Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

01 lut 2008, 23:13

aga daj jej herbatki , skoro nie chciała wiecej to jej sprawa , ma przespac całą noc i zoładek musi odpocząć nic jej nie bedzie ładnie wygląda, nie przyzwyczjaj jej sama do jedzienia w nocy ,bo jak raz dasz to juz koniec bedzie chciała zawsze, skoro sie decydujesz na odstawienie od cycka ,nic jej nie dawaj bo zobaczysz w przyszłosci zrobisz dziecku krzywde bedzie otyła i bedzie zapadała na różne choroby :ico_nienie: ona nie jest juz malutka to prawie roczne dziecko,ale jak uwazasz tak zrobisz ty jestes matka to twoje sumienie ,ale musisz sie przełamac,nie możesz jej zawsze żałować
.
ja znam taka moja kolezanke ma 2 dziewuchy jedna 7 lat druga 5 i budza sie w nocy i kasze gotuje :ico_olaboga: (bo jak nie to aferaaaaa i nie ma zmiłuj),a lekarz nakrzyczał na nią pani zwariowała!!! :561: co pani robi ? ,zobaczy pani jak one wyglądaja ?

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

01 lut 2008, 23:39

Beti no i co ta koleznka dalej daje kaszke??? ja to bym wciskala jedzenie w ciagu dnia wiecej a w nocy nie dawala bo w nocy to musi sie brzucholo zawiazac :) mozna dac pic ale nie jesc
a wogole to wy wogole sie ogarniacie ze za miesiac maja nasze szkraby [size=200][glow=black][shadow=blue]ROCZEK[/shadow][/glow][/size]?????
macie jakies pomysly na impreze??? bo ja to mam duzy problem bo 3 dni przed Mackiem ja mam urodizny i chyba zrobie jakas wieksza bibe tylko co i gdzie i jak hmmm zastanawialyscie sie juz nad tym???

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

01 lut 2008, 23:44

No spoko Aga,daj jej soczku i oki bedzie1A jak cycki,bo moje lekko większe ale nietwarde,ten lewy jest taki nabombany :ico_oczko:

Karola,ty jesteś ale artstka wylewasz siudme poty a teraz się obrzerasz :ico_nienie: :ico_nienie: :-D Jedziecie ogladać spacerówki,ja też się przymieżam jak co to zdaj relacje jak upatrzysz cos fajnego chyba że juz masz coś na oku,bo ja nieeee :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-01, 22:47 ]
ja jeszcze nieee tym bardziej że w marcu mam tyle imprez :ico_olaboga: a w lutym :ico_olaboga: Maksa 5lat :ico_brawa_01: zeby było śmieszniej to same ogragłe urodzinki :ico_haha_01:
Karolina to zrób w lokalu i finito!!!

[ Dodano: 2008-02-01, 23:25 ]
[size=150]LASKI śPICIE?????????????????????[/size]
To że URMAJO nie weszła to niedziwota,bo pewnie zmęczona ale wy???????????????????

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

02 lut 2008, 00:31

a co tu pisac?

tematy mi sie wyczerpały na dzien dzisiejszy

[ Dodano: 2008-02-01, 23:35 ]
moje dziecie juz coraz lepiej chodzi nabiera wprawy i mniej upada :-) ,ale jak jej ubiore kapcie to jet wielka obraza i krzyk stoi i patrzy sie w e kapcie i wyje: :ico_olaboga: -jakby to miało brzmic tak :BOZIU BOZIU ZDEJMIJCIE MI TO COS Z NÓG :ico_placzek: PRZECIEZ JA SIE W TYM ZABIJE ,nie potrafi chodzic w kapciach jeszcze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

02 lut 2008, 00:54

Nana w lokalu to wydam od cholery kasy i tak glupio niewiem sama ale nie no lokal nie sama neiwiem mysle teraz ale nie rozmaiwalz wlasnymi myslalmi :)
Mela w kapciach a nie powinna miec takich bucikow na kostke???
a co d owozka to nie mam nic upatrzinego chce zobaczyc ta spacerowke co Aga pisala tylko neiwiem czy dorbze zapamietalam jak cos dam znac
ide spac kolororwych :)

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

02 lut 2008, 09:34

I tak z rana w ta sobotę :-D
U nas coka the best :ico_brawa_01: jak wczoraj poszedł spać o 20:30 tak obudził się dziś o 7:30 :ico_brawa_01: Rano chciałam mu podać mleczko,ale samo tak nie bardzo jak zrobiłam z kaszka ryzową to ooooo tak jak najbardziej mu przypasowało i wypił 110ml. Teraz siedzi na kibelku i ogląda dziecięcą liste brzebojów :ico_haha_01: A Maksior jeszcze śpi!

[ Dodano: 2008-02-02, 08:35 ]
karolina24, bo ja wiem czy duzo kaski,hmmm zależy gdzie co i jak! A jak nie to może u rodziców?

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

02 lut 2008, 09:36

witajcie.

Ja dziś pierwsza???? Ale w sumie nie dziwne, bo weekend.

A ja dziś do roboty idę na 9. Poczytałam Was, ale naskrobałyście tego.........

Aga no gratuluję odstawienia Emi. A cyckami sie nie przejmuj, wrócą do normy. Uważaj tylko, żeby nie dopuścić do jakiegoś zatoru. Noś dopasowany biustonosz, ale Zeby Cie nigdzie nie uciskał.

gozdzik a Ty rzeczywiście powinnaś w dzień zastąpić cycusia innymi potrawami. Postaraj się karmić tylko rano i wieczorem. Bądź twarda. Nie ma innego wyjścia.

Becia ja też chętnie poszłabym na jakieś ploteczki.

A muszę się Wam pochwalić. Dziś rano już nie karmiłam mojej księżniczki, tylko podałam jej bebilon pepti i wypiła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na razie tylko 60 ml jej zrobiłam, bo muszę oblukać reakcję na mleko. Mam nadzieję, że nie uczuli jej i będzie koniec z karmieniem.

No dobra. To lecę do pracy. Wpadnę jeszcze dzisiaj. Pa pa

[ Dodano: 02-02-2008, 08:37 ]
O widzę, że za długo pisałam posta i nana mnie wyprzedziła :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

02 lut 2008, 09:40

Dzien dobry :)
U nas nocka tez raczej spokojna mezulek troche bujal w nocy ale krotko :) Macio poszedl spac ok 21,30 i wstal o 8 :)
Nana tak z rana to nie podobne do Ciebie hihi :) dobrze ze Micho je juz butle (chociaz ja jestem przeciwniczka kaszki pzez butle wole dawac lyzeczka) ale dobrze ze je :)
my dzis mamy duze plany narazie mezus karmi Macia kaszka, potem my zjemy sniadanko i Macio spmignie paroweczke moze potem lulu Macio a potem na zakupki mam zamiar kupic buciki, nicniczek, zobaczyc wozki i foteliki do samochodu :) cos jeszcze proponujecie ????

[ Dodano: 2008-02-02, 08:42 ]
nana rodzice moim mieszkaja w 60m a tesciowie ok 300m ale tesciwoasie nie zgodzi :) nie nie wchodzi w gre nie ;(

[ Dodano: 2008-02-02, 08:44 ]
Urmajo mielego dnia w pracy wspolczuje

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

02 lut 2008, 12:04

witajcie


nocka nonono,

urmajo super ,że majeczka sprobowała tego mleczka :ico_brawa_01:

karola
ja mam takie za kostke ,ale ona nie chce ich widziec ,przyzwyczaiła sie do skarpetek ,ale puki co zakładam jej jak gdzieś wychodzimy na nóżki pod spiworek

ja bede pózniej bo teraz zbytnio nie mam czasu ,musze leciec ,bede póznym popołudniem ....paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

02 lut 2008, 18:09

mamy już wieczorek sobotni, a Wy gdzie jesteście???????

Ja rozumiem, że weekend, ale .......

A ja po ciężkim dniu pracy mam sekundkę przed dalszą robotą. Muszę jeszcze pranko wstawić i odkurzyć, bo w domu pobojowisko :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość