Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

02 lut 2008, 20:12

ja dzis miałąm zawró\t głowy tyle roboty ,że szok :ico_olaboga: dopiero sie uwinełam ufff.... i mam odpoczynek na browarka :ico_brawa_01: :564:

Awatar użytkownika
edith
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2007, 18:47

02 lut 2008, 20:15

no cóż...
mój prawie jedenasto miesięczny synuś ma mały katarek... narazie...
zobaczymy co bedzie dalej...
a weekend mija szybko a jak narazie nic mi sie nie chce robic...
lenia mam i tyle...

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 lut 2008, 20:25

Ja też już się melduję

Jak zwykle weekend więc nie mam zbyt dużo do nadrabiania :ico_oczko:

Co do urodzinek to my będziemy organizować roczek w hotelu w którym mamy wesele :ico_oczko:

A my byliśmy dzisiaj w IKEI :-D Kupiłam lampe stojącą, narzuty na kanapę, wazonik i maskotki dla Emi. Takie kochane te maskotki a że była wyprzedaż to wieliśmy jej 4 :-D

A co do nocki to mimo iż Emi mało zjadła na kolację to obudziła się po 3 ale dałam jej soczku i poszła spać dalej. I tak spałyśmy sobie prawie do 8 :-)
Kurcze chyba jej kolejne ząbki zaczynają wychodzić bo znowu nie bardzo mi chce jeść a ślini się tak że :ico_szoking:

Co do zakupów wóżka, fotelika itp to my już to mamy dawno za sobą :-D
urmajo :ico_brawa_01: dla Majki za to że załapała Bebilon. A Ciebie biedactwo nawet w sobotę do pracy gonią :ico_olaboga:
becia ja za leniwa jestem i nie chciało by mi się w nocy kaszki robić. Co za chory pomysł :ico_puknij: Herbatka albo soczek i tyle :ico_oczko:

A co do cyców to w jednym już nie ma mleka a ten drugi to już powoli robi się coraz miękkszy :ico_brawa_01:

Dobra idę przygotować wszystko bo Emi zaraz idzie się kąpać a później mój mąż będzie ją usypiał. Hihi to będzie jego debiut :-D Ciekawe jak mu pójdzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

02 lut 2008, 21:56

witajcie my dzis zaganiany dzien pojechalismy ok 13 na zakupki inic nie kupilismy procz takiego body w paski nie moglam sie pso\wstrzymac i lbuzeczki :) patrzylismy buciki fajne w sklepie Bartek podobno najlepszy ale nie bylo numeru dla Maciusia jutro ebdziemy dalej jezdzic, ja chce kupic nad kostke na rzep a dziurkami :) i tam sa takie a wogole taki wybor ze szok :)
ide sie polozyc bo juz padam dobranoc

[ Dodano: 2008-02-02, 20:57 ]
Macio spi i my tez chya pojdziemy ja jutro na aerobic a raczej na dwie godizny smigam :) do znajomej obiecala mi wycisk jehehehe

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

02 lut 2008, 22:18

Hihi mój mąż uśpił Emilkę i nawet nie zajeło mu to więcej czasu niż mnie :-D

Uśpił ją ale sam też poległ więc ja sama sobie siedzę :ico_noniewiem:

Karolina widzę że wytrwała jesteś w tych ćwiczeniach :-D A Ty chcesz kupić Maciowi kapcie czy takiw butki na wyjście ?? Bo jeżeli kapcie to z Befado są najlepsze. Z resztą z tego co się orientuję to Bartek nie robi kapci. Ale za to robi cudne buciki. Oglądałam ostatnio :-D

Buuuu a gdzie Wy wszystkie jesteście ???

A tak wogóle to jaki rozmiar kapci mają wasze dzieciaczki ?? Bo Emilka ma 18 ale i tak ma w nich jeszcze troszkę luzu

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

02 lut 2008, 22:46

Hej dziołchy :-D
My dzis wybraliśmy się do znajomych fajnie było,tyle tylko że oni mają też dwójkę dzieciaszków w wieku 7 i prawie 3 ale sie działo :ico_olaboga:
Michu dzis troszkę sobie pospał wiec dopiero teraz idę go dopiero plumkać i do spania,bede zaś :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 lut 2008, 22:55

Jula nosi rozmiar 20

[ Dodano: 2008-02-02, 22:20 ]
a teraz kilka zdjęć Juleczki
tak sie myje zabki :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tak stoje
Obrazek
Obrazek
Obrazek
hihi tyle wam chyba starczy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

02 lut 2008, 23:20

witajcie z wieczora.

Nie za dużo napisałyście :ico_placzek:
Jak ja mam czas to Was nie ma.

A Maja przed snem wypiła 100 ml mleczka, ale nie wiem, czy będzie mogła je pić, bo coś wyskoczyło jej przy ustach i na paluszku. Być może bebilon pepti ją uczula :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: . Zobaczę jak będzie wyglądała rano.

A ja jeszcze nie kupiłam żadnych kapci ani butków dla Majki, uznałam, że na razie wystarczają jej skarpetki z ABS-em.

[ Dodano: 2008-02-02, 22:22 ]
gozdzik piękne zdjęcia.

[ Dodano: 2008-02-02, 22:38 ]
No to mówię DOBRANOC do jutra dziewczynki.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

02 lut 2008, 23:51

aga co do tych kapci to masz racje MELA ma takie , a( bartek )-karola nie produkuje kapci tylko butki

co do kapci mela tez nosi 20

gozdzikowa :ico_szoking: jeju ,a cio to za ksieżniczka stoi ? pierwszy raz widze taką fote jakie postepy dla JUleczki :ico_brawa_01: , a jakie śliczne loczki mmmmmm....... tak pięknie wyglądała cemu jej zepsułaś fryzurke i przylizałaś :ico_zly: nuuu mamuśka :ico_nienie: , co do łożeczka to bym ci dała w d.... :ico_zly: przeciez ona jest juz duza i teraz nawet nie bedziesz wiedziała kiedy ci wstanie i fiknie ,nie zdązysz podleciec :ico_nienie:

a ja dzis woógle nie mam talentu do pisania , gadałam z moim M wczoraj wiecie co mi powiedział? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ,że pierwszy urlop mu sie nalezy w nowej pracy po 6 mscach :ico_placzek: i wróci nie na swieta jak mówił tylko w lipcu :ico_placzek: :ico_olaboga: ale to długooooooo mamoooo :ico_placzek: pierwzy raz tak długa rozłąka ,najdłuzsza była 4 msce ,ale tylko raz ........... i co ja mam teraz robić? :612: :ico_placzek: :ico_placzek:

DOBRANOC ide spac :567:
Ostatnio zmieniony 02 lut 2008, 23:54 przez Duszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

02 lut 2008, 23:53

u to niedobrze jakby ja to mleczko uczulało :ico_noniewiem: oby jutro nie było wiekszych zmian bedziemy trzymac kciuki żeby wszystko było oki
DOBRANOC śpijcie spokojnie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość