Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 lut 2008, 22:15

Chętnie pójdę... z jednej strony, ale z drugiej... boję się, kurna.

[ Dodano: 2008-02-07, 21:15 ]
:ico_spanko: chyba mnie na spanie bierze... dobranoc, sliczne :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

07 lut 2008, 22:58

Kasia5583, gratuluję :ico_brawa_01:

Żona ja tez bede chciała wózek na pompowanych kołach, ten co ci pokazałam mozna kupić tez z takimi.

O moja śliczna sie obudziła na cycusia więc uciekam ją nakarmić :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

08 lut 2008, 00:09

Dziewczyny jeśli chodzi o wózki, to wtrącę się Wam tu troszku do tematu, bo wydaje mi się, że mam na ten temat dość dużą wiedzę (długo zbierałam info o firmach i wózkach)
zazwyczaj lepiej dołożyć te 100-200 zł. i kupić lepszy wózek-pewnej firmy niż tańszy, który raczej długo nie wytrzyma :(, tym bardziej jak zakup planowany jest dla więcej niż 1 dziecka, choc jak tylko dla 1 to też warto miec coś co się sprawdzi
moja szwagierka miała wózek tego typu co Madziarka pokazał te 3 pierwsze, zapłaciła za niego 500zł i po 2 tyg. zaczęło odpadać kółko, potem drugie, potem popsuły się zaczepy do tych kółek, że trzeba było wykombinować jakieś nowe a i mimo iż teraz kółka się trzymają to nie jeździ się nim dobrze.
Co do pasków i amortyzatorów, amortyzatory sprawdzają się różnie dobrze na chodnikach jak i w terenie, różnica taka, że na amortyzatorach w terenie wózek się tak nie buja.
Paski trzeba dość często wymieniać bo się wycierają i z czasem użytkowania skrzypią - strasznie irytujące to jet, ale to już wedle gustu...
Jeśli chodzi o koła to nie ma porównania co do kół pompowanych a dmuchanych!!
fakt dmuchane wpływają na wagę wózka, ale dają komfort prowadzenia - prowadzi się lekko i na wybojach wózek tak miękko jedzie piankowe niestety takie nie są, sa sztywne i twarde...

mam nadzieję, ze moja wypowiedź jest jakaś sensowna i że Was nie uraziłam tym, że się Wtrąciłam w rozmowę :ico_sorki: :ico_oczko:
Pozdrawiam i życzę dobrych i trafnych wyborów

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

08 lut 2008, 11:06

Myszka_, teraz to mi mętlik w głowie zrobiłaś :ico_oczko: Takie paski to sie chyba moga wytrzeć 2-3 razy , ale koszt ich wymiany jest duzo tańszy, gorzej z naprawą amortyzatorów... któa nie dość,ze długo trwa i trzeba sobie radzić bez wózka to jeszcze jest kosztowna. (ja oczywiscie tez z zasłyszanych opinii mówie)
Myszka_ pisze:na amortyzatorach w terenie wózek się tak nie buja.

no i własnie przez to PODOBNO sztywno chodzi i dziecko razem z całym wózkiem jest telepane szaleńczo, a tak na paskach to się buja... no ale tego tez nie wiem z autopsji.

Tym skrzypieniem mnie troche przekonałaś :ico_oczko: Ciekawe czy w razie czego mozna do wózka z paskami zamontowac amortyzatory....

co do kół tośię chyba wszystkie zgadzamy :ico_oczko: Pompowane i już! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 lut 2008, 12:39

Ale ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć :-) zwłaszcza, jesli ma się kupić wkrótce wózek :-)

jak się dziś czujemy? :-) :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

08 lut 2008, 12:50

żona, Ty tak wszystkich nieprzepuszczaj ,tylka męża pod pache i na porodówke :-D :ico_haha_01:

Ja dzis miałam noc nieprezspaną ,od wczoraj mi synek goraczkuje :ico_noniewiem: ,dzis juz troche jest lepiej,do tego miałam delikatne skurcze,i jestem teraz totalnie zamulona :ico_noniewiem:
Dzis sie wybieramy po posciel dla malucha moze wreszcie uda mi sie cos zakupic :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 lut 2008, 12:57

Popieram Karinę, daj nam dobry przykład, zona :-)

widziałyście tę fotkę? Marzenie każdej kobiety :ico_brawa_01: :ico_haha_02:


Obrazek

[ Dodano: 2008-02-08, 11:59 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-08, 12:13 ]
udanych zakupów karina. Ja mam pościele dwie dla mojego synka, jedną w żyrafki oczywiście a drugą żołtą w niebieskie kropeczki. Pasuje mi bardzo do wszystkiego.

Trzymam kciuki za synka, by wyzdrowiał :-)

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

08 lut 2008, 14:31

o to widze,ze Wy tak wszystko pod kolor kupujecie? :ico_oczko: Ja tam kupuje jak mi się podoba i juz :ico_oczko: Tzn kupowałam, bo od dłuższego czasu wszystko mam :ico_oczko: Tez mam dwa komplety pościeli. Zastanawiam się czy pościel do wózka jest niezbędna...? Muszę zapytać styczniówek :ico_oczko: Bo takiej nie kupowałam.

ja to bym na ta porodówkę chętnie pojechała, ale synio jeszcze nie chce :ico_oczko: Pójde pewnie w poniedziałek do gina to zobaczymy co powie. Moze jednak tam się coś dzieje tylko ja nic nie czuję :ico_noniewiem: Bo się też niecierpliwa robię :ico_oczko: Tym bardziej,ze wszyscy dookoła rodzą przed terminem :ico_oczko:

karina22, to ty lepiej odeśpij taką noc, przynajmniej spróbuj, bo wiesz na porodówkę to trzeba siły mieć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 lut 2008, 15:25

żona, w sumie co do tego koloru, to chyba przypadek. Na początku wszystko miałąm niebieskie i białe, no i żeby nie bylo nudno, zaczęłam kupować pomaranczowe, żólte, nawet zielone. Małemu dziecku kązdy kolor w sumie pasuje, opróćz jakichś ciemnych "brudnych" kolorów, nie? :-)

[ Dodano: 2008-02-08, 14:27 ]
A to nasze łózeczko, w stanie surowym, bo z pościelą poczekam do narodzin ;-)


Obrazek

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

08 lut 2008, 15:37

Anuszka bardzo ładne łóżeczko. Ja mam łóżeczko tylko wprawdzie go nie widziałam bo siostra mojego narzeczonego wszystko kupiła (ma byc chrzesną i sie tak przejełe rolą że tylko biega i kupuje) taka niespodzianka bedzie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość