małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

08 lut 2008, 16:47

Justynko, śliczna córunia! A nad taką wodą, to z przyjemnością się pewnie jeździ :ico_wstydzioch:

A my dzisiaj po szczepieniu. Zaległe wzw dzisiaj dostaliśmy w nóżkę. W przychodzi zabrakło po prostu i dopiero kilka dni temu dostawa była, to wezwanie do nas wysłali i musieliśmy iść.
Mały wczoraj stan podgorączkowy miał i płaczliwy był, no i oczywiście lekkie rozwolnienie, a po ząbkach ani śladu.
My siedzimy od jakichś dwóch tygodni. Jak to dzisiaj doktorka zobaczyła, to była pełna podziwu, że mały ma takie proste plecki :ico_brawa_01:
Buziaki dla wszystkich mamuś i dzidziorków! :ico_buziaczki_big:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

08 lut 2008, 17:22

Kinga sliczne zdjecia Elizy, no jeszcze troche i warkocze bedziemy naszym pannom plotły :-D

Małolato nad wodę na spacerki uwielbiam chodzic bo tak miło, a tu wody wszedzie pod dostatkiem :-D. a tak apropo to zapraszamy tu czesciej :ico_oczko:

A ja Veronike ubrałam w sukienke bo wisza tylko w szafie a nie po to je wkoncu kupilismy :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 lut 2008, 17:45

Właśnie Madziu wpadaj częściej :ico_sorki: :ico_oczko:

No u nas też sukienusie są w szafie i też chyba trzeba je odświeżyć :-D

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

08 lut 2008, 18:59

Bardzo chętnie, gdyby tylko mały złośnik mi na to pozwalał i komp nie był okupowany przez cały dzień przez domowników :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

08 lut 2008, 19:33

małolata, powiedz synusiowi, ze ciotki forumowe beda sie gniewqac jak nie bedzie dopuszczac mamusi do kompa :-D

[ Dodano: 2008-02-08, 18:34 ]
Justynko z Verosnisi jest śliczna panienka i jak ona juz duza :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 lut 2008, 19:58

HEJKA, naklikałam wczoraj takeigo długasnego posta i mi komputerek zastrajkował i sie zawiesił :ico_zly: i zjadło mi całego posta :ico_zly: i wogóle mi się komputerek zespuł i nie mogłam nic zrobić, a dzis doszłam do wniosku ze mnie sprzet elektroniczny nie lubi bo dziś wziełam lapotopka do kolegi a on go właczył a tam wszytsko działa :-D i sie ze mnie chichrał :-D a przed chwila chciałam program w tv zmienić i mi pilot nie działa :ico_zly: a maz wział i działa :-D normalnie chyba jakies złe bioprądy mam :-D

a ja dzis cały dzionek w rozjazdach, bo umówiłam sie w odiedziny do kolezanki ze szkoły rodzenia a przy okazji do rodzinki wstapiłam bo oni w poblizu mieszkają i jak wyszłam o 10 tak o 17 dopiero wróciłam :-D
kolezanka sie tylko z malucha chichrała to jak jadłam obiad to mi wielec do siebie do buzi ciagnał :-D a pózniej jej synkowi wyrywał butle z soczkiem :-D normalnie jakis łakomczuszek mi rosnie
a tamtem maluszke tez fajny, starszy tylko o 2 tygodnie, ale taka gaduła, juz mama, tata, baba mówi ale za to wogóle nie siedzi, wiec jak widac róznie sie dzieciaczki rozwijaja :-D

foteczki macie przepiekne :-D szczególnie mi sie ta białą czapa z popmonikami podoba u Veroniki :-D
a Kingus ty sie nie martw ze mała włosków nie ma za duzo, bo poprostu sosim dla Zosieńki wszytskie zabrała :-D

Sosim super ze ten aquapark we wrocławiu juz otwieraja, juz sie doczekac nie moge :-D bo ja tam uwielbiam sie popluskać :-D jak juz bedziesz wiedziała ze otworza to daj znać :-D

Serafinko a ty tu nam prosze lekcje masazu udzielać, bedizemy sie wszytskie masować :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lut 2008, 19:59

Justynko zdjęcia Veronisi super, śliczna gwiazdeczka !!!!!

Kinga - Eliza śliczna panienka....!!!!

a my dziś cały dzień w domku, bo deszczyk kropił....
naleciało mnie na porządki i przemeblowanie w dużym pokoju zrobiłam :-D

aha i sprzedałam ten różowiutki wózio Milenki (gondola + spacerówka) - z wielkim bólem serca go sprzedawałam, ale cóż.... po co mi tyle wózków....

[ Dodano: 2008-02-08, 19:04 ]
Veronisia śliczne ma ubranko, kożuszek i czapusię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 lut 2008, 20:07

no hej Violu, a ty ten nowy wózeczek sprzedałaś?????

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

08 lut 2008, 20:13

Ula nie, nie ten nowy...
ten co poniżej....
Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

08 lut 2008, 20:16

acha, juz sie pogubiłam w tych wózeczkach :-D
ale za to bedzie kasa na nowe sukienusie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość