Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lut 2008, 15:02

No niestety tak kiedys bylo, moj ojciec tak robil, wystarczylo to, ze np spoznilysmy sie do domu, ale zapyskowalysmy to od razu byla kara albo lanie, np kladlysmy sie na stolek a on lal nas :ico_placzek: takie rzeczy sie pamieta i ma sie uraz juz potem


No wlasnie wiem, takze jak teraz pojde do lekarza na wizyte a on mi nic konkretnego nie powie, bo jak robi USG to mi nic nie powie, czy jest wszystko w porzadku to zmienie lekarza, no bez przesady zebym ja o wszystko musiala sie jego pytac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 15:02

pati no widzisz tutaj tez juz nikt nie zagląda, bo dziewczyny szaleją na porodówkach :ico_oczko: Juz ja się z nimi policze za to nietrzymanie kolejnosci :ico_oczko: :ico_nienie: :ico_nienie:

marta niezła siostrzenica. Musi być przeurocza! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lut 2008, 15:03

żona, ale ludzie to potrafia byc zawzieci normalnie brak slow :ico_placzek:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

07 lut 2008, 15:04

Pati85 pisze:No wlasnie wiem, takze jak teraz pojde do lekarza na wizyte a on mi nic konkretnego nie powie, bo jak robi USG to mi nic nie powie, czy jest wszystko w porzadku to zmienie lekarza, no bez przesady zebym ja o wszystko musiala sie jego pytac

to zmieniaj i sie nie zastanawiaj! ja tez sie musze dopytywac, czy dziecko odpowiednio duze, czy dobrą mam ilosc wód, jak przepływy w pępowinie, czy muszę zrobic badania, musze mu przypominac,ze ma mi skierowanie wypisać itd itd. Ja mu np mówie,ze mnie boli podbrzusze, a on mówi,ze to nic, to ja mówie, to moze nospe powinnam brać, a on na to, ze moge jak chce, no to sie go pytam czy powinnam na te bóle, na co on stwierdza,ze powinnam :ico_noniewiem: No szlag mnie trafia :ico_olaboga: :ico_zly:

Dlatego kochana uciekaj od niego!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 lut 2008, 15:05

żona, my tak mieliśmy z tesciem ze sie na nas wkurzył bo mu sie stawialismy to on w domu lał za to moja tesciowa i mielismny wyrzuty sumienia. a on musiał sie idiota wyładować. Od 1,5 roku zerwalismy z nim kontakt, na poczatku tez w domu szalał ale nie bił tesciowej na szczescie tylko naczynia na przykład a teraz juz jest spokój, my nerwów nie tracimy nie spotykajac sie z nim i tesciowa przez nas nie cierpi (pewnie o inne rzeczy sie na nia teraz wyzuywa tylko ona nam sie nie przyznaje). Mysmy na niego raz policje wezwali ale póki cienie zabije to nic mu nie zrobią :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lut 2008, 15:05

No widzisz kochana, jak to jest, wyprzedzaja Cie wszyscy :ico_haha_02: dobrze, ze chociaz jest z kim pogadac bo czasami wchodze i nie ma z kim.

A pokazywalas mezowi te wozeczki co Ci pokazywalam na allegro?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 lut 2008, 15:08

siostrzenica jest przecudowna, ale charakterek zaczyna pokazywać, jak nie chce czegfoś zrobic to np. udaje ze cię nie słyszy i mozesz m,ówic godzine a ona nawet nie mrugnie, taka niby zajeta rysowanim. az dziw bierze jakie dziecko wytrzymałe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lut 2008, 15:09

Dajcie spokoj z tymi ginami, szlag mnie juz trafia, a ja mam utrudnienie bo ja w Niemczech mieszkm i nie wiem jak takie rzeczy nazywaja sie po niemiecku :ico_placzek: i to mnie wkurza, nawet tu gdzie mieszkam nie ma polskiego gina, dobrze, ze chociaz polozne sa, to bede miala lzej. Juz mezowi mowilam, ze jak znow nic nie powie to zmienie lekarza

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 lut 2008, 15:12

Pati85, moja lekarka tez czasem dziwna ale ogólnie mówi mi co chce wiedziec, tylko ociąga sie z badaniami itp. to sobie prywatnie sprawdzam nawet jej nie mowie. dobrze że jesteśmy oczytame i wiemy rzeczy które tak naprawde oni powinni nam mówić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lut 2008, 15:12

A u nas dzis taka piekna pogoda, slonko tak swieci ze ciepelko w domku az tak od razu inaczej, ale niestety zimnawo jest, a moja Tami to lezy na sloncu i sie wygrzewa :ico_szoking:

A dziewczyny mam do WAs pytanie, czy slyszeliscie o takim czyms, ze jak ma sie psa w domu i jak sie go miluje, przytula to mozna psa urodzic??? :ico_szoking: :ico_szoking: bo mnie wszyscy nastraszyli, moja mama tez mowi potrzebny Ci teraz pies chociaz :ico_szoking: jej tak nie calluj i nie przytulaj, wiecie co, ze ja teraz mam pietra, ale ja nie wierze w takie rzeczy co o tym myslicie???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość