Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 lut 2008, 11:24

Witam

Zaglądam na chwilkę, biorę się za porządne porządki :-D w domu, potem wychodzę i już!!!

Super że sie dziewczyny spotkałyście, zdjątka widziałam fajowe..
Kasieńko prześlji kurierem :ico_oczko:
Anetko film fajny nic nie pamiętam bo bardziej z mężem do kina niż na film poszłam :ico_oczko:
Dobra lecę zajrzę jak ogranę chatę

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 lut 2008, 13:12

Witam właśnie wróciłam od lekarza wyniki z moczu super mała zdrowa. :ico_brawa_01: Zdjęcia super bardzo dziękujemy :-) DZieciaczki takie kochane :-) Oj asiu to się musiało dziać w tym kinie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-04, 12:14 ]
Oj spacerki po trawniku to nieeeeeeeeeeee :ico_olaboga: Dzis u nas ładnie cieplutko ale wieje. :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 lut 2008, 13:17

Witam dziewczynki :) Ja już odżyłam poniedziałek i początek tygodnia - nowego tygodnia, a mój mąż przez tydzień ma teraz urlop nie wiem czy się cieszyć czy smucić :ico_oczko: Mazia - to super że już wszystko git :ico_brawa_01: zuch dziewczynka z Matyldzi

[ Dodano: 2008-02-04, 12:20 ]
Anetko - u nas na trawnikach to takie pola minowe że nie ma po co nogi na trawe stawiać, co kawałek mina - fuuu...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 lut 2008, 13:22

hejka

fajnie Elu,że spotkanko doszło do skutku,szkoda tylko że Jas dokazywał.Zdjęcia macie fajne,wiec jest co wspomiinać.

Anetko jako suszi(takie suszi) mam pocztę na tlenie ,ale może kiedys wykorzystam taki nick :-) ,kto wie :ico_noniewiem:

bylismy na spacerze ale taki wiatr u nas,że Bartus wcale nie chciał chodzić ,bo aż Go zatykało :ico_szoking: .Co prawda ciepły wiatr i wogóle ciepło,ale musieliśmy wrócić ,a teraz śpi.Może po południu ucichnie to jeszcze raz spróbujemy :-)

a ja Wam powiem ,że mam i pobudki w nocy i nie mam z kim chłopaków zostawic i wcale nie żałuję.Pewnie pomyślicie ,że jakaś głupia jestem albo nawiedzona,ale ten czas kiedy dzieci bezwzględnie nas potrzebują szybko mija i potem brakuje tego.Ja akurat strasznie przeżywam ,że Dominik już nas tak nie potrzebuje jak kiedyś,niedługo i Bartus zacznie wyrastać :ico_placzek: i coraz mniej będziemy czasu spedzać razem(przedszkole,szkoła ,praca-i już czas ucieka przez palce).

idę skonczyć obiad,do później

[ Dodano: 2008-02-04, 12:24 ]
Maziu to super wieści ,pewnie już i zastrzyków koniec ?!

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 lut 2008, 13:44

Tak dzis był ostatni. Iwciu ja też nie lubie je zostwiać, jak w sobote się szykowałam na ta zabawe to cały dzien miałam biegunke. :ico_wstydzioch: Tak mój organizm działa na wieść o zastawieniu dzieci babciom. Wiem im się nic nie dzieje, żadna krzywda ale nie chce je zostawiać. Popieram wypady z mężem do kina, na imprezy ale nie za często.... :-) Bo naprzykład moja bratowa z mężem przesadzają, dziecko średnio raz na tydz. śpi u babci, oni imprezują a potem jeszcze go odbieże o 13połozy spać no i znowu go zostawia i jadą na zakupy. Byłam tak wczoraj wkurzona że hej, a moja mama wogóle jej nierozumie. Przecież to nic takiego, uważam że są wyrodnimi rodzicami i strasznie mi się to nie podoba :ico_zly:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 lut 2008, 13:51

Ja siedze i pije :ico_kawa: może ktoś ma ochote ?
Już :ico_placzek: mi się płakać chce bo teściu już porwał mi męża - i tak chyba przez cały urlop będzi że w koło będzie załatwiał sprawy wszystkich poza naszymi :-(
Jutro usg piersi - mam cykora :609:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 lut 2008, 13:52

ja nie potępiam nikogo za to,że robi tak czy inaczej,tylko ja bym tak nie potrafiła :ico_noniewiem: .Może to strach czy co :ico_puknij: ,Dominik jeździ na całe ferie ,wakacje do moich rodziców,ale to jego wybór,chce zostaje ,nie chce nie zostaje .

[ Dodano: 2008-02-04, 12:56 ]
Edulito pogoń teścia :ico_nerwusek: ,co on sobie tak pozwala :ico_oczko: .USG napewno wyjdzie ok,nie martw się na zapas. :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 lut 2008, 14:01

My często wychodzimy ale mała zostaje w domu i śpi we własnym łóżeczku. Pozatym lubi zostawać z moimi siostrami jak tylko któraś przychodzi to Niki nie odstępuje ich na krok. Zresztą jak idziemy potańczyć to późnym wieczorkiem i mała słodko śpi w tym czasie. Czy jestem wyrodną matką :ico_noniewiem: Ale rozumiem was dziewczyny bo kiedyś na początku jak miałam wyjść to też się denerwowałam a jak już wyszłam to dzwoniłam co chwila do domu i pytałam czy wszystko ok i czy mała śpi. :-)
Swoją drogą Iwcia ma racje że później już mniej czasu spędzają dzieci z rodzicami i już boje się że przyjdzie kiedyś ten czas że mała będzie jechała bez nas na wakacje czy ferie i wtedy przez kilka lub kilkanaście dni nie będziemy jej widzieć.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

04 lut 2008, 14:06

Edulito nie jesteś wyrodną matką ,no co Ty.Ja nie to chciałam powiedzieć.My też czasem gdzieś wychodziliśmy bez Dominisia,wcale to nie jest złe,tylko te chwile tak szybko umykają,że nim się człowiek obejrzy dzieci się usamodzielniły(odpowiednio do swojego wieku-oczywiście).Bez Bartka nigdzie jeszcze nie byliśmy,bo ta przylepka nie chce mnie nigdzie puścić :ico_placzek: ,nawet do fryzjera jedzie ze mną :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-02-04, 13:10 ]
zapomniałam Wam się pochwalić ,mamy wolną chatę :ico_oczko: .Alergia pilnuje jakiegoś chłopca i jego rodzice pojechali na tygodniowe szkolenie i ona siedi teraz z tym małym dzień i noc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Jka się cieszę :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

04 lut 2008, 14:10

Ja też nie potępiam ale wyrażam swoją zdanie, oczywiscie martynka też była z dziadkami na wczasach i mam nadzieje że w tym roku też pojedzie.... Ale jak słysze że dziadki są po to żeby zostawały z wnukami i w sumie przy mojej bratowej nie maja wyjścia bo oni poprostu zostawiają go i wychodzą to mnie krew zalewa. A mój brat nawet mu nie umi zmienic pampersa, jak bratowa jest w pracy to on dzwoni po wszystkich i szuka chetnego do zmiany. Mówie wam wczoraj jak to zobaczyłam że ten mały znowu z moimi rodzicami a ich niema to sie we mnie zagotowało :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości