Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

02 lut 2008, 17:46

heloł
tu lipcowka 2007 jestem przed 1 wakacjami swojej corci a wy
zapewne jestescie juz po 1 wakacjach swoich maluchow zapraszam wiec do podzielenie sie opiniami na
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 156#417156

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 lut 2008, 22:22

a co tu takie pustki????????????

ja się nigdzie na wakacje nie wybieram

już wiem chyba czemu nie widzę zdjęcia Oli, fotosik coś się spier....

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

02 lut 2008, 22:49

hektorka pisze:Męzus dzwonił i zaprasza mnie dzisiaj do baru, ciekawe co mu się stało??

ale ja Ci zazdroszczę... przed ślubem nie było chyba takiej soboty, żebyśmy gdzieś na piwko nie wyskoczyli do pubu... A teraz?? Raz od czasu ślubu chyba byliśmy :ico_szoking: W ogóle wszystko u nas na opak- kiedyś mi tak średnio zależało na tych wyjściach i zawsze chciałam, żeby zaprosić Jacka (brata R) z żoną. Teraz wyszłabym gdziekolwiek, ale bez nich. Mam przesyt. Wszystko się przekręciło do góry nogami. :ico_olaboga: :-D

Odnośnie pracy, ja chciałabym jakąkolwiek. Ale poczekam, jak Julka skończy minimum roczek lub półtora. A wtedy żłobek... Mam w opcji jeszcze teściową, ale znacie moje zdanie na ten temat- nie będę się powtarzać :ico_oczko: Obrazek Obrazek

A ja właśnie wróciłam z imienin siostry, fajnie było, ale Julka już jechała na rezerwie- była wyczerpana i niestety...

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 lut 2008, 00:12

ja też zazdroszczę Hektorce,nie pamiętam kiedy mąż zaprosił mnie choćby na piwo, chyba przed ciążą :ico_noniewiem: . Nie ukrywam, że mam żal do niego o to że czasami woli wyjść z kumplami niż ze mną. W ogóle to przez ostatni rok moje jakiekolwiek spotkania towarzyskie spadły na psy :ico_placzek: nie mam ani czasu ani nawet towarzystwa. W ogóle to powiem wam że czasami mam dosyć wszystkiego, marzę o przynajmniej godzinie tylko dla siebie. Chyba z przemęczenia coraz częściej się kłócimy ze Sławkiem. Dosyć, że są tygodnie kiedy widujemy się w drzwiach, piszemy kartki z informacjami bo nawet nie ma czasu pogadać, to kiedy jest taki dzień że możemy spędzić go miło - nawet dziś to oczywiście nie może obyć się bez kłótni :ico_olaboga: . Ale nie zanudzam moimi problemami, wszystkie mamy ich wiele więc trzeba się cieszyć tym co mamy :-D

[ Dodano: 2008-02-02, 23:15 ]
Caro ślicznie wyglądasz, dawaj mi tu przepis na te 6 kilo mniej bo mimo mojego ciągłego latania to i tak za dobrze wyglądam i w żaden sposób nie mogę pozbyć się tych ........kilosów

[ Dodano: 2008-02-02, 23:18 ]
No cóż nie ma nikogo więc ja też powoli idę przytulić się do podusi, jutro raczej nie dam rady zajrzeć na tt bo mamy gości. Znajomi z Kielc przyjeżdżają, cholera rok się wybierali no zobaczymy czy dotrorą :-D :ico_oczko:

miłej nocki pa.....

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

03 lut 2008, 00:36

Ja tylko szybciutko zlozyc jubilatowi Erysiowi wszystkiego najlepszego z okazji ukonczenia 10 miesiecy-buziaki

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

03 lut 2008, 00:50

Gabrysia pisze:mam żal do niego o to że czasami woli wyjść z kumplami niż ze mną. W ogóle to przez ostatni rok moje jakiekolwiek spotkania towarzyskie spadły na psy :ico_placzek: nie mam ani czasu ani nawet towarzystwa. W ogóle to powiem wam że czasami mam dosyć wszystkiego, marzę o przynajmniej godzinie tylko dla siebie. Chyba z przemęczenia coraz częściej się kłócimy ze


Gabrysiu, ja mam to samo... nie chcę wyjść na jakąś alkoholiczkę czy cuś, ale potrzebuję na duch dla siebie godziny przy piwku lub dwóch, z dala od domu i od wszystkich problemów... Mój mężuś też często wychodzi z kumplami, a ja w tym czasie gram w idiotyczne gry na kurniku i nasłuchuję czy dziecko nie płacze, lub myślę o tym co jeszcze mam do zrobienia- powiesić pranie, posprzątać czy coś zmyć? :ico_noniewiem: Czasem wypijemy sobie we dwoje, ale wtedy oglądamy film i też w tym czasie nie gadamy.... A ja już tak bardzo chcę pogadać "o wszystkim i o niczym" byle nie o Julce i nieustannym braku kasy, czy o tym jakie mamy pojebane rodzinki... Nie myślcie o mnie źle, ale poza tym, że jestem też matką, żoną lub kochanką- jestem też człowiekiem. Istotą społeczną w końcu... chyba... Potrzebuję czasem rozerwać się, "zresetować" jak mawia moja koleżanka...

Echhh... to chyba jest typowe użalanie się nad sobą... Poszłam jeszcze na chwilę do siostry, bo zadzwonili po mnie i wypiłam znowu, i takie tam głupawe refleksje do łba mi przychodzą...

A jak jest z Wami? Wiem już, że jesteście najlepszymi matkami na świecie, ale czy chciałybyście zmienić coś w swoim życiu lub małżeństwie? Post w stylu "rozmowy nocą" Wam zafundowałam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 lut 2008, 12:44

och dziewczyny jak ja was doskonale rozumiem, mnie też brakuje chwili tylko dla siebie, mąż co prawda nie ma czasu na kolegów, a jak ma czas to woli posiedzieć przed komputerem,a ja tak bym chciała, żebyśmy spędzili ten wolny czas bez mediów, teściów, tylko my w trójkę.
za 2 tygodnie będę już u rodziców, odpocznę troszkę od teściów, choć wiem, że bardzo będę tęsknić za mężem i szkoda, że jedziemy bez niego, ale muszę zrobić sobie urlop, muszę odpocząć od prania, gotowania, sprzątania, tam zrobi wszystko za mnie mama :-D poza tym mam nadzieję, że zaoszczędzimy troszkę pieniędzy, bo wszelkie potrzeby Oli również będą finansować moi rodzice. A wiem, że męzowi beze mnie nie stanie się krzywda, bo teściowa i upierze i ugotuje, w końcu to jej syn.

kolka u nas też ciągle rozmowy o pieniądzach, teściach, już mnie to nudzi :ico_olaboga:

najbardziej bym chciała mieszkać w warszawie, tam gdzie moje siostrzyczka, przynajmniej miałabym do kogo wyjść i ja też bym ją wspierała wraz z Oleńką w jej cierpieniu, ale mąż nie chce słyszeć o warszawie, on chce mieszkać w lublinie, ale przecież nic nas tu nie trzyma, póki co nie mamy nic, co nas zobowiązuje do zamieszkiwania w tym mieście, nie mamy mieszkania, co najważniejsze, wiem, że w warszawie dużo drożej się zyje, ale są też dużo większe perspektywy niż w lublinie.
czasem chce mi się płakać, zwłaszcza w momentach, kiedy pokłócę się z mężem
a my nigdzie też nie chodzimy, bo ciągle brak pieniedzy a jak juz się pojawią, to szkoda, bo w końcu można przeznaczyć je na coś bardziej pożytecznego

także widzicie dziewczyny nie jesteście same :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-03, 11:47 ]
a teraz przyjemniejsza sprawa, Ola wczoraj rozpoczęła próby raczkowania :-D do tyłu i na brzuchu :shock:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

03 lut 2008, 13:40

My na sekundke!!!

Jestemy w PL-zachwyceni wszyscy Erykiem-prawie jakbym dziecka niemiala :ico_oczko:

Erys dziekuje nCiotkom za zyczonka i My rowniez skladamy wszystki zyczonka :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 lut 2008, 15:33

Mróweczka no to fajnie, że pobyt się podoba :ico_haha_02:


powiedzcie coś mojemu dziecku, zeby wreszcie zaczęło jeść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kurcze wszystko na nie, tylko kręci głową, czasem już tracę cierpliwośc i się na nią wydzieram :ico_placzek:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

03 lut 2008, 16:10

czesc..ja po imprezce... i goscie juz odjechali...zmeczona jestem ze szok ale zadowolona :ico_haha_01:

Najlepsze zyczonka dla swietujacych :ico_brawa_01:
delicja, proponuje zamiast sie denerwowac ...poczekac az Ola zglodnieje i nie wciskac jej na sile co chwila jedzenia...odczekaj kilka godz(3-4) ALE NIE PODAWAJ JEJ PRZEZ TEN CZAS NIC...NAJWYZEJ TROCHE PICIA...I NAPEWNO ZJE :-)
Mróweczka, odpoczywaj poki mozesz a rodzinka niech rospieszcza Erysia..nalezy mu sie :ico_haha_01: Tobie jeszcze bardziej :ico_haha_01:
Kolka cóż...po slubie juz nie jest tak fajnie jak przed..niestety :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości