Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

13 lut 2008, 13:51

Tobiś, WojtuśNajserdeczniejsze życzenia szrabiki z okazji pierwszych urodzinek.
Obrazek
aga0604szkoda bardzo mi się podobał ten garaż z samochodami
DorotaM :ico_pocieszyciel: Trzymaj się kochana zobaczysz wszystko się ułoży dzięki Bogu wszyscy cali
KarolasU nas 4 ząbki dwa w drodze, jajecznicę z całych jaj raz w tygodniu w sobotę
IwonaJa czasem daje ale drobowią parówkę z Indykpolu po cielęcej Ł. wymiotował
mamciaJa miodu nie daję - więc się nie martwię
dziewczynyNie pochwaliłam się jeszcze przedwczoraj Łukasz zrobił samodzielne kroczki :520: :523: :526: :529: :525: :528: :531:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

13 lut 2008, 14:11

Brarwa dla Łukaszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My tez jeszczenie korzystamy z nocniczka, mamy ale Fillipek nie chce siedzic na nim wogole

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

13 lut 2008, 15:44

karolas: my mamy 8 ząbków

Dziewczyny:czy Wy uzywacie pasty do zębów dla Maluszków??
co dobrego do jedzonka dajecie MAluszkom??

MAłgorzatka, MamaJulci:wiecie, myśli o ciąży są zaraźliwe....;)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 lut 2008, 15:58

anilewe77, ja uzywam pasty dla dzieci do zabow, ale nie mozna tego nazwac tak naprawde pasta hihih jest bezpieczna, Colgate sie nazywa i jest od 0 do 2 lat. Julenka tez ma 8 zabkow a to bardzo wazne myc zabki codziennie juz teraz. nawet bardzo krocoitkie mycie sprawia ze dziurki sie nie pojawiaja, znam kobiete co jej dziecko ma 7 lat i jeszcze nigdy nie mialo dziurki w zabkach, a myje zabki zawsze wieczorkiem i rano , mimo ze nieraz to bardzo krociotkie mycie, to jednak myje. i dziala!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

13 lut 2008, 16:04

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-13, 15:21 ]
MamciaKochana, ja też muszę kupić paste dpo ząbków, bo na początku Bartuś ladnie dał sobie mys szczoteczką, a teraz się buntuje, wiec jak bedzie pasta to myśle że chetniej sobie da myć!!
Dobrze że napisałaś o tym miodzie bo bedę uważać!!
asiam_26, gratuluję kroczków!!! :ico_brawa_01: Kiedy Bartuś się odważy????? :ico_noniewiem:
Iwona ja daje paróweczki Dudusie, moja teściowa pracuje na stoisku mięsnym to przynosi mi pakowane próżniowo! Bartuś je 2 na jedno śniadanko, co prawda nie dojada juz drugiej do końca więc tak 1,5 parówki i je przez 3 dni a potem robię przerwę na 2 tygodnie. Tak somo jak wędlinkę drobiową, też mam próżniowo spakowane po 3 plasterki. Jajecznicy jeszcze nie zrobilam bo jak mam świeże jajka to najczęsciej mam wtedy parówki.
Nie lubi natomiast z serkiem kanapkowym, i z pastą z masełka i jajka też nie za bardzo.
Jak Wy zakładacie pampersa na stojąco?? Bartek też sie wierci ale jednak udaje mi sie założyć jak leży.
Aga super opis porodu. Fajnie że tak szybko się udało i ogólnie bez problemowo!!

U Bartusia ciemiączko już jest zamknięte, ostatnio już lekarka tak stwierdzila.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 lut 2008, 16:36

kelly Nian tez uwielbia Jaka to melodia nawet śpiewa : ta ta ta tatam!

Ja daję parówki drobiowe sporadycznie, jajecznicę raz, dwa razy w tygodniu i kanapeczki czesto na kolacje i rano na śniadanko.

Dorotko :ico_pocieszyciel: napisz czy wszystko w porządku!

karolas Nina wciąż nie ma żadnego zęba :ico_szoking: lekarka mi dziś mówiła że tak może się zdarzyć i mogą jej wychodzić wszystkie naraz (rany jak aja to przezyję...) ok 14 m-cy nawet...

Dla Wojtusia I Tobiaszka!
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 lut 2008, 16:53

anilewe77, mamcia, ja jeszcze nie myje pastą,zamierzalam wkrotce ale w koncu nie wiem jak to jest bo kuzynki lekarka powiedziala ze poki dziecko nie wypluwa to nie myc pastą,no i juz nie wiem co robic,musze cos poczytac o tym w necie.

My jemy normalnie,wedlinke,jajeczko,serek żilty,twarozek,kiri kiri, czasem ciut dzemu. Obiadki to robie hurtem wiec nie wydziwiam,mielone warzywka i miesko a dla urozmaicenia kupuje gotowe. Deserki albo gotowe albo po prostu dziamdziam widelcem bananka,brzoskwinke, jabluszko gotowane,mandarynek i winogron nie lubi jak na razie. Je tez kiefir lub jogurt naturalny z platkami ale bez zadnych dodatkow typu miód czy orzechy,dodaje czasem ziarna słonecznika.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

13 lut 2008, 17:06

w internecie wyczytałam ze pastę powinno wprowadzic sie około 2 roku życia, a do dentsty pierwszyr az nalezy sie wybrac, gdy dziecko ma 4 zęby....

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

13 lut 2008, 18:38

100 LAT Z OKAZJI ROCZKU :ico_brawa_01: dla PATRYKA mysiaac, TOBIASZKA ML i WOJTUSIA Agi0406 :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509:

asiam GRATULUJĘ KROCZKÓW ŁUKASZKOWI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatka sliczne fotki z usg :ico_brawa_01: od razu zauwazyłam śliczną nóżkę :ico_brawa_01: potem rączkę no i głowę to wiadomo :-D

aga0406 fajny opis i jak to fajnie, że miło wspominasz poród :ico_brawa_01:
To taki wyjątkowy dzień kiedy na świat przychodzi nowe dzieciątko :ico_brawa_01: i ja tez mam to szczęście, że mam wspaniałe i miłe wspomnienia z porodu :ico_brawa_01:

Karolas fajnie, że imprezki roczkowe się udały :ico_brawa_01:
to Amelcia tak jak Joasia wybrała pieniażek :ico_brawa_01:
Joaś ma już 8 zębów: 4 na dole i 4 na górze - teraz wychodzą jak grzyby po deszczu, a po pierwszych dwóch było ok. 3 miesiące przerwy

kapiel Joasia uwielbia - traktuje to jak zabawę, kąpie się z różnymi zabawkami ale niezmiennie najlepsza jest łopatka i grabki :ico_puknij: , pianę też zajada hihi i najlepsze jak pluska - z całej siły uderz w wodę, nic jej nie przeszkadza, że wtedy ma całą buzię mokrą i do nosa nawet się wlewa , a jak ja jestem za bliski to jestem tak samo mokra jak ona od tego pluskania. Czasami więc wchodzę razem z nią do wanny i wtedy jeszcze bardziej może pluskać bo i nogami i rękami naraz hihihi

przewijanie w większości przypadków przebiega spokojnie i na leżąco pod warunkiem, że dam Joasi tubkę z kremem do obgryzania, ale też ma dzni, że wygina się, przekreca na brzuch i wtedy nie mogę tej pieluchy zapiąć szybko :ico_noniewiem:

ale nie chwaliłam się chyba , że coraz lepiej idzie nam korzystanie z nocnika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: po prostu Joasia już takie pozycje przybierała do robienia kupy w pieluchę, że myślałamże umrę ze smiechu , a jej było po prostu niewygodnie siedzieć na pupie i kupę robić, a stać jeszcze nie potrafiła hihi więc teraz kupę robi na nosniku raz dwa i w wygodnej pozycji, a z siusianiem to narazie tylko po przebudzeniu rano i po drzemkach bo w ciągu dnia np po piciu nie chce nam się jej sadzać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: albo zapominamy

parówki jeszcze nigdy nie podałam, a nie zapomniałam, jak byliśmy w ten weekend w Ikea, to musiała spróbować od nas hot dogów, ale obrałam jej ze skórki i chętnie zajadała i nic jej nie było (nie wiem z czego są zrobione ale są tanie, więc nic dobrego w nich nie ma...). Lekarka nam mówiła i takie słyszeliśmy też opinie, że generalnie to parówki to z odpadków mięsnych robią, więc dla dzieci to może nie specjalnie są dobre....

jajecznica średnio 1 w tygodniu - Joaś uwielbia to danie

mleko nadal nie chce modyfikowanego wtedy kiedy ja bym chiała, żeby wypiła :ico_noniewiem: np. przed spaniem. a na widok butelki od razu wyciąga ręce , żeby się przed tym bronić hihi i wtedy też przypomina sobie o cycu :-D ale wiem, że nie o smak mleka jej chodzi bo potrafi wypić całą butlę np jak myślała, że to herbatka hihi ale jak już się zaciągnęła to mimo zdziwienia wypiła, albo lodowate wypije, a dzisiaj to na spacerze wypiła na raz też całą butlę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

13 lut 2008, 19:58

KapielA wanne czy brodzik przed kapiela to myjecie zwyklym detergentem jak Cif czxy np mydełkiem dla dzieci i jakie plyny dla dzieci robią fajną piane bo my tylko oilatum uzywalismy do tej pory.A to w ogole mozna łaczyc czy lepiej nie.

anilewe77, to wczesnie ta wizyta u dentystym któras idzie a moze juz ktos był?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość