Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 lut 2008, 21:58

Basiu , trzymamy kciukasy żeby było tak jak Ty chcesz ..... nie przejmuj sie "krokodylim rodem" ... :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

15 lut 2008, 22:48

Basieńko trzymaj się jutro dzielnie. Nie daj się ponieść emocjom... Trzymam kciuki, aby wszystko minęło w miarę spokojnie i bez szkody emocjonalnej dla Asi.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 lut 2008, 23:18

Hej wam :ico_oczko:
Moje dziecie juz ladnie sobie spi w swoim pokoiku,i juz ciekawa jestem jaka bedzie nocka... no ale damy rade..
Mala jest taka zywa,i taki lobuz z niej.. robi co chce i poslucha sie jak powiem jej troche glosniejszym tonem.. no bo nie reaguje na normalny ton :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: Ale staram sie jej tulmaczyc w kolko jedno i to samo i mala tak robi to co chce.. ale to taki wiek i przejdzie jej :ico_oczko:

Basia nie denerwuj sie,moze nie bedzie tak najgorzej.. Moze tylko sie twoj ex-maz pobawi z malutka i bedzie ok,oh ciezka sytuacja no ale bedzie dobrze,trzymam kciuki i powodzenia nie daj sie poniesc emocjom chociaz wiem ze w takich sytuacjach to skomplikowane jest :ico_oczko:

Milej nocki paaa dobranoc ja jeszcze popatrze na tv i za niedlugo do lozeczka wskakuje :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 lut 2008, 01:26

cześć dziewczynki

Ja dopiero teraz bo wcześniej komputerek był okupowany... :ico_oczko:
diem cieszę się że inchalacja poskutkowała, że pomogłam , trzymam kciuki za kourosha :ico_brawa_01:
diem pisze:"mamus kochym"

cudacznie :ico_brawa_01: dla Kourosha.

Basieńko trzymam kciuki za Ciebie, i tak jak dziewczynki napisały, nie daj się ponieść emocjom :ico_noniewiem: o ile będzie to mozliwe.
jesteśmy z tobą.

Kristi pisze:Mala jest taka zywa,i taki lobuz z niej.. robi co chce i poslucha sie jak powiem jej troche glosniejszym tonem.. no bo nie reaguje na normalny ton :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: Ale staram sie jej tulmaczyc w kolko jedno i to samo i mala tak robi to co chce.. ale to taki wiek i przejdzie jej :ico_oczko:

Kristi u nas to samo...tylko że Antoś nie boi się podniesionego głosu... :ico_nienie:
jak mu wyttłumaczę 1000 razy to za 1001 zrozumie i przestanie, albo mu się znudzi :ico_haha_01:

Aginka jak tam zdrówko dzieciaczków???

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 lut 2008, 11:38

Przyszłam się przywitać i uciekam pić kawusię.
Kinga wstała przed 9, zjadła bardzo mało, teraz ogląda bajkę. Grzesiek w pracy , pranko w pralce- już się pewnie nawet wyprało, obiadek mam, więc odpoczywam (nie wiem po czym, ale odpoczywam :ico_oczko: )
Buziaki na cały dzionek.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

16 lut 2008, 12:58

hej
ja rowniez wpada, przywitac sie tylko ...

Basiu ... dolaczam sie do dziewczyny ... oby bylo po Twej mysli! jestes z Asia i to jest najwazniejsze , jestes jej mama i nie boj sie niczego !

Dziewczyny i ja rowniez jestem chora ... juz wczoraj wieczorem zaczelo mnie bolec gardlo , a dzis katar i jakby glowa mnie bolala ... w nocy chyba mialam goraczke ... nie przejelabym sie tym, gdyby nie ciaza i malenstwo ...
Kourosh nadal bez zmian , choc katar troche inny ... w nocy wypocil sie ...wciaz inhalacje stosujemy ... wczoraj , glupia ze mnie koza, zapomnialam sie i dalam jemu jogurt ... prosto z lodowki, zimny i kourosh sprobowal i krzyknal ''boli!'' i zlapal sie za szyje ... co znaczy,ze gardelko tez musi go bolec ... :ico_olaboga:

zmykam do smerfa ...
udanej soboty

zupelnie nie wiem jak siebie kurowac ( ciaza0 i czy Kourosh moze wszystko jesc czy nie? tzn. wiem np gdy ma sie wysoka goraczke nie powinno sie pic mleka ... ale na tym konczy sie moja wiedza ...

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 lut 2008, 13:37

diem, lipa, maliny, miód, cytryna... Tyle mogę Ci doradzić, bo i ja w razie potrzeby tym się kuruję. Mam jeszcze taki miejscowo działający antybiotyk- na gardło i zatoki. Nazywa się Bioparox i jest bezpieczny dla kobietek w ciąży. A Kourosha może nacieraj maścią rozgrzewającą. A najlepiej idź z Nim w poniedziałek do lekarza...
Zdróweczka Wam życzę.

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

16 lut 2008, 14:07

witajcie baboski
zdroweczka zyczymy wszystkim choruszkom tym malym tym duzym i tym w "dwupaku" :ico_haha_01:
basiu trzymaj sie jestesmy z toba ....pisz do nas wyzalaj sie ile sie da pocieszymy i poradzimy .....buziaki dla ksiezniczki:)
lece sie kimnac moje bovo wstalo dzis o 6.30...czyli normalnie wiec teraz spi .... a jak ja mam balowac po knjpkach dzis iwczor i jutro tez tak wczesnie wstac to ide wykorzystac spanko lulka :) moze uda sie zajrzec pozniej pappa milego dnia

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 lut 2008, 16:13

Maggie pisze:Aginka jak tam zdrówko dzieciaczków???



nic im nie przechodzi ..... kaszlą okropnie .... Malwinka jeszcze walczy z gorączką .... dziewczyny a co na mokry kaszel ???

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

16 lut 2008, 16:29

Aginka pisze: dziewczyny a co na mokry kaszel ???
ja niestety nie mam pojecia Aginko ... moze dziewczyny cos poradzo ...zdrowka dla Twoich szkrabow!

Mama - Kingi ... dziekuje , okazuje sie ,ze wszystko co wymienilas mam w szafce, wiec zaraz zaparze herbatke ... zreszta malinowa juz mam gotowa ...
Dzieki dziewczyny

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości