Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

14 lut 2008, 12:36

Obrazek

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

14 lut 2008, 12:49

Nocnik Na początku Łukasz robił co potrzeba potem bunt teraz na da się posadzić tak więc odpuściłam za jakiś czas popróbujemy
WalentynkiJa dziś niestety sama z synkiem tylko bo maż na konferencji ale wczoraj zamówiliśmy sobie kolacyjkę z knajpki, G. kupił pyszne winko dostałam beczułki z Wedla i kaskę na coś ładnego troszkę Ł. nam popsuł plany bo zasnął dopiero o 23.00 a G. o 3.00 już wyjeżdżał do Wisły. Ale było cudownie............
KarolasTorcik sama piekłaś? Melci ślicznie w tych kucyczkach.
IwonaJa myję Cifem i dobrze spłukuję. Do kąpieli kupuję w rossmanie uniwersalny żel do mycia babydream ( nadaję się też do włosków)kosztuje tylko 8.99 ale jest super, do włosów wolę jednak szampon mamy bambino ( włoski tak pięknie pachną i są takie miękkie i delikatne, że normalnie bym je zjadła :-D )
DorotaFajnie, że wszystko powoli wraca do normy.
NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA DLA DANIELKA :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

14 lut 2008, 13:34

dla Patrycji i Danielka

Wszystkiego najlepszego... szczęścia i radości moc... ciepłego słoneczka co dzień... kolorowych snów co noc...


Obrazek

Obrazek


Walentynki Ja jakos specjalnie nie obchodze tego świeta,szczerze mowiac to mnie troche denerwuja te wszystkie serduszka w sklepach, wole jak Polska jest Polską a nie Ameryką, choc owszem jakies slodycze dostane ale to chyba tak zeby nie bylo głupio jak wszyscy wokol cos sobie daja, ale teraz siedze z malym w domciu wiec moze jakies dobre amciu bedzie.

Prezent Wczoraj kupilismy taka mate muzyczna na podłoge na urodzinki Patrusia,jak na razie cieszy sie gdy my go tam stawiamy i tupeiemy,poza tym 0 zainteresowania ale mysle ze przyjdzie na nia czas.
Za to odlotoa zabawe ma gdy kopiemy piłke, jego trzymamy tez pod paszki i kopie. Jak na razie to typowy facet mi rosnie, auta i kopanie piłki lubi najbardziej.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 lut 2008, 14:39

hej dziewczyny!

ja dizsiaj wczesniej w domku, bylam na uczelni, fjuu mielismy przygotowania do egzaminu ktory bedzie w maju, smiesznie to wyglada, z dunskiego to zupelnie jak polska nowa matura, trzeba robic referat, wiec mam mnostwo lektur do czytania i potem na ustnym 20 minut bede odpowiadac a potem pytania, i pisemny do tego, a z pedagogiki do dokladnie niewiadomo jak, narazie mamy dwa tygodnie na projekt w grupie a potem bedziemy odpowiadac tak jak w grupach jestesmy, ciekawe to bedzie jeszcze tego nie probowalam.


a A. tez do mnie zadzwonil z niespodzianka ze awans dostal :ico_szoking: po dwoch dniach? zdziwilam sie , ale go docenili bo przezostatnie dwa dni pracowal od 8 do 20 wieczorem, mial miec szkolenie, ale w koncu gadal z tymczasowym kierownikiem a raczej kierowniczka, ona juz nie chce pracowac tyle godzin tygodniowo ( 45 godz. pracowala ) wiec zeszla na zastepce, ale on mial tam byc tylko na szkoleniu a potem mieli go przeniesc do innego supermarketu, w innym miescie, no i tak gadal potem z kierowniczki przelozonym co ma pare filli pod soba i on mu zaproponowal po rozmowie, dlaczego by nie sprobowal miec swoja wlasna filie, ze by go wyslalai na szkolenie teraz dwa miesiace i po szkoleniu bo otrzymal wlasna´, no ale on nie mogl go zatrudnic tylko to musial byc facet jeszcze nad nim, juz nawet niewiem jakie wtedy on ma stanowisko, ale w kazdym razie sie z nim spotkal dzis , pogadali, i powiedzial ze jest zatrudniony, bedzie musial pracowac wiecej bo 45 godz tygodniowo ( wczesniej mialo byc 37 ) ale plus jest ze sa bonusy miesieczne po pare tysiecy, wiec oprocz normalnej pensji dochodzi jeszcze bonus, i od jutra A. jedzie sie szkolic, z jednej strony fajnie, a z drugiej strony glupio ze mimo wszystko bedzie musial pracowac pare godzin wiecej,a do samej pracy ma dojazd 45 minut, ale najgorszy chyba bedzie czas szkolenia, oczywiscie wszystkie nadgodziny beda platne, ale mam nadzieje ze bedzie ich jak najmniej!

walentynki
wlasnie nie wiem co z nich wyrosnie bo jak narazie zapowiada sie ze A. wroci pozno...


karolas jakie sliczne kucyczki u Amelki!!! kurcze jak ty je wykombinowalas? czy to sa wstazeczki? widze ze sa roznych kolorow z tych dwoch dni, czy to sa gumeczki???


dziewczyny a ja wklejam linka wkleilam pare filmikow z Julenka na naszym blogu, zapraszam!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 lut 2008, 18:24

Hm ... oj chyba jednak się pomyliłam i to miło ... Mój T. mnie nie zawiódł ... Postaram się jutro zdać relacje z dzisiejszego romantycznego wypadu i miłego wiczoru .. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale się ciesze...

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

14 lut 2008, 20:01

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-14, 19:16 ]
Zniknąl mi post, cholera jasna!!!! :ico_zly: :ico_zly:

Najlepsze życzenia Walentynkowe!!!
Obrazek

Obrazek

mam pytanko: czy któraś z Was kupuje gazetę Mamo to ja?? Byliśmydzis na zakupach z meżem bo w sobotę juz impreza urodzinkowa i kupiłam sobie wlaśnie numer marcowy i okazuje sie ze jest konkurs żeby wysłać 3 kupony: styczeń, luty i marzec i zdjęcie dziecka i można mieć dziecko na okladce. Chcialabym wysłać zdajęcie bartoszka ale nie mam tych dwóch pierwszych numerów. Czy może ktoraś z Was ma je i nie chce korzystać z tego konkursu??

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

14 lut 2008, 20:23

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

14 lut 2008, 22:09

HekkateTe czopki to Viburkol one mają także wskazanie do stosowania przy ząbkowaniu ale one są uspokajające ( u nas nawet się sprawdzają) jak bardzo małego boli podaj lepiej pół łyżeczki nurofenu w syropie dla dzieci ( tak mi mówiła doktorka) my stosujemy dentinox ma znieczulenie miejscowe na dziąsła

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

14 lut 2008, 22:24

Hekkate Tak jak pisała asiam_26, te czopki to Virbucol i jest bezpieczny, możesz go podać małemu np. na noc, żeby się wyciszył a przeciwbólowy jakiś środek tez dać mozesz spokonie.
Ja stosuję tylko czopki paracetamolu innych nie stosowałam.

Ide , bo mężuś czeka :ico_wstydzioch: może być miło :ico_wstydzioch: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

14 lut 2008, 22:31

Witajcie!
Piszecie o ząbkowaniu - ja dotychczas podawałam małej na ząbkowanie Panadol ale tylko na noc jak wiedziałam że się męczy, ostatnio spróbowałam zapodać Nurofen i też spoko!
Czopków do tej pory nie ośmieliłam się użyć :ico_wstydzioch:
Małgosiu i reszta Lutóweczek - życzę udanego wieczorku Walentynkowego!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość