Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 lut 2008, 15:05

No my na noc kropeli te o których Iwcia mówiła, dziś pomogły podałam koło 24 i Wiki miała spokony sen, dopiero potem tak po 3 troszkę pokasływałą ale już nie tak! A za dnia na Wiki działa Stodal on jest i na mokry i na suchy kaszel.
Dobrze że ma humorek a raczej nadmiar energii :-D

Kot znaczył teren Edytko :ico_oczko: ? Ja nie przepadam za kotami, no chyba ze takie słodkie malusie :-) poza tym mój maż ma alergię na kota :ico_noniewiem:

[ Dodano: Sob 16 Lut, 08 14:10 ]
Tak patrzę na fotkę Jasia (z tą blizną) są tacy co golą brew bo to takie "sexy" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lut 2008, 15:13

Ten kocur jest strasznie zazdrosny o Nikole ale jak chce znaczyć to niech sika w buty teściom a nie mojemu dziecku :ico_zly: wyprałam jej butki ale niestety pożądnie zaznaczył bo wlą niesamowicie - jedyny pożytek to to że kupie Niki nowe może ładniejsze :ico_haha_02:

Wiki to widze że jak moja Niki jak ostatnio przy anginie miała 40 stopni gorączki to i tak wariowała i biegała bo energi to jej nigdy nie brakuje - ale to chyba dobrze bo dopiero byśmy się martwiły jak przy jakiejś chorobie takie placuszki by markotne leżały. Ucałuj Wiki i pozwól korzystać z nadmiaru energii niech sobie poszaleje :526: :527: :524: :509:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 lut 2008, 16:15

hejho...

Anetko szczepiliśmy nie pamiętam na co :-D sprawdzę to dam znać :-/

jak weekend??

Eluś - naciesz sie mamą, ja to telefonicznie swoją się cieszę i wtedy jak sporadycznie przyjeżdża do nas :-)

U nas kolacja wczorajsza bardzo miła - Bartek zaskoczony, mile zaskoczony :-D

zaraz przyjedzie Asiusia moja do nas :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lut 2008, 21:18

My po zakupach :-D kupiłam Niki śliczne różowe papucie ale ona chyba jednak wolała tamte w tych tak jakoś sztywno chodzi - muszą się przyjąć nie ma wyjścia :ico_oczko:
Przy okazji zakupów dla Niki i ja skorzystałam kupiłam sobie dżinsy i staniczek a co :ico_haha_01: trzeba korzystać jak mąż ma gest i w dobrym humorku :ico_haha_01:
Miłego wieczorku :-) bo mój zapowiada się ciekawie ale nie zdradzam szczegółów :ico_nienie: powiem tylko że może być gorąco :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

17 lut 2008, 21:33

Cześć, dawno mnie tu nie było wpisowo :ico_oczko: , Erni trochę chorowal a od czwartku przechodzimy trzydniówkę, dzisiaj pojawiła się wysypka, uff.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

17 lut 2008, 22:29

Cześć

Reni- ucałuj Erniego bidulek nachorował się , niech zdrowieje

Maritko- dziewczynki śliczne i Ty też kwitnąca :ico_oczko:

Riterko- jak dobrze, ze juz Jasiowi sie ta rana zagoiła, dzięki za fotki, cos mi się wydaje że do mamusi podobny :ico_haha_01:

Asiu- i jak Wiki mam nadzieję, ze juz lepiej i kaszelek przeszedł

Edulitko- zakupy udane :ico_brawa_01: a ten staniczek zachecajaco podziałał chyba na męzulka , wieczór sie udał?????

[ Dodano: 2008-02-17, 21:35 ]
Ja wczoraj piekłam ciasto według przepisu mojej babci ( takie piaskowe dwukolorowe)i pieknie wyrosło tylko jak wyjęłam to opadło i zakalec straszny, dwa placki do kosza poszły, już kolejny raz piekę to ciasto i zawsze to samo wściekła byłam ,nie wiem co robie nie tak :ico_noniewiem:

A Kornello dzisiaj wymyslił sobie nową zabawę jak daję mu pić to napełnia usta sokiem i potem wypluwa, dzisiaj był cały zlany jak po kapieli, łobuziak mały :-D

Pusto widzę, więc idę do męża kizianka mi się chcę :-D
Jutro Ela chyba bedzie, papa śpijcie smacznie kobitki

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

18 lut 2008, 11:10

Mery wklej przepis na to ciasto :)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 lut 2008, 11:12

Witam po weekendzie !!! i to na tyle bo matyldzia strasznie pomocna :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 lut 2008, 11:32

Cześć ja jestem zadowolona z wekendu był stosunkowo owocny :ico_wstydzioch:
Asiu - jak tam kaszel u Wiki mam nadzieje że już sobie poszedł
Mery,- zabawe Kornelka już przerabialiśmy wszystko wokoło mokre a jak zwracałam uwagę to jeszcze gorzej później przestałam zwracać uwage (nie było mi łatwo :ico_zly: ) i jakoś się skończyła ta okropna zabawa z piciem :ico_haha_01:
Witaj Reeni, bo chyba nie miałyśmy się okazji poznać :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

18 lut 2008, 11:51

hej :)
to znów będę Was tu codziennie napastować :ico_szoking:

Mery, to już tego ciasta więcej nie piecz, najłatwiej się piecze zebrę, piecz zebrę!
A jak spanie Kornelka, bo osttanio czytałam same okropne opisy Waszych nocek...
A co do jedzenia słodyczy to podobno jak człowiek niewyspany to chętniej po słodycze sięga...

Edulito, to czekamy na owoc Waszej nocy :ico_oczko:

Reeni, jak już wyzdrowiejecie to pamiętajcie o nas :ico_oczko:

Ja się zaszczepiłam przeciwko ospie wietrznej, druga dawka za 6 tyg, cała impreza 410 zł mnie kosztuje, rozbój w biały dzień! No i przez 4 miesiące nie mogę teraz zajść w ciążę po tym szczepieniu, więc już mam z głowy problem czy zachodzić czy nie zachodzić ;)

[ Dodano: 2008-02-18, 10:55 ]
Riterko, ja od Ciebie żadnych zdjęć od dawna nie dostaję :ico_placzek:
co do kryzysów to super, że zażegnany, u nas nie ma dnia żebyśmy się nie pożarli, moi rodzice są poważnie zaniepokojeni o przyszłośc naszego zwiążku, przy pożegnaniu ciagle powtarzają - tylko się nie kłoćcie :ico_oczko:

Maritko, masz superową rodzinkę, chrzciny pięknie się udały, a Ty jaka zadbana laseczka aż miło oko zawiesić :-) a Ci bracia bliźniacy to tacy podobni a jednak widać na twarzach odmienność charakterków, więcej wolę nie pisać bo ja się na ludziach nie znam i pewnie bym na odwrót cechy poprzypisywała :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość