Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

06 lut 2008, 11:12

No i jestem!!! Wczoraj dzień poza domkiem w zasadzie. Ale mi brakowało tego :-D W pracy super zawsze coś się dzieje i szykuje się mała imprezka znowu :-D Na prawku też super choć wczoraj było tylko spotkanko organizacyjne a dzisiaj już normalny wykład :-D Emiśka w końcu się rozkręciła z przekręcaniem a jutro do poradni rehabiltiacyjnej zobaczymy co powiedzą. Co do areobicu to caroa da rade dopiero za dwa tygodnie ale Aga możemy się przejść same w czwartek jak masz ochote. Ponoć jest coś na piłkach jak cię to interesuje to daj znać :ico_oczko:

Aniu najlepsze życzonka STO LATEK :ico_brawa_01:
paulina rety ale przeleciało a ty już do pracy. A małą z kim zostawiasz?? Pierwsze pruby innego jedzenia mogą być faktycznie nieudane moja pluła jak najęta ale teraz zupke łądnie zjada :-)

No i tyle dziewczynki lece do mojego dziecia

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 lut 2008, 11:13

Aniu 100 lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Emilka miała dziś zabieg, miała ucinane te narośla przy uszku. Biedna płakusiała :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: secce mi się krajało jak ją tak trzymałam i nic nie mogłam zrobić żeby ją uspokoić. Na szczęście ma to już za sobą. Teraz sobie słodko śpi bidulka

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

06 lut 2008, 11:36

Witajcie!

Aniu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Ile to wiosenek Ci stuknęło dziś?

Olcia zazdroszczę Ci tych wyjść z domku :( Ja tak marzę, żeby pójść do pracy. No i prawo jazdy mądrą decyzja. Trzymam za Ciebie kciuki żebyś zdała za 1 razem :)

Ja zdałam dopiero za 3 razem, ale muszę przyznać, że jeżdżę i tak więcej niż koleżanka, która zdała za 1 razem i prawie nie jeżdzi.

Asiula współczuję Twojej Emilce, biedactwo musiało pewnie wycierpieć przy tym zabiegu.

Paulina Ty już do pracy? Ale Ci przeleciało. Ale z jednej strony fajnie pójść między ludzi prawda? A z kim zostawiasz Majeczkę?

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

06 lut 2008, 14:32

no zlecialo zlecialo. niby 4 m-ce jeszcze teraz m-c urlopu wykorzystuje i do pracy. Z Majka moja mama bedzie zosawala ale szczerze wam powiem ze jeszcze sie zastanawiam czy wrocic. Nie dosc ze atmosfera w pracy porobila sie tragiczna to zal mi malej. Zaczelam jej podawa mleko modyfikowane ale jest koszmar. Po Nanie wymiotowala, dzis dostakla bebiko i jest to samo. Az zal na nia patrzyc jak sie pozniej meczy. Wyprobuje najwyzej w przyszlym tyg. jeszcze bebilon ale jesli bedzie tez zygac to ide do lekarza. Kurde jak ja nie chce wracac do pracy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-06, 13:32 ]
Biedna misia teraz spi bo tak ja te wymioty zmeczyly :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-06, 13:34 ]
wlasnie mi sie obudzila i znowu zwymiotowala :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

06 lut 2008, 15:00

Paulina jak wiesz mój żadnego mleka nie tolerował. Całe szczęście, że nie pracuje na etacie bo nie wiem co by było. Dzieci najlepiej reagują na Bebilon najgorzej na Nan. Więc spróbuj tego Bebilona. Paulina a na wychowawczy iść nie możesz? uprzedzam że ja się nie znam ale chyba po macierzyńskim jest wychowawczy?? Ja bym nie miała serca takiego malucha zostawić więc rozumiem Cię doskonale że masz wątpliwośći. Wg mnie dziecko powinno być przynajmniej rok z mama no ale niestety nie zawsze jest to możliwe.

dzięki laski za życzenia. 27 mi stuknęło. matko ale stara jestem :( A mój chłop w tym roku to 30-tke będzie miał!

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

06 lut 2008, 15:12

Ania moge isc na wychowawczy i wlasnie sie bije z myslami czy tak nie zrobic. Niestety to jest bezplatny urlop i po nim to juz zupelnie nie wiem czy mialabym gdzie wrocic do pracy ale przeciez z drugiej strony tyle osob zyje z jednej npensji a poza tym do konca zycia nie musze pracowac tam gdzie pracuje. Kurde musze jeszcze z mezusiem wszystko obgadac.

Aneczko no i oczywiscie najlepsze zyczonka od nas :ico_tort:

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

06 lut 2008, 15:20

A widzisz to nie wiedziałam, że wychowawczy jest bezpłatny. To kiepsko troche. No nic musicie sami to przedyskutować czy dacie rade i co jest ważniejsze ;)

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

07 lut 2008, 11:25

Asiula dobrze że mała ma już za sobą takie przerzycie

Paulina szczerze ci powiem że jeśli ci odpowiada siedzenie w domu z małą to się nie zastanawiaj. Praca wiadomo ważna jest ale jeśłi ci na niej tak nie zależy to lepiej chyba zostać w domu. Co do wychowawczego to zależy jakie mieliście dochody zadzwoń sobie do MOPSu oni przyznają zasiłki wychowawcze nie jest to jakaś znaczna suma ale lepsze to niż nic. A małej sprubuj jeszcze jakieś inne mleczko dać może przejdz się do pediatry rzeby ci coś doradził

Agata co z areobiciem????????????????????

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 lut 2008, 13:01

Olciiaa, dzisiaj nie dam rady bo mam troszkę załatwień i mogę się nie wyrobić
A jutro pasowałoby Ci ??

I wogóle o której to jest godzinie ??

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

07 lut 2008, 18:35

Agata ten areobic z tego co caroa mówiła jest tylkowe wtorki i w czwartki. We wtorek nie dam rady bo mam prawko w czwartek jak najbardziej :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość