Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 lut 2008, 21:53

Łohohohoho Dominiko!!!! Ależ walnęłaś pościka. Może sobie skopiuję i wszyscy będą zadowoleni hihi.

A tak pważnie to cholera tyle naklikałyście, że nie sposóbpamietac wszystkiego, a nie mam czasu na ślęczenie kilka godzin na TT. Staram się jak mogę.
Madziorka jakie pytania twoje opuściłyśmy?Z tego co pamiętam to do Lucy sie zwracałas o kaszkę dwa razy no i tylko ten krupnik, o którym przyznaję zapomniałam.

No więc nadrabiam. Ja krupniku niedaje jeszcze bo myślałam, że to za wczesnie. Ale widzę, ze wy dajecie i sie nie czaicie. :ico_noniewiem:
Jajka całego też nie daję bow schemacie jasno napisali pół żółtka co drugi dzień. Nie ma co sie tak spieszyć ze szystkim. Jak widać nie wychodzi to zawsze na dobre.
Dominika może Luśka ma te krostki od tych eksperymentów?? Może od chleba?
Dzieciaki jeszcze wrazliwe na wszelkie nowości. sami mamy problemy ze skórką to wole na spokojnie wprowadzac nowości.

Mleka samego Tomek nie pije, tylko w nocy i rano cycka jak chce. Za to robie kaszki i kleiki kukurydziane, dodaję owoce i takie misz masze mu podaję. bardzo mu smakują.

Frydza autka my zawsze w Niemczech kupujemy. Juz nawet nie chodzi o to, że sie opłaca finansowo, tylko o to że Niemcy bardziej dbaja, krócej jeżdżą i zawsze w lepszym stanie jest samochód. U nas to banda złodziei jedzie do niemiec kupują graty, troche podszlifuja i sprzedaja za duże pieniądze. takie jest moje zdanie.

Edyta firmy wózkowej nie znam. mam nadzieje, ze dobry zakup zrobiłaś.

Madziorka śliczne zdjęcia Leośka.

aaa frydza parówek nie podaje.

I już nic nie pamiętam.

Mnie ząb pobolewa, ale nie jest tak źle. za to Tomek szwankuje ostro. Marudzi i marudzi. jak je to płacze. Buźke otwiera bo jest głodny i płacze przy tym jedzeniu. To chyba zęby co?? Jak myślicie? teraz nie chce spać i spiewa w łóżeczku i jęczy i znów gada po swojemu.
Mój syn będzie chyba perkusistą hehe. dziś nagrywałam na kamerę jak wali w bęben. Jutro aparatem postaram się nagrac to wgram i wam pokażę.

Zupka szpinakowa brzmi smacznie. zrobie któregoś dnia. Rybke tez juz kupiłam, ale jeszcze leży w zamrażarce. kupiłam na allegro sitko do gotowania na parze. jak przyjdzie to zroie ja wreszcie.
Zmykam na razie bo sie Tomek rozmarudził na amen.

[ Dodano: 2008-02-15, 20:58 ]
Edytko Frydza też ślązaczka więc te kitki to z waszych stron lecą hehe.

Jaśnie Pani Luśka wielka :ico_szoking: Dobrze, ze odrzuciła zaloty Tomka, bo jak oni by razem wygladali??

[ Dodano: 2008-02-15, 21:02 ]
Frydza jeszcze do tego samochodu wrócę. Musicie szukac okazji za granicą. najczęściej jest tak, ze jak u nas trafisz okazje to cos musi być z autem nie tak. A Niemiec jak tekko stuknie to mu się robic nie chce iobniża dużo cenę żeby sprzedać i kupic nowego. My właśnie tak kupilismy. Był lekko stuknięty, a cena taka, że sprzedając goza kilka lat jeszcze na nim zarobimy. No to akurat była meeeega okazja.
Tylko musi go oglądac ktos kto sie zna, bo może wyglądać na lekko stuknięty a pod machą juz nie bardzo. także spacjalista niech obejrzy jak już powodzenia. Ale sie rozpisałam ups.

[ Dodano: 2008-02-15, 21:05 ]
dziewczyny przepraszam, ale strasznie dużo literówek robię. Zresztą nie tylko dziś. Ale zawsze tak sie spieszę, ze mi sie poprawiać nie chce. Ale wiadomo o co chodzi to najważniejsze.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lut 2008, 22:14

KAMILKO dzieki za wyczerpujaca odpowiedz Obrazek Obrazek ,u Tomusia to mysle ze moze zabki :ico_oczko: i czekamy na filmik perkusisty :-D ZMYKAM DOBRANOC Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 lut 2008, 22:52

Madziorka Leoś w kapturze boski, jak byłam w czwartek u lekarza to go podpytywałam co dawać Emi do jedzenia i mówił że co drugi dzień pół żółtka można podawać więc z całym jajkiem to lepiej być ostrożnym, i mówił też że można podać rybkę np. gotowaną na parze, czy w zupce i mam zamiar spróbować jej ugotować w najbliższym czasie :-)

Frydza mam nadzieję że znaleźli właściwą przyczynę tej małej ilości płytek krwi i teraz b ędzie już tylko dobrze

Aniu przyjemnej nocki w objęciach mężulka

Kamilko ja tez przypuszczam że Tomeczkowi ząbki idą, sporóbuj mu podawać chłodniejsze jedzonko, bo ja dzieciaczką idą ząbki to nie chcą jeść ciepłych dań, może dlatego marudzi przy jedzeniu

Miałam iść jutro do pracy aje jednak mam wolne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za tydzień będę miała pracującą sobotę, a tymczasem jutro spędze dzionek z Emisą. Do 15ej będziemy sobię we dwójkę bo mężulek idzie do pracy, więc będziemy "rządzić" :-D :-D :-D

Jaśnie Pani no faktycznie sporo dziewczyn nas opuściło, ciekawe dlaczego :ico_noniewiem: pewnie z braku czasu

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 lut 2008, 23:11

-indigo- pisze:Dominika może Luśka ma te krostki od tych eksperymentów?? Może od chleba?

Ona te chrostki ma juz dlugo, dokladnie to od 20 listopada (na chrzciny jej pierwszy raz wyszly), a wtedy tylko warzywka jadla, wiec lekarz powiedzial, zeby sie nie przejmowac, bo to niegrozne i pewnie przejdzie do 3 roku zycia. Żółtka nie daje, bo myslalam, ze to po tym, ale juz od miesiaca nie daje, a to dziadostwo sie jeszscze nasililo. Ale schodzi po masci

A na literowki to tu chyba nikt uwagi nie zwraca :ico_oczko: wic luzik :-D

Dzieki Frydza, mam nadzieje, ze fajnie bedzie :ico_sorki:
Kitki hehe, u nas twoje kitki sie PULKI nazywaja :-D :-D tyz dobrze :-D :-D

Asia udanego dzionka z Emisia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 lut 2008, 23:20

dobranoc wszystkim

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

15 lut 2008, 23:40

ja to w ogole ledwo zipie i nie wiem w co rece wlozyc, oskar chory, 5 dni mial goraczke... byl u mojej mamy, zeby laury nie zarazic, a i tak kazda wolna chwile tam siedzialam z nim... wyglada okropnie bo nie ma apetytu, zmienila mu lekarka antybiotyk i jest ciut lepiej wiec chyba obejdzie sie bez zastrzykow...
mala chodzi spac ostatnio kolo 22 do tego w nocy mamy kila pobudek wiec nie jest ciekawie :-(

oto kilka nowych zdjec

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 lut 2008, 23:47

Moje dziecie wlasnie spi tak
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 lut 2008, 01:36

avisek laura sliczna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jasnie
no widzialam wlasnie na polonii nocne wyczyny luski hehehe niezla :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kamila jakie literowki?? wg mnie widac ze starasz sie poprawnie i stylistycznie pisac hehe

ja to dopiero trzaskam literowki.. ale pisze rownie szybko jak mysle... hehe i nie potrafie tego powstrzymac..
kiedy sie poprawiam to dodaje co nie co i tworze mega wypociny hehe a tego chce unikac hehe

wlasnie ja szukam tego sitka do gotowania na parze,, nie wiem czy o to samo nam chodzi... ale mozna je dopasowywac do wielkosci garnka.
i cholera za nic nie moge znalezc..
zaraz poszukam w katalogu ikea angielska nazwe i poszukam na necie
a swoja droga to jest swietny wynalazel.. kosztuje normalnie grosze i nie zajmuje tyle miejsca co caly sprzet do gotowania na parze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 lut 2008, 08:33

Witam z rana
Moj P poszedl do pracy do 14 ale reszta dnia dla nas i dzisiaj zarzadzilismy dzien LENIA hehehe

Budze sie podnosze rolety a tam co ......ŚNIEG..... w szoku jestem poniewaz wczoraj wiosna u nas byla hehehe

Jasnie Pani Luska wybrala sobie pozycje do spania hehe co do wyspypki to jak piszesz ze od 20 listopada to strasznie dlugo to miala :ico_olaboga:
Co do wagi ...zawsze pisalas ze ma apetyt :):
Wklej nam fotki ze spotkania :):

Madzia
LEon cudowny hehe i jaki przystojniak :): chyba sie zakocham :ico_oczko:
Krupniczek tez Marcinkowi dawałam i nie ma co sie bac ... co do krupniczku :):

KAmilko brrrr nie lubie denstysty i mam nadzieje ze wszystko z teoim uzebieniem bedzie ok :): tzn zebys nie cierpiala nam tu :ico_oczko:
I oczywiście czekamy na Tomusia bebniarza :-D

Frydza KITKO TY hehehehehe ja mowie na to "pałki" hehehe :ico_oczko:

Aniu zycze wspanialego wekendziku z mezulkiem :ico_oczko:

Asiu fajnie ze wolne grunt to rodzinka i spedzac z nimi czas :ico_oczko:

Avisek biedny synek :ico_chory: dobrze ze bylas przy nim w sumie lepiej ze byl u mamy twojej bo mala by zarazil .....a Laura duza dziewczynka i jakie fajne minki robie :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 lut 2008, 09:17

WITAm u nas tez Obrazek bllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeee a bylo juz cieplo i fajnie,nie cierpie zimy!!!No wczoraj pochwalilam i mam nocka tragedia Obrazek ,nie bede juz nic pisac na temat,spania poprostu jak bede miec usmiechniete buzki to znaczy ze OK!! AVISKU sliczna twoja coreczka i piekne ma zebole :-D ,synkowi zycze powrotu do zdrowia JASNIE PANI fajnie Lucha spi jhihi MADZIU to do 14 czas szybko zleci ,a dzien lenia chyba sie przylacze :-D

[ Dodano: 2008-02-16, 08:25 ]
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość