_01:

Marta26 pisze:NOWA, to jak z tymi ruchami jak leżysz to z ręka na brzuchu cały czas czy lepiej czujesz bez ręki na brzuszku? Pytałam wyżej i nie wiem czy przegapiłam odpowiedz?


Z tym to róznie przeważnie, jak sie położe i jak tylko dzidzia zaczyna się ruszać to wtedy kładę ręke bo wtedy czuję wyraźniej. Czasami jak spokojniejsza to czuję reką taki delitane ruchy, tak jakby dzidzi spokojne się przesuwała, ja mówię , że wtedy pływa. A czasmi to znów chyba przywołuje ją myslami :ico_szoking: reaguje na mój dotyk, bo jak przyłoże rękę to wtedy daje znak.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość