Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 lut 2008, 08:44

Witam z rana. Miałam okropną noc, A. się kręcił i budził mnie co godzinę, na dodatek zbudziłam się o 7 i niunia zaczęła kopać i już nici ze spania.

Małgorzatka wow ale brzusio :ico_brawa_01: , piękny :ico_brawa_01:

Magfil to w sumie już jest ok, więc zastanawiam mnie po co gin każe Ci przychodzić co 2 tygodnie, chodzisz prywatnie?
Ja jak pisałam nadal przyjmuję luteinę i no-spę oraz magnez, ale wizyty mam teraz co 4-5 tygodni, więc jeżeli Ty już nie przyjmujesz leków, tzn że sytuacja jest pod kontrolą, to czy Twój gin przypadkiem nie naciąga Cię na koszty :ico_noniewiem: Oczywiście to są tylko moje przemyślenia, nie chcę nikogo osądzać ale ja co 2 tygodnie miałam wizyty w naprawdę krytycznym momencie, wtedy nie wiadomo było czy mojej Malutkiej sie uda.

A na dworze mrozek, ja jeszcze w łóżeczku, zaraz kawkę będę piła. Zapraszam chętnych.

Już z kawką, ale pogoda się zmienia i to na lepsze, słonko wyszło i pięknie przygrzewa (oczywiście przez okno).
Gdzie jesteście śpioszki?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 lut 2008, 09:38

Witam :ico_ciezarowka: czerwcówki w poniedziałkowy ranek.

Ja właśnie próbuje się obudzić pijąc poranną :ico_kawusia: :-) .

Weekend minął szybko (zdecydowanie za szybko :ico_zly: ). sobota pracowita na uczelni. W sumie jestem zadowolona, zostało mi jeszcze tylko jedno zaliczenie więc nie jest źle :ico_oczko: Wieczorem byliśmy na ostatkach u znajomych, było bardzo fajnie.
A wczoraj mimo pięknej pogody, ja czułam się kiepsko. Po kościele i obiadku u rodziców, przyjechaliśmy do domku i praktycznie przespałam całe popołudnie i wieczór. niestety sama :ico_placzek: , m. od 2 dni śpi osobno, bo chyba jakieś :ico_chory: go bierze.

A poza tym od jakichś 4 dni, swędzi mnie wszystko :ico_olaboga: (tzn. od pasa w górę). Na początku zaczęło się od brzucha i piersi więc ok. myslałam, że po prostu skóra się rozciąga. Ale potem przenioso się na inne częsci ciała:dłonie szyja, głowa, plecy. Dziś znów to samo. Wczoraj zauwazyłam, że robią mi się (jak długo drapię) takie pęcherze, jak przy poparzeniu pokrzywą, które po jakimś czasie znikają.
Co Wy o tym mysliecie, chyba nie jest to normalne, tak chodzić i non stop się drapać :ico_olaboga: Może to jakieś uczulenie , tylko na co??? :ico_noniewiem:
Doszłam do wniosku, że jutro chyba pójdę zrobic badania (krew. mocz), może z nich coś wyjdzie. ?

[ Dodano: 2008-02-04, 08:45 ]
Cześć spinka, właśnie doczytałam, że zakupy nie bardzo Ci się udały, ale nie martw się, czasu jeszcze trochę mamy na wiosnę na pewno w sklepach będzie mnóstwo fajnych rzeczy.
A nieprzespaną nockę możesz sobie odespać w dzień :-)

Magfil witaj, gratuluję maleństwa w brzuszku. Fajnie, że grono się nam powiększa :-)

Małgorzatka, super brzusio :ico_brawa_01: i jaki juz spory :ico_szoking:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 lut 2008, 09:52

Nowa, Ty dzwoń do gina z tym uczuleniem, nie wiem czy coś Ci z krwi wyjdzie. Ja myślę, że niunia chce odpocząć i tym razem, żeby mamusi nie straszyć to dla odmiany uczulonko :ico_oczko:
A na poważnie lepiej to skonsultować, a bierzesz jakieś leki poza magnezem i no-spą w razie potrzeby?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 lut 2008, 10:07

spinka pisze:Nowa, Ty dzwoń do gina z tym uczuleniem, nie wiem czy coś Ci z krwi wyjdzie. Ja myślę, że niunia chce odpocząć i tym razem, żeby mamusi nie straszyć to dla odmiany uczulonko :ico_oczko:
A na poważnie lepiej to skonsultować, a bierzesz jakieś leki poza magnezem i no-spą w razie potrzeby?


Hmm, w środę mam wizytę więc dobrze się składa, postanowiłam nie panikować i poczekać, mam cichą nadzieję, że samo przjdzie :ico_noniewiem: .
A leków innych nie biorę.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 lut 2008, 10:09

To dobrze się składa faktycznie, ale może jednak zadzwoń. A pytałam o inne leki, bo moją szwagierkę uczuliła luteina.
No i gratuluję udanego zjazdu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 lut 2008, 10:13

spinka pisze:No i gratuluję udanego zjazdu

Dziekuję bardzo :-) , a z drapaniem to zobaczę co dziś będzie się działo.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

04 lut 2008, 10:34

Hej moje zaliczenia wszystkie do przodu, prawie mam ferie, jeszcze "tylko" egzamin z psychologii. Ale jestem dumna z siebie
NOWA, ja nie wiem czy Ty powinnaś do środy czekać wiem że takie swędzenie w ciąży może wskazywac na cos niedobrego, nie chcę cie straszyć ale powinnaś zadzwonić do ginki dzis!Wiem że np. cholestaza ciążowa własnie takim okropnym swędzeniem sie objawia i choć najczęsciej zdarza sie po 30tc. to wczesniej tez. Niunia ja naprawdę nie chce cie nastraszyc tylko chcę cie namówić na tel. do ginki bo nie możesz lekcewazyć tego!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 lut 2008, 10:43

Marta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zjazd.
A Twoją opinię popieram w 100%
Jak się czujesz?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

04 lut 2008, 10:50

spinka, mnie wczorajbolał brzuch, za dużo emocji i stresów. Brałam dwa razy nospe i niby jest Ok, ale obiecałam sobie dziś troche polezeć, co uczynie za jakieś pół godz. jak z Wami poklikam i napije sie kawki :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 lut 2008, 10:56

A ja już posprzątałam troszkę i teraz nie wiem co mam robić strasznie się nudzę. A jutro mam wizytę i mam nadzieję że gin przekaże mi same dobre informacje, złych nie przyjmuję :ico_nienie:
A z tym odpoczynkiem to bardzo dobry pomysł, pochwalam!
Szok nosi mnie nie wiem czemu ale chyba znowu hormony szaleją :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość