Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

15 lut 2008, 10:26

dziewczyny, dacie rade, kobiety zniosa kazdy bol, byle miec przy sobie malenkie szczescie :-D facet by odpadl w przedmecie :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

15 lut 2008, 10:35

no dziewczynki :ico_oczko: Witam z rana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oczywiście melduję dwupak :ico_oczko: hehe ale dodam,ze mam bóle miesiączkowe :ico_brawa_01: pewnie sobie pójdą jak zwykle, ale się cieszę, że coś się dzieje :ico_brawa_01: wiecie co w zyciu sie nie spodziewałam,ze bedę z taką niecierpliwością wypatrywać bólu :ico_szoking: :ico_oczko:

Jutro na ktg rano ide do szpitala, nie wiem czy mnie wypuszczą tym razem :ico_olaboga: zobaczymy.

Awatar użytkownika
czarnulka lbn
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 260
Rejestracja: 16 gru 2007, 01:28

15 lut 2008, 15:25

Żona miejmy nadzieje że juz w końcu cie nie wypuszczą i urodzisz bo tu wszystkie kobietki ci kibicuja gorąco

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

15 lut 2008, 15:48

Coffe,
Ja walcze z bolem krocza caly czas. Byly nawet juz lepsze chwile ale teraz znowu boli jak piernik. Chyba kupie to tantum rosa... W dodatku nabawilam sie ZNOWU infekcji pecherza. Wiec teraz to juz boli mnie wszystko. Nawet jajniki zaczely bolec. Boje sie ze mam ogolnie wszedzie stan zapalny. Wczoraj pojechalam na pogotowie. Zaraz ide do rodzinnego ;( Ryczec mi sie chce bo ten bol jest potworny... A chetnie bym wyszla gdzies, ale jak chodze to jest jeszcze gorzej.

Polozna przychodzi do mnie co drugi dzien - fajna babka. Lekarz pediatra z pierwsza wizyta tez byl w domu, kolejna w 6 tygodniu, ale wtedy juz w przychodni... Musisz zadzwonic do przychodni i sie umowic z pediatra i polozna...

Karina - po jakim czasie przestalo Cie krocze bolec, pamietasz moze?

Kurcze, musze leciec bo mala glodna...

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

15 lut 2008, 17:16

Tagar, kup koniecznie te saszetki, podobno dzialaja cuda!!! :-)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

15 lut 2008, 17:32

Tagar, dokładnie niepamietam kiedy bolec prtzestało,ale badz cierpliwa napewno niedlugo przejdzie.Mnie nienacinali ,tylko pękłam podczas porodu wiec moze dlatego tak nieodczułam tego bólu krocza.Oby teraz niebyło gorzej bo juz sie boje.

[ Dodano: 2008-02-15, 16:46 ]
żona jak dobrze pójdzie to razem bedziemy rodziły :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

15 lut 2008, 18:08

karina22, albo mnie przeskoczysz :ico_szoking: :ico_oczko: w każdym razie nie życzę Ci takiego czekania jak moje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

15 lut 2008, 18:14

żona, nic się nie dzieje u Ciebie???, ja mam twardnienia brzucha dziś i takie ciągniecie brzuszka w dół. Ale czy to coś znaczy? Potrafię też co 10 minut chodzić siku, masakra.Ty się całkiem dobrze czujesz??

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

15 lut 2008, 18:19

Anuszka, no tak całkiem dobrze to moze nie, ale nic nadzwyczajnego sie nie dzieje, tzn nic co by sie nie działo ostatnimi czasy :ico_oczko: mam twardy brzuch, troche mnie dzisiaj pokłuło w kroczu, ale to takie tam niewinne rzeczy...sama nie wiem czy to nie dlatego,ze tak wypatruje objawów porodu to mi się od czasu do czasu "przywidzą" :ico_oczko: myślę, że jednak trzeba będzie wywołać :ico_noniewiem: nie wiem dla mnie to po prostu nienaturalne i bardzo bym chciała nic nie wymuszać, ale nie mogę tak do końca świata w ciązy chodzić, a tu własnie sprawy nic nie postępują... pewnie jak jutro przy badaniu sie okaze,ze wciaz mam rozwarcie na palec to juz mnie zostawią na wywołanie. No chyba,ze ku mojemu zaskoczeniu coś tam się jednak rozwiera :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-15, 17:20 ]
Anuszka pisze:ja mam twardnienia brzucha


tak podobno moga niektóe kobiety odczuwać skurcze... ale ja fachowcem nie jestem, wiec ci nie powiem :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

15 lut 2008, 18:54

co do twardnien brzucha to tez to mam i to dosc czesto,kłócie i tp to mam non stop :ico_noniewiem: ,ciągniecia i tp tez czesto odczuwam ale niewidze zeby poród był tuz tuż :ico_noniewiem: ,a juz wszyscy w domku bysmy chcieli zeby kruszynka była z nami :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MSN [Bot] i 1 gość