Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lut 2008, 16:18

kamizela pisze:Ja już nie mogę chudnąć bo zniknę z powierzchni ziemi
hehehe skad ja to znam

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 lut 2008, 16:45

bylysmy u sąsiadki.....i padam z nog.....tak gorąco mają ze szok...Maya darla sie tak ze musialam do domu wrocic.....zgroza....ich mala Hania tez calymi dniami krzyczy....moze kolki...a na moje oko za gorąco mają...ja sie rozplywalam w krotkim rekawie a ta mala miala pajaca z dlugim na to jeszcze jeden dlugi rekawek i spodenki i dodatkowo skarpety :ico_szoking: :ico_puknij: .....biedne dziecko...i mowi ze ma chlodne rączki.....no trudno...moze jej organizm juz sie nie potrafi sam ogrzac :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 lut 2008, 16:57

no ja swojego czasu tez ubierałam mała jak na Sybir, ale odkad miała cały czas ten katar przestałam ja tak mocno ubierac..jak byłam kiedys na usg główki to moja bratowa pytała takiego specjaliste czemu jej synek ma ciagel katar i powiedział jej ze najczesciej z przegrzania..wiec ja juz nie przesadzam..

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

12 lut 2008, 17:28

ile ja bym dała za wagę 49,5 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

GLIZDUNIA, Ty mnie nie czaruj z tym 3 brzdącem :ico_oczko: dziękuję, nie tańczę :-D

ladybird23, ja też ubieram małą cieplej, ale u nas w zasadzie cały czas 21st więc wydaje mi się, że w sam raz....

No, byłam u fryzjera z Gosią... tzn. jej podobizną.... jestem umówiona na jutro...
kurde
kurde
kurde

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 lut 2008, 17:49

moja mała jest raczej ubierana lekko i codzinnie wychodzi na dwor nawet jak ma katar

u nas raczej gorąco w domku jak cholera wiec czesto jest w krotkim rekawku

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

12 lut 2008, 17:49

ja Alicję ubieram tak jak siebie. Dziś ma na sobie spodnie, body z długim i skarpetki. Sparawdzam co jakiś czas kark i ręce czy nie ma zimnych.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 lut 2008, 17:50

moja tez czesto ma na sobie body z dł i rajstopki albo spodenki

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

12 lut 2008, 18:09

U nas jest 20 stopni. Mały raczkuje po całym mieszkaniu, podłogi sa zimne bo mieszkamy na parterze więc ma body, rajtuzy i spodenki oraz z racji tego, że wszędzie wstaje - skarpety z antypoślizgiem :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 lut 2008, 18:10

Hej!
Dzięki za troskę. U mnie niestety niezbyt...Z nosa mi się zaczyna lać...psikam i leci...help!!!

Ojojoj...no to faktycznie z jedzeniem nieciekawie...Ale ja danonki też raczej sporadycznie podaję więc bez paniki. Ale może zacznę kupować częściej naturalne jogurty, a owoce mam swoje...jagody, jeżyny...No i tak wszystko jest nafaszerowane chemią jak cholera i ciężko karmić zdrowo nasze szkraby. Ja się cieszę, że owoce i warzywa mam swoje...Mleko kupuję w woreczku, nie UHT, więc młoda wcina mannę i budyń na mleczku i jest ok. więc kiedys na pewno samo mleczko dostanie, bo ja jakoś temu sztucznemu też do końca nie ufam..Jajko je już całe i bardzo jej smakuje. I uwielbia neleśniczki z dżemem...Czasem udaje mi się też kupić u znajomego rzeźnika taką swojską pasztetową...

Kur...Hania się wydziera jak opętana...a cholera powinna jeszcze spać........... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Massumi powodzenia u fryzjera...........

Glzidunia no ja wiem, że Wy lżej ubieracie...Ja się staram, ale u nas się nie da inaczej...Młoda jeszcze taka niepewna z katarem, więc nie wyobrażam sobie spaceru bez kombinezonu...

Ok, muszę iść, bo zwariuję zaraz...Histeryczka okropna...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

12 lut 2008, 18:17

zborra, ale u nas jeszcze nie pogoda, żeby bez kombinezonu na dwór przecież, u mnie do południa cały czas szron na trawie i powietrze ostre, ja swojego nie opatulam, ale w kombinezon cały czas ubieram.

A ja do chlebka to głównie mięsko, sama piekę szynkę, schab, karczek. Nabiału jeszcze nie dawałam ze względu na naszą alergię jeszcze się wstrzymuję. Można też samemu pasztecik zrobić.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości