Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 lut 2008, 09:21

witam ja dzisiaj otwieram stawkę
kamizelko kochana wspólczuje
wiem co czujesz bo ja w zeszlym roku nagle stracilam dziadka ktory praktycznie mnie wychowywał

u nas snieg sypie jak glupi a ja musze isc do laski jednej po zadanie na badania operacyjne :ico_chory:

gosia kochana moja to super jakby sie sprawdzilo
mialabys z glowy
a wogule to ty tak ladnie w ciazy wygladałąs ze powinnas w niej chodzic jakies 12 mies w roku

u nas dzisiaj pierwsza samtna nocka i to straszna
ja budzilam sie co godz normalnie z zegarkiem w reku
a moja małą obudzila sie po 4 zupelnie wyspana
zaczela tatowac :ico_olaboga: a ja zalamka
nakarmilam i przyszla moja mama ktora uslyszala
podobno zasnela dopiero po 5
a ja padlam ja niezywa

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 lut 2008, 09:45

hello...u nas spoko...nocka nawet fajna...mala wstala punkt 7.00 ...u nas juz jasniutko o tej godzinie...
Jagodka...snieg?uuu...ja juz na wiosne nastawiona...wspolczuje maszerowania w taka pogode....
ach fajowo bedzie sledzic losy ciezaroweczki :-D ...oby sie potwierdzilo.....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 lut 2008, 10:27

juz przestalo sypac ale chyba temperatura nie zacheca do spacerów

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

18 lut 2008, 10:36

U na szimowo, sypie...już biało na dworze, na spacer za zimno, ale może sanki?? Jak na cały okres zimowy to byłaby raptem 2 wycieczka na górkę :ico_oczko:

Kinga jeszcze spi od nocy ale idę ją zobaczyć bo pewnie już leży z paluchem w buzi i się nie odezwie nawet :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 lut 2008, 10:45

To widzę, że o wszystkich zima sobie przypomniała. U nas fajnie, bo jeszcze ferie, szkoda tylko, że Kacper jednak nie pojechał do Zakopanego. Kuzyn zachorował na ospę, to dopiero pech, nie. No i nigdzie nie pojechali. Ale śnieg jest i u nas więc sanki murowane :)))

A ja Karolka będę dziś łapać, jak baterie mi się naładują :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

18 lut 2008, 11:45

Hejka ja się tylko witam i lecę poczytać bo mam trochę zaległości :) :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 lut 2008, 12:03

dzień doberek
ja dziś musiałam zrezygnować z Klubu Aktywnej Mamy bo zawieja u nas na całego. Weekend minął spokojnie. Wczoraj mieliśmy pierwszą rocznicę ślubu. Zrobiłam super obiadek, wieczorem wypiliśmy sobie winko oglądając filmik na kompie.
Przy tej okazji szwagierka się na nas obraziła. Bo Mariusz powiniem cały czas siedzieć u niej na budowie i remontować. A on się zbuntował i powiedział że chce spędzić spokojny weekend ze mą i Alicją. No i się obraziła :-D

Gosia A, czekam na informacje z niecierpliwością........

Sikorka, czekam na foty mojego zięcia, stojącego

dla wszystkich jubilatów dzisiejszych i wcześniejszych
Obrazek
Obrazek

a dla mojego zięcia z przeprosinami od teściowej zapominalskiej i od śpiącej Alicji
Obrazek

zajrzę później
papappa

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 lut 2008, 12:38

Hej!!!

U mnie dziś raczej wiosna się budzi, bo śnieg cały stopniał...oby już na zawsze...

Ewcik widzę, że nastrój lepszy, jak miło!!! przesyłam gorące buziaki i życzonka rocznicowe!!!

Gosia :ico_brawa_01: heheheh, no to co? trzymać kciuki??? powodzenia tak czy inaczej! Gdybym miała stabilniejszą sytuację finansową to bym nie zwlekała..raz i z głowy...a potem spokój, hehehehe

Glizdunia, no właśnie nie znam nikogo kto tak pracuje. A szkoda, bo sama chętnie bym się czegoś o tym dowiedziała. Kurczę, brzmi nawet kusząco nie? ale ciekawe jak to w rzeczywistości wygląda....Powodzenia i nie stresuj się! najgorzej będzie zacząć, a potem już z górki. No i kaska będzie na głupie babskie zakupki :ico_oczko:

Sikorka poluj, poluj!!1 ja ciągle czekam...

Jagódka to mała daje czadu...współczuję i życzę dziś wytrwałości.....

Moc całusków dla Kingulki!!! :ico_tort:
Mamo_Dominika Ty się ciesz że młoda cicho leży...to rzadko się u nas zdarza :ico_haha_01:

U nas noc rewelka...hehehehe, Hania krążyła ciągle po łóżeczku, na kolanach, wstawała...i marudziła...J na straży :ico_haha_01: ale rano wymiękł i się zmieniliśmy, bo nerwa już miał...A młoda se jaja robiła i dalej na kolanach...ech...co się z nią dzieje??????? Znów mi rano sraczkę walnęła...ja już na prawdę cała skołowana jestem...zrobię jeszcze to badanie na lamblie a jak nic nie wyjdzie to zaś do lekarza...
Jesteśmy dziś same, rodzice jechali na pogrzeb, J w pracy...Hania śpi, więc sprzątanie czeka do popołudnia...Mam dość...Energia mnie rozpiera, wiosennych porządków mi się chce...ale z Hanią się nie da...
Ok, miłego dnia życzę i na razie zmykam...pa!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 lut 2008, 12:42

karola a moze daj jej wiecej ryzu? czy marcheweczki?
a ile ona ci robi tych kup dziennie?
bo jesli ilosci sa takie same to chba nie ma powodu do niepokoju
sraczka jest wtedy kiedy stolec jest owszem rzadki ale tez bardzo czesty

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 lut 2008, 12:44

No właśnie wiem...a robi różnie...raz zrobi normalną, a następna taka woda...I koniec...
Ryżem pluje...zresztą...prawie wszystkim...i od czego? zębów nie widać........... :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość