Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

08 lut 2008, 22:17

Diekuje za przyjecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No to moja Majka nastarsza w towarzystwie :-D wlasnie ja probuje uspac w sumie od godzinki lezy w lozeczku ale jakos jej to nie wychodzi co zagladam do lozeczka zeby jej smoczek wlozyc to moja pannica sie smieje do mnie

Ja tez czesto lapie doly najgorsze jest to ze jestem tutaj sama maz mi duzo pomaga ale niestety pracuje po 12h na dodatek na noc i w dzien musi odespac
dla mnie najgorsze jest gdy Majka placze a ja musze cos zrobic i nie wiem jak jej pomoc wtedy to z nia placze miejmy nadzieje ze rzeczywiscie najgorsze sa te 3 miesiace (to mi w sumie zostal tylko miesiac)

[ Dodano: 2008-02-08, 21:41 ]
a to moja pannica z dzisiaj
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-08, 21:48 ]
no i wkoncu usnela :ico_brawa_01: o 1 pobudka no i pozniej co 3h

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

08 lut 2008, 23:10

Fintifluszka,
a ja jak sie rozczarowałam sama soba!!!
Pielegniarka jestem i opiekowałam sie takimi szkrabami w szpitalu, ale to były tylko chwile a teraz dziecko 24/dobę i tez czasami nie daje rady. mam takie chwile ze czuje sie bezradna i becze razem z malym, tez mi sie wszystko wydawało prostsze. znam mnóstwo potrzebnych trików, jak co robic w teorii, ale niestety w praktyce sama czasami sie gubie. czasem mam poczucie ze nie jestem za dobra mamą!!!


Renia0601 pisze:A pozatym fajowe zdjęcie rodzinki :-D


dzięki tez mi sie podoba choć moj usmiech na tym zdjęciu dziwny ale za to mąz mi sie tu bardzo podoba no i Krzys rzecz jasna, a najbardziej to że jestesmy w komplecie ( chociaż na zdjeciu :ico_placzek: ) mam nadzieje ze juz niedługo w realu tez!!!

Ide spać drogie mamy bo te grypsko mnie osłabiło okropnie!!!

dobrej nocki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 lut 2008, 10:01

Obrazek

chcialam tylko powiedziec ze sie pytalam czy mozemy dolaczyc i czy jest szansa zeby nas kaska do listy dopisala

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 lut 2008, 10:12

Jesteśmy po znośnej nocce, mały rano jakoś szybko usnął po karmieniu... pokarm mi się chyba ustabilizował w piersiach, ale małemu nie starcza z jednego cyca teraz... jak już opróżnia pierś, to się robi niespokojny, szczypie mnie, majta nóżkami i strasznie ciągnie za sutek, przekładam go do drugiej, dojada sobie do pełnego brzuszka i już cały szczęśliwy... tylko wtedy często zaraz zasypia, a ja po karmieniu muszę mu dać witaminki i napoić glukozą, więc czasami robię to między zmianą piersi-jak tylko sobie beknie :ico_oczko:
Dzisiaj nie ma u nas tak ładnej pogody jak wczoraj, ale może się jeszcze przejaśni-mam nadzieję, bo Kuba obiecał, że dzisiaj wróci wcześniej i pójdziemy razem na spacer-zobaczymy co z tego wyjdzie. wczoraj wyszedł się zobaczyć z kolegami-na piwko, miał wrócić za dwie godzinki, wrócił po 5.5 z czego ja na szczęście 3 przespałam z małym... wiem, że Kuba ma teraz bardzo dużo obowiązków, ale prosiłam go żeby nie siedział tam długo... faceci teraz mają taki komfort, że kobieta w domu z dzieckiem siedzi i ani o nią się martwić nie trzeba, ani o dziecko... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-09, 09:25 ]
w ogóle to Gabriel ciągle spi w naszym łóżku-tak się po prostu składa... wy zawsze kładziecie dzieciaczki do łóżeczka? On położony do łóżeczka się zaraz budzi-poza tym w nocy mi wygodniej jak mam go obok...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 lut 2008, 11:06

Fintifluszka, ja zaczęłam spać z Atrurem jak wyszłam ze szpitala, czyli odkąd skończył miesiąc też ze względów wygodowych :ico_oczko:

Ja też myślałam że noc dzisiaj będzie wzorowa ale i tak nie było źle, najpierw usnął o 20, pobudka na szamciu o 22,30 później dopiero o 2,30 i się zaczęło wtedy nie spał do 4 rano i do 8,30 wstawał jeszcze dwa razy :ico_puknij: ale mimo wszystko i tak się wyspałam tymi pierwszymi sennymi godzinami.

U nas pogoda taka sobie ale na spacerek zdatna to tak koło południa może się wybierzemy :ico_haha_02:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 lut 2008, 11:21

Dziewczyny ja mam taki bol żołądka że sie skrecam a jestem sama z dziecmi az mi sie z bólu płakać chce.Iwona ale Maja duża Amelka przy niej to tak jakby dopiero z brzucha wyszla.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 lut 2008, 11:39

No i my stawiamy wszystkim ogromny :ico_tort: z okazji drugiego miesiąca :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 lut 2008, 14:38

mariola współczuję... raz jak mnie coś brzuch zaczął boleć to się modliłam, żeby się nie rozkręcił ten ból, bo sobie nie wyobrażałam jakbym się miała dzieckiem zajmować w takiej sytuacji...

Mój mały coś marudzi, nie bardzo chce spać, położyłam go do łóżeczka, ale coś ciągle kwiąka przez sen-pewnie by wolał w łóżku spać jak zwykle :ico_oczko: piersi coś nie chciał ssać-znaczy nie chciało mu się, bo głodny to może i był... nawrzeszczał się, a przy cycu tylko główką kręcił i warczał ze złości... była z 2 godzinki piękna słoneczna pogoda, a teraz coś znowu się chmurzy, nie poszliśmy na spacer, bo na Kubę czekamy... mam nadzieję, że do jego powrotu nie zepsuje się pogoda całkiem... i że się ciemno nie zrobi, bo niby miał być wcześniej, a tu ani widu, ani słychu :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 lut 2008, 14:39

Dziekuje ze torta no i wszystkiego najlepszego dla Arturka :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-02-09, 13:49 ]
Fintifluszka mi tez Majka sie budzila jak ja kladlam do lozeczka ale wpadlam na pomysl i przelozylam poduszke na druga strone lozeczka i teraz jest ok

a ja jestem po generalnym sprzataniu mieszkania za tydzien dostaje gosci wiec musialam wszystko posprzatac dobrze ze mi maz pomogl bo mam strasznie duzo okien do mycia i tym wlasnie on sie zajal na dodatek majka nie chciala usnac wiec musielismy sie wymieniac w worzeniu wozka

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 lut 2008, 15:03

A ja zle sie czuje a dzisiaj zaczynamy remontowac dzieci pokoj i balagan niezly w domu jest a nadodatek Amelka cos marudzi na szczescie mąż zaraz z pracy wraca.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość