kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

23 mar 2007, 00:07

no to i ja dołączam do grona mamusiek, trochę późno, ale zawsze na psoterunku, zwarta i gotowa :ico_oczko:
Fela Konrado nie ma zadnego pieguska? lenka ma taki wielkości łebka od szpilki, ja to cała spieprzona na polecach jestem, więc pewnie ten na biodrze to dopiero początek :ico_haha_01: no i teraz nie wiem co tym mlekiem :ico_noniewiem: modyfikowane jeszcze dawać mówisz? chyba też tak zrobie, albo jedna flaszka mody a jedna krowy.
Delfinka :ico_sorki: już bukuje ci bilet...na sprzątanko oczywiście :ico_oczko: we mnie masz pomocnika, będę za tobą domestosy nosić tylko błagam...pomóż w sprzątaniu :ico_oczko: co do kaszki, to ja lenke karmiła gdzieś do 5-6 miesięcy, więc na krowie jeszcze było za wcześnie i zaczęliśmy od modyfikowanego. a ty nic sie nie martw, bo kaska to najłatwiejsze danie pod słońcem, wsypujesz do mleka mieszasz i gotowe (szczegóły przekaże jak będzie trzeba :ico_oczko: ). ale pewnie jak skończysz karmić piersią to lepiej zacząć od modyfikowanego, bo bardziej zbliżone do mleka matki i Mayusia nie dozna szoku smakowego :ico_oczko:
madziorka udanej zabawy na imprezce i też się dołączam do przepisu na karczek :ico_oczko: a co do szaszłyków to też lubię...z Felą mamy nawet wprawę w przyrządzaniu :ico_oczko:
Felicity już sie tłumaczę :ico_sorki: :ico_oczko: u mnie po prostu nic oprócz pracy i remontu na razie nie ma na tapecie, a marne ploty z mojej uliczki wam odpuszczam :ico_oczko: ale obiecuje więcej sie zwierzac :ico_oczko:
Kasiulka, kurcze dopiero jak przeczytałam, e jakaś kwietniówka juz rodzi to dotarło do mnie, ze wy tez niedługo będziecie we trójke :ico_olaboga: nie wiem jak ja to przezyje, jak Julie miała rodzic to mi sie ręce pociły, poważnie! :ico_oczko:
Lucy pocieszyłas mnie troche z tym nosem, bo wyglądał dosyć groźnie :ico_oczko: takm módziutko wyglądasz, a taka babuleńka z ciebie w nocy wychodzi :ico_haha_01: ale sie uśmiałam, jak sobie wyobraże jak marudzisz mężowi pod pierzynką :ico_oczko:
Ilonka ale cie wirusy dopadły, na pocieszenie ci dodam, ze mi z nosa leci juz z tydzien. mam nadzieje, ze ta noc będzie spokojniejsza i dla ciebie i dla Vinee, bo sie obie zamęczycie, a moze jakoś te dziąsełka jej pocieraj, żeby tak nie swędziały i nie bolały...chociaż ja wiem, ciotka Kasia tu doradza, a Vinee nawet buźki nie chce otworzyć :ico_oczko: trzymaj sie mamuśki! jestem z Tobą!
Edytka, nie martw sie, jakoś przezyjesz bez TT, a ile potem czytania... :ico_oczko: ze dwa dni masz murowane przed kompem! :ico_oczko:
martucha, ja tez uważam, ze jak sie uda to te nocki powinni ci zamienić, bo sie zamęczysz, a zdrowie najważniejsze!!!

dziewczyny, instalują nam kuchnie, jest juz dół i okap, teraz my musimy położyc płytki i dopiero będą górne szafki, naprawde fajnie wszystko wygląda, troche sie bałam koloru na ścianie, ale pasuje na szczęście. za to w reszcie pomieszczeń po prostu burdel! :ico_oczko: ale sie ciesze, ze jutro piątek, tak mi sie nie chce chodzic do pracy, ze sobie nawet nie wyobrażacie, mam jakiegos lenia :ico_oczko:
dobra, spadam sie myc i lulu, kuba juz śpi, wiec sex mi nie grozi :-D
dobranoc!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 mar 2007, 00:09

kasi.k pisze:Madziorka ale ci fajowo... zakupy, imprezy... i jeszcze urlop w Polsce...


Kasik ale ci fajnie.... lada dzien bedziesz mamusia... hihi

Fela jutro bede w asdzie to sprawdze jak nazywa sie ta karkowka ,bo nie pamietam hihi
a przepis wyglada nastepujaco: starty ser zolty mieszasz z pokrojona cebula i majonezem... ukladasz to na doprawione kawalki karkowki i zapiekasz.... to wszystko... smacznego hihi

koncze bo juz 22, a jeszcze sporo przede mna przed spaniem hihi
buzka i byc moze do jutra.... jak sie uda... papa

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

23 mar 2007, 02:09

Madziorka to mi smaku narobilas!
Kasi.k ale Ci fajnie, juz niedlugo bedziesz tulic swoje malenstwo! Codziennie mysle o Tobie, i trzymam kciuki.
Edytko czekamy na Ciebie!
Fela oj i Was ten wirus dopadl! A co do wygladu w ciazy to sie nie zgodze, bo ja wygladalam ok, a urodzilam dziewczynke i tez wszyscy mowili, ze bedzie chlopiec! Nigdy tak promiennie nie wygladalam i sie tak nie czulam jak w ciazy i to nie zludzenie, bo maz potwierdza, albo musi :ico_oczko: potwierdzic. A ztm dvd to mnie zaskoczylas.
Kasia ale Ci fajnie, jeszcze chwila i po remoncie, rob zdjecia i wklejaj o ile Ci sily pozwola!
Lucy trzymam kciuki za wizyte jutrzejsza, popros o usg, ale zrob pod koniec ciazy, tak najlepiej i bedziesz wiedziec jaka waga dzidzi.
Julie juz lata chyba, bo mi smignelo cos pomaranczowo bialego nad ogrodem, chyba tam Julie byla :ico_oczko: nic nie pale, ani nie pije, abstynentka pelna, moze to opary domestosa mi zaszkodzily? :512:
U nas po staremu, dalej sprzatam i konca nie widac! :ico_olaboga: Tak naprawde to bym to wszystko w dwa dni ogarnela ale mam Maye, malutkiego przeszkadzajka!
Dzis sie dowiedzialam, ze oprocz Mamy na weekend wpadnie moj brat cioteczny z Wujkiem ze stanow, padne po tych wizytacjach, caly czas sama siedze a tu nagle wycieczki, ale sie ciesze!!! :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-23 ]
Ilonka mam nadzieje, ze odpuscilo Wam juz zle chorubsko! ♥♥♥♥♥

[ Dodano: 2007-03-23 ]
Dziewczyny a co sie dzieje, ze tak dlugo nie ma Jasnie Pani, chyba nie zapomniala o nas?
:569: :569: :569: Jasnie Pni gdzie jestes? :569: :569: :569:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 mar 2007, 11:01

hello kobietki!!!! dziekuje Wam za wsparcie i mile slowa. wiem ze na nocki nie wolno mi robic, ale moja szefowa mowi ze jak byla w ciazy to pracowala do konca ( w biurze)
jeszcze troche i spadam bo maly rosnie jak na drozdzach, a moje kochanie mnie wyzywa ze pracuje i mowi ze mam przestac i lepiej zajac sie.... soba i maluchem.
co do sklerozy to ja chyba jestem number 1 !!!! wszystko zapominam, no i zaczelo sie depresja przedporodowa, mam juz dosyc!!!!
KASIK a Ty kiedy urodzisz?, bo wszystkie jestesmy ciekawe co tam chowasz dziewczynke czy chlopaczka :ico_brawa_01:
DELFINKA zapraszam do mnie na sprzatanie bo mi sie nie chce :ico_olaboga:
MADZIORKA to Twoje aktualne zdjecie brzuszka???? bo moj taki duzy mi sie wydaje
LUCY nie przejmuj sie ja tez w lozku nie moge znalezc miejsca :ico_ciezarowka:
pozdrawiam Was wszystkie ja ide nynac po nocce :ico_papa:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 mar 2007, 12:36

Witam wiosennie...

Lucy daj szybko znać co i jak po wizycie z położną i zycze aby udalo ci się wyprosić USG... a ze spaniem to tragedia i u mnie :ico_placzek: zanim wreszcie usne to wypróbowuję ze 30 pozycji...

Madziorka oj narobiłas mi smaku tym przepisem... ja robię (a raczej robiłam) taką tradycyjną wersję karkówki, ale w UK nie wiem jak się ona nazywa więc ostatni raz jadłam w październiku jak mama mi przywiozła...

martucha rozumiem, ze pytasz o termin wyznaczony przez położną - to jest 17.04... a kiedy rodze nie mam pojęcia, ale mam nadzieję że w przeciągu najbliższych dwóch tygodni, bo mam coraz wiekszego stresa...

Kasia o mateczko, nie stresuj się tak... wystarczy, że ja sama w strachu... a Twoim zadaniem jako doświadczonej rodzacej jest wspierać pierworódkę :-D

Delfina a miałas zostawić to sprzątanie w spokoju, oj nieładnie tak :ico_nienie: mój mąz zawsze powtarza, ze przeciez goscie przyjeżdzają zobaczyć nas a nie ile cm kurzu mamy za sofą :ico_oczko:

Fela a jakiej firmy kupiłaś ten termometr? Bo ja słyszałam różne opinie o tych termometrach i teraz mamy z mężem dylemat...

Gosia i jak tak po dniu wolnym? pewnie teraz szefunio zarzucił cię pracą i nie masz dla nas zbytnio czasu...

Ilonka skoro cie nie ma na TT, to wnioskuję, ze dalej się kurujecie z Vinee... życze szybkiego powrotu do zdrowia...

Felicity walizki spakowane, bilety przyszykowane? Zwarci i gotowi? ale ja wam zazdroszczę tego wyjazdu...

Edytka i ty też nam znikniesz :ico_olaboga: może w PL uda ci się znależć jakiegos kompa i skrobnąc chociaż "Jestem, zyję" do nas...

Julie kiedy ty konczysz wreszcie ten kurs? I jak tam egzaminy? Wracaj juz do nas, opowiadaj co tam u pana Nathanka i wklejaj zdjęcia...

Jasnie Pani to już o nas zapomniała :ico_placzek: nawet na gg jej nie ma...

[ Dodano: 2007-03-23 ]
a ja jestem troszeńke zła na męża, bo tak analizował, tak przemysliwał zakup domu i czy to ten czy tamten, ze we wtorek zadzwonili do nas, że niestety ten co chcieliśmy został zakupiony w poniedziałek i nastepne bedą gotowe do zamieszkania dopiero w sierpniu tego roku :ico_zly: oczywiście moje kochanie stwierdzilo, że najwidoczniej tak miało być i kto wie może w międzyczasie znajdziemy coś ładniejszego, komfortowego i tańszego...
i tak to jest jak za męża sobie człowiek weźmie kogoś spod znaku wagi :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 mar 2007, 12:55

wlasnie wrocilam od poloznej,powiedzialam,ze w nocy mnie boli i ze kilka razy plecki,jakby przed okresem ...nic nie pomoglo...powiedziala,ze to calkiem normalne ,podala mi nawet nazwe tych boli,dokladnie opisala jak wygladaja :ico_szoking: i powiedziala,ze to norma hihi...w szoku bylam,bo to jakas inna polozna byla i nie dalo sie jej wkrecic ....powiedziala,ze jak bedzie krwawienie lub taki bol ciagly,ze nie przechodzi,to wtedy scan zrobia,ale tak to wszystko ok....sprawdzila serduszko,zmierzyla brzuch...macica juz 29 cm ...nawet sie zwazylam,bo nie ufam mojej wadze i okazalo sie,ze przytylam niecale 10 kg ,a nie 11 he he czyli moja waga o kilgram oszukuje :ico_brawa_01: poprawilo mi to humor hihi...powiedziala,ze dokladnie zbada mocz,bo moze mam infekcje...a za 3 tyg sprawdza zelazo i zrobia mi ta glukoze :ico_szoking: myslalam,ze tylko w polsce sie to robi...musze byc na czczo od 12 w nocy do ranai T powiedzial,ze nie wytrzymam :ico_zly: zlosliwy !!!martuchatwoja szefowa to jakas durna baba :ico_puknij: to juz moja mi sie taka jedza nie wydaje...chociaz ma czasem jakies zrozumienie dla czlowieka....teraz kolezanka pojechala do polski,bo bardzo chora i ona ciagle o nia pyta i jak jej powiedzialam,ze ok ,to szczerze sie ucieszyla...czasem mozna w niej dojrzec czlowieka ha ha poza tym mowila ,ze sama miala raka 7 lat temu i chemie,i postanowila wtedy sie nie martwic ,tylko wyzdrowiec i trzeba przyznac ,ze silna z niej babka ...przez co nam sie czesto obrywa,zwlaszcza jak ma zly humor :ico_haha_01: delfinaw maju mam wizyte w szpitalu ,to poprosze tam o scan he he to akurat zanim mi dadza,to bedzie przed porodem (ale szanse marne)kasiasuper,ze kuchnia ci sie podoba i kolorek,bo to wazne...a jaki kolorek?kasikja zaraz ide na radosne ogloszenia zaobaczyc czy rybka jest juz mamusia;)niedlugo ty tam bedziesz :ico_brawa_01: madziorka ja w koncu dostalam ten formularz z smp1 z pracy (wczoraj)i dzis wszystko wyslalam :ico_brawa_01: a u ciebie jak tam sprawy sie maja?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 mar 2007, 13:07

Kasi.k jak tak wogole o mnie moglas pomyslec :ico_nienie: ???? Oczywiscie, ze o nikim nie zapomnialam i strasznie za wami tesknie, tylko jak juz sobie nowy landline zalozylismy to sie okazalo, ze on taki stary-nowy. Dali nam numer po kims i na tym numerze jest jeszcze stary brodband wiec teraz musimy czekac nastepne 10 dni roboczych na wyczyszczenie numeru (10 dni to pani na help line obiecala,ale cos sie boje, ze jeszcze mnie wojna z bt czeka). Teraz przyjechalam na tydzien do Polski i jestem tu od wtorku i od wtorku was szukam. Znowu nowe forum, nie moglam sie zalogowac, nieprawidlowy kod mi wyskakiwel caly czas.... same klopoty :-D
Lucy czuje sie wysmienicie, kopyrtla sie glowa na dol i zadowolona mame po zebrach kopie. Ja bede jeszcze pracowac do 20 kwietnia i mam nadzieje, ze potem bede juz miala internecik w domu, bo zwariuje chyba z nudow. Jak juz wszystko bedzie porozwiazywane to powklejejam zdjecia itp. (suwaczek, avatar). Na razie zostawiam was znowu w tesknocie, ale na pewno wroce i o nikim nie zapomne :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 mar 2007, 13:16

jasnie pani :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: ale supcio ,ze jestes...jak zobaczylam ,to nie moglam uwierzyc ;)ja tez pracuje do 20 kwietnia;)jak twoj brzusio?urosl?dawaj zdjecie,bo ilonka pasa szykuje :ico_haha_01: czekamy na ciebie :ico_brawa_01:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 mar 2007, 13:26

hej Jasnie PAni widze ze nareszcie nas znalazlas!!!
Dziewczyny ta dlugo was czytalam ze nie wiem juz co mam napisac.

Kasik z dniem wolnym to mi sie udalo bo musialam taki projekt robic a ze wczoraj mnie nie bylo musialam oddac wszystko szefowi i to on konczyl a teraz go nie ma wiec laba.

Aha wczoraj mialam wolne bo bylam na badaniu na osteoporoze. No i wynik nie zaciekawy wyszedl mam powtorzyc badanie ale tym razem nie z nadgarstka tylko z szyjki udowej lub kregoslupa.

Fela ja mialam termometr do ucha i strasznie go klelam. Teraz go tomek nosi i rzuca o sciane a ja kupilam elektroniczny ale pod pache.

Ilonka a propo imienia corki to jak sie je wymawia przez "w" czy "ł" ???

Kasia79 szczepienie to tez chyba hibb mnie czeka, co do szczepien to chce zaszczepic na kleszcze bo on lazi po dworzu a tam psy przenosza. Mojej siostry pies zdechl przedwczoraj wlasnie przez kleszcza a u Tomka w ubraniu P znalazl kleszcza a z tym nie ma zartow wiec popytam sie o tą szczepionke i przy okazji o pneumokoki.
Dziewczyny nic mi sie nie chce nawet nie mam sily reszcie odpisac mam nadzieje ze mi wybaczycie ale jakas nie bardzo jestem.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

23 mar 2007, 13:29

gosiaaa czemu robilas badania na osteoporoze ?taka mlodziutka jestes...masz jakies problemy?i wynik nie ciekawy :ico_szoking: dlaczego? :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość