Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 mar 2007, 13:00

Mosob oczywiście,że komunia w maju,ale to szybko zleci.Poza tym tak jak pisała Ela Bartka zostawię z mamą i spokojnie będę mogła sie pindrzyć a tu to nawet nie mam kogo o pomoc poprosić.Mąż późno wraca z pracy ,a z alergią to bym mojego małego Aniołka nie zostawiła.Z nią to Dominik może zostać,bo sobie super poradzi(kiedyś przez niego płakała) a takie bezbronne maleństwo to nigdy :ico_olaboga: :ico_nienie:

Zmykam bo koniec spania :-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

23 mar 2007, 13:03

Iwciu, jak już się zrobisz na bóstwo to porosimy fotki :ico_brawa_01: .

Sosna, u nas byłoby jeszcze lepiej bo naszych dzieciaczków jest więcej. Moje dziecko marudzi.....Muszę je czymś zająć i zaraz wracam :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 mar 2007, 13:12

Witajcie

Gosiu- zdrówka Wam życzę, całuski :ico_buziaczki_big:

Jolu- ja jak się uczyłąm jeździć to zawsze miałam problem ,że za szybko sprzęgło puszczałam i samochód zawsze mi gasł, przez to raz oblałam na mieście mi stanął, upał był okna pootwierane a ja nawet nie słyszałam,ze silnik nie chodzi :-D na następnym egzaminie tak gazowałm,że już nie mógł zgasnąć, szczerze mówiąc do dziś mam ten problem, nie jeździłam juz z rok a ostatnio jak wiozłam męża z imprezy też fura zgasła, teraz to bede musiała chyba sobie jazdy wykupić i sie podszkolić

Mosob- tym włosem się nie martw ja też kiedyś małemu wyciągałąm i apetytu nie stracił to nie jest przyczyna no co Ty kobitko :ico_haha_01:

Kasiulka- ty tak tylko mówisz ,ze się wyciszasz a mężus pewnie wrócił i nadrabiacie rozłąkę, a tak serio to smutno bez Ciebie już kończ te medytacje i wracaj do nas

A propo siurania mały dziś miał sucho :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A z zupami to nie wiem co mam zrobic bo te policzki wczoraj jeszcze troche czerwone były i tylko mu zwykłą jarzynową daję boję się teraz coś wprowadzać, nawet deserku mu wczoraj nie dałam dziś chyba też :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-23 ]
A pogoda u nas deszczowa więc znów domku będziemy siedzieć, mate uprałam i nie mam co z małym robić narazie lula na moim łóżku

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

23 mar 2007, 13:19

No proszę i nasza Mery się obudziła :ico_spanko: :-D

Kochana, mówisz, że Ci stanął na mieście...... :ico_brawa_01:

Powiem Wam, że już jutro, a najlepiej nawet dziś, chciałabym sobie tą furą poszaleć. A co! Spodobało mi się :-D A szaleję jak cholera...co przyśpieszam to ciągle....zwolnij...zwolnij....zwolnij. Pozwala mi się rozpędzać do zawrotnej czterdziestki :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 mar 2007, 13:22

Jola - a Ty dajesz tą kaszke małemu, bo mój się po tym mleku głodny robi i się zastanawiam czy mu nie dosypać troche, a mleka nie chcę zwiększać

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

23 mar 2007, 13:25

czemu nie powiedzialyscie ze te ciasteczka rosna !!!
mam placek a nie ciasteczka

Ola zjadla krolika pol oczywiscie sloiczka i caly zupki jarzynowej
moja kruszynka kochana

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 mar 2007, 13:26

Kurcze też bym pojeździła ale się boję a kiedy ja teraz znajde czas na jazdy, mężuś wyjedzie fura pod domem bedzie stała a ja zamiast gdzieś na miasto wyruszyć to się pękam no ale tym autem jeszcze nie jeździłam, a to wszystko przez to że Daniel co pół roku samochód zmieniał, jak juz sie do jednego przyzwyczaiłam to potem nowym mi było ciężko i dałam sobie spokój a teraz nonono

[ Dodano: 2007-03-23 ]
o mój aniołek sie obudził ide zobaczyc co u niego :-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

23 mar 2007, 13:28

Ja nie daję zadnych kleików ani kaszek. Pediatra nam za bardzo nie pozwolił. Hubcio za szybko przybierał na wadze, więc kaszki wykluczył.

[ Dodano: 2007-03-23 ]
A ja już mam swój samochód, który od roku na mnie czeka pod domem i się marnuje :ico_olaboga: Mój mąż dostał służbowy, a prywatnym tylko od wielkiego święta jeździmy. Więc jak zrobię prawko to ten będzie tylko mój :-D Wtedy będę musiała dużo jeździsz żeby się wprawić

Mosob, a proszek do pieczenia to do czego w tych ciasteczkach, aaaaaa? Do tego żeby rosły właśnie :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 mar 2007, 13:32

Kornel też za dużo waży wieć chyba narazie odpuszcze, a teraz zmykam bo mnie synus woła

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

23 mar 2007, 13:37

ale ja nie dalam proszku

tylko kleik ,maslo,cukier i jaja

no to z czego mi urosly?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość