Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

02 lut 2008, 23:54

Ja już być :ico_haha_01:
Michu już śpi,Maks też usypia się więc mozna powiedzieć ze nastała błoga cisza!
Ja tak jak Urmajo zakaładam małemu skarpetki z ABS-em,w razie czego mam po Maksiu nówki sztuki kapciuszki,no i zwykłe właśnie Bartka ja wychodze z załozenia ze pierwszy bucik musi być pożądny bo na nim kształci się stópka :ico_brawa_01:

Karola-i jak tam na zakupkach tak cos lajtowo opisałaś,a jak wózio upatrzony jakiś czy nie byliscie patrzeć???Jak co to daj znać,bo mnie to też czeka kupienie spacerówki.

Aga-fajnie że zakupy się udały :ico_brawa_01: No i brawa dla mężulka za ten pierwszy raz :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mój tez teraz będzie mógł przejąć pałeczkę,hi,hi

Urmajo-zmęczona biedna po pracy,śpi słodko :-)

Gozdzik-zdjęcia superowskie i te włoski Julki,kręcą jej się słodko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-02, 23:01 ]
A właśnie Urmajo-Bebilon Pepti nie powinien uczulać bo przeciez jest przeznaczony dla dzieci właśnie alergicznych i z stwierdzoną np.skazą białkową,hmmm poczekaj i obserwój9ale nieprzestawaj narazie)ale i tak super ze załapała :ico_brawa_01: dla Majeczki :ico_brawa_01:

Becia-no tak jet takie są przepisy i ich się nieprzeskoczy(bardzo mi przykro) :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: Ale ty jestes dzielna dziołcha i dasz rade-wieżę w ciebie(w koncu jesteś WIELKA) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 lut 2008, 00:13

Becia nie smuc sie wiadomo to strasznie długo ale czas leci sama sobie pomyśl jeszcze niedawno nasze dzieciaczki były takie malutkie a tu juz za miesiąc bede roczek obchodzic

[ Dodano: 2008-02-02, 23:27 ]
No nic ja tez pomału zmykam spać
Dobranoc dziewczyny :516:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

03 lut 2008, 09:08

witajcie w niedzielny poranek.

Nocka spokojna. Maja spała, ja też.

A co do bebilonu pepti, to niestety też czasem uczula, mimo, że jest specjalnie dla dzieci ze skazą białkową Będę obserwowała Majkę i mam nadzieję, że te zmiany to po soczku, bo teściowa dała jej przez pomyłkę inny soczek niz powinna.

Becia nie zazdroszczę rozłąki z mężem. Ja to bym chyba nie wytrzymała, taka już jestem. Wolę jak mąż jest na miejscu. I nawet jak późno wraca z pracy to już tęsknię. Ale wiadomo jak mus to mus. Niektórych rzeczy nie przeskoczysz.

A tak w ogóle to ja tu rzadko zaglądam, ale dawno nie było już Ani i _DOMI_ też sporadycznie zagląda. Ciekawe co u nich? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 lut 2008, 10:41

witajcie u nas nocka z jedna pobudka i spanko do 8 :-D
A u nas świeci piekne słoneczko az wiosna zapachniało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-03, 10:04 ]
no urmajo, dawno dziewczyny nie zaglądały pewnie zagonione _DOMI_ troszke sie obraziła a Ciekawe co u Asiuli
no nic ja zmykam robic Julce kaszke

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

03 lut 2008, 11:54

witajcie


u nas nocka do d.... co chwila pobudka ,a sama tez nie mogłam spać i siedziałam do nocy :ico_spanko: wstalismy o 8.30 no ale widze ,że znowu sie gotuje do spania

niedziela -co za paskudny dzień :ico_zly: -niecierpie

objadek prawie naszykowany , Meli zupka pyrka w gareczku...

asiuli
to chyba tu juz nie bedzie , obraziła sie -nie moge pojąc za co? straszna fochmenka zniej , gorsza od naszej karolki :ico_haha_01: :ico_oczko:,no ale ta chociaz pisze , wlatuje co jakiś czas, i czasem foszka strzeli :532:,no ale jest tofana i wnosi tyle optymizmu w nasz wątek :ico_oczko:

a my jutro stawiamy torcik :-D ,zaczynamy kolejny miesiac i bedziemy znowu po kolei pić :526:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 03 lut 2008, 13:59 przez Duszka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

03 lut 2008, 12:14

Maja właśnie zasnęła.

Niestety zmiany na paluszkach jakby większe :ico_placzek: , więc może jednak uczulenie na mleko :ico_noniewiem: Chyba pójdę do lekarza po receptę na nutramigen i spróbuję jej to dać. Słyszałam jednak, że to mleko jest obrzydliwe. I co tu robić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

03 lut 2008, 12:17

urmajo ,a próbowałaś sojowego? nie znam nazwy ale ze słychu ponoć dla takich alergików ostatnie wyjscie awaryjne

no i zasneła :ico_brawa_01: :555: rozklekotana na całe łoże ,dziwne pozy :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

03 lut 2008, 14:10

witajcie
co do zakupow to ogladalismy tylko wozki w chico bo tylko takie sklep tam byl dzis jedziemy do duzego swiata dziecka wiec tam poogladamy ale wogole to my musimy kupic duzy wozek bo nasz Macius jest duzy wazy juz 12kg i jest dlugi i nie moze wystawac wiec musimy poszukac w duzyc wozkach a chico sa male, a co do bucikow w sklepie bartek to wczoraj bylam i bardzo was przepraszam ale normalnie na wlasne oczyska :ico_szoking: widzialam kapcie :) sa bardzo fajne buciki kapciuszki i wogole,
a co do mojego fochowania to czasami mnei olewacie ale Was lubie :) i bede tu wchodzic mimo ze mnie olewacie :(
jade na zakupki czesc druga pewno nic nie kupimy ale popatrzymy ja chce kupic wozek dopiero za jakis miesiac bo po co mi teraz jak mam jeszcze stary a zimno jest jeszcze i maja byc sniegi a ten co mam to takie zakryty wiec jeszcze nie czas na zakupy :)
milego popoludnia my potem do tesciow :( bede musiala sluchac pieprzenia tesciowej bosze pa do wieczorka :)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

03 lut 2008, 14:31

napuszony różowy kapturek :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 lut 2008, 16:00

ale Amelci slicznie w rozowym :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość