doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

09 lut 2008, 20:08

witam sie z Warszawy...


Później napisze wiecej, mala marudzi, zaraz kapiel i spac... zmiana klimatu z gdańskiego na warszawski zle wplywa na nas obie... :ico_zly:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 lut 2008, 21:41

hej...a ja wpadam tylko goscinie...szukalam dalej ofert pracy na necie i wypisalam wszystkie interesujace na kartce-to juz cos :ico_oczko:
wogole to padnieta jestem....ide pod prysznic i spac czym predzej..moja wesola pannica juz spi....

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

09 lut 2008, 23:09

Wróciłam :-)

Dla Ali i Jakuba po prezencie... i najlepsze życzenia :ico_haha_01:
Obrazek Obrazek

MisiUla jeszcze nie śpi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: więc uciekam.... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 lut 2008, 00:21

Ja też oczywiście dołączam się do życzeń, słodkie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Aluni od Karolka!!!

U nas też miła sobota była. Pojechałam zawieźć papiery, trochę mnie pani zasmuciła, bo wpisało się na kierunek dopiero 9 osób, a musi się uzbierać 15. No i tak się wahałam, a jak teraz nie wypali to będę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Mogłabym niby w Warszawie, ale ceny tam z kosmosu, za takie same studia trzy razy tyle. Narazie jeszcze mam nadzieję.

Jak my pojechaliśmy do Radomia to Karol został z ciocią i Kacprem i kuzynem, no i nawet nie zauważył, że mamy nie było, jak przyjechałam to wcale nie reagował na moją obecność więc jak będę go zostawiać, to nie będzie tak źle.

A ja właśnie wyłączyłam piekarnik - ciasto oczywiście z przepisu od zborry i jeszcze szarlotka sypana. I chyba mogę iść już spać, zgaszę już Wam światełko i życzę kolorowych snów :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 lut 2008, 00:26

A ja wieczornie zajrzałam...
Kamizela, chyba masz zmieniony suwaczek co? Hancia w opasce rzadko, czasem jej tylko zakładam...bo to przecież niezbyt wygodne. A parówka...każdy wie o co chodzi, ale kurczę jak nic innego nie działa...to co?

No Majcia super zawodniczka!!! nieźle się nakombinowała...zdolniacha nasza!!!

Anza, współczuję...pakuj się i zapraszam :-D

Doris, a cóż Wy robicie w stolicy??? coś przegapiłam????

Massumi nie śpi? co Ty jej dziś dawałaś?

Sikoreczko wyjdziie wszystko zobaczysz! będzie ok! A Karolus duży chłopak, na cóż mu mama? wystarczy, że ma Cię w nocy :-D

My po wizycie, Hania super! nowy fotelik przetestowany. Skakała po brzucholku swojej chrzestnej...podeptała nienarodzonego Huberta :ico_haha_01: pobawiła się samochodami starszego kuzyna...w domku tylko kąpanko i śpi...Ja obżarta jak bąk...idę spać...bo jutro zgodnie z umową ja wstaję z Hanką i dajemy J pospać ze 3godzinki...papapa!

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

10 lut 2008, 00:39

zborra, chętnie :-D

wpadłam powiedzieć dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 lut 2008, 00:44

OOOO widzę, że za szybko światło chciałam zgasić :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 lut 2008, 09:32

hej...witam o poranku...top dzis juz moj drugi poranek bo ok. 5.00 Maya wstala a my na sile ja uspac chcielismy i po jakims czasie sie udalo :ico_sorki:

Sikorko 3mam kciukasy zeby teraz otwarli ten kierunek....bo inaczej to wsciec sie mozna....kiedy sie dowiesz ile osob sie zapisalo?
u nas znow piekna pogoda w planie...i uwaga ...my wczoraj pierwszego grilla mielismy :-D :ico_brawa_01: .....ach jak mi sie jz go chcialo przy tej wiosennej pogodzie!
wszystkie radosci przyslania mi i tak wizja szukania pracy.....bleeee...jutro od rana same stresy i nieprzyjemnosci...takie zycie....niecay rok zylam w spokoju to czas na stres jakis chyba :ico_puknij: :ico_noniewiem:

Zborra fajnie ze wizyta sie udala...powodzenia dzis rankiem!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 lut 2008, 09:45

Hej!!!
ja już pona godzinę rządzę z małą...Wiedźma już przed 2 wnocy jeść...potem o 6...i o 7.15 jak w zegarku wstała...więc szybko wyniosłam z sypialni wszystkie potrzebne rzeczy i spadałyśmy..J śpi smacznie...ależ mu dobrze!
A Hania jędza znów mi pluje...dziś nawet kanapki z szynką nie smakują... :ico_puknij: :ico_zly: mam dość, normalnie już nie wiem co robić...Ile dziecko może nie jeść? nic...ani kaszy, ani obiadu, ani deseru...ani chleba...przecież ona nie będzie miała żadnych witamin!!!
Siedzi teraz i się bawi a okiem rzuca na tv...lecę pozmniejszać zdjęcia.

Miłej niedzieli...

[ Dodano: 2008-02-10, 09:01 ]
jeszcze pokaże Hanię...to przedwczoraj...robimy głupie miny
Obrazek

a tu wczorajsza wycieczka
Obrazek

z kuzynem
Obrazek

a tu zapatrzona w teletubisie
Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 lut 2008, 10:03

witam

a my zaczelismy dzien jak co dzien, o 7:30 wstalismy i mała po sniadanku buszuje w kojcu, ja skorzystałam ze A jeszcze spi i wpadłam do was..
A w nocy miałam..wstałam zrobic Milu mleczko i kurde nie wiem jak to sie stało całe je wylałam :ico_olaboga: na siebie, na podłoge, jeszcze miałam w nocy robote... :ico_zly:

Zazdroszcze wszystkim pieknej pogody, bo u nas taka sobie, na szczescie nie pada, moze cos w poludnie sie wypogodzi, tak jak wczoraj..

glizda zycze powodzenia w szukaniu pracy..dla Majci wielkie :ico_brawa_01: ale jest bystra z niej dziewuszka..a ten gril..to mnie rozwalił :ico_haha_01: no u nas grila raczej by sie jeszcze nie dało zrobic.. :ico_noniewiem:

sikorka za twoje studia tez trzymam kciuki..faktycznie mogłabys byc zawiedziona jakby sie teraz okazało ze studiow nie bedzie..

Jesli chodzi o jedzonko, to ja jak daje np całego biszkopta, albo andruta, albo chlebka to mała sama sobie to rozmiarzdza w buźce, ale chlebek np do jajecznicy to sama rozdrabniam, zeby łatwiej jej sie jadło..choc nie zauwazyłam zeby Mili miała problemy ze zjadaniem wiekszych kawałkow, ale ja dla pewnosci jak widze ze jakis jest za duzy rozdrabniam, poki jeszcze nie umi sama pogryźć...

to do..popołduniu...bo po kosciółku od razu idziemy na obiad do babci..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość