Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 lut 2008, 10:35

Witajcie!!

oj Basiu tez wasze nocki są nie bardzo...nie możesz kochana pospać....w dzień jesteś na pełnych obrotach to chociaż w nocy trochę odpoczynku....ale nie martw się może juz niedługo coś się zmieni....

co do tych zupek....to juz sama nie wiem :ico_olaboga: czy te kurczaki, które dodaja do zupek są na hormonach???? :ico_szoking: bo nie słyszałam....
wydaje mi sie, że te zupki są bezpieczne dla malucha...w koncu przechodzą rózne testy i badania....
już prędzej bała bym sie ugotować zupkę z kurczaka kupionego w sklepie...

a moi chłopcy uwielbiaja pieczone kurczaki :-D


ciekawa jestem co U Basik i Jasia...oj dawno ich u nas nie było...

a moi chłopcy dzis pojechali na "zimowisko"
u mnie w Muzeum Wsi Radomskiej organizowane jest zimowisko i rano o godz.7 pojechali a wrócą dziś o 16..i tak do piatku.....
ale mam spokój w domu...aż dziwnie...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 lut 2008, 10:36

no hejka, widze ze wczorajszy wieczorek owocny był bo mam tu dzis rano co poczytać

Basiu to moze mi tez podrzucisz Tadzika bo ja tez mam pare kilosków na plusie :-D
a z Tadzikiem to moze spróbuj jego łozeczko dac obok swojego w moim przypadku to podziałało i maluszke przesypia cała nocka a nawet jak sie gdzies przebudzi to chwyci mnie za raczke i spi dalej :-D wiec moze twoj Tadzik sie tak czesto budzi nie na mleczko lecz zeby sie do mamusi przytulic :-D
a co do teściowej to odrazu widac ze ten twój Tadzik to mały geniuszek :-D

a ja wam polecam ksiażeczke wam tą książeczke http://czytelnia.onet.pl/0,27571,0,1,nowosci.html , w sobote robiłam ciasteczko i normalnie pychotka i bez pieczenia :-D i do kazdego przepisu jest foteczka

Sosim moze bedziemy sie na piechotke odwiedzac to akurat schudniemy :-D a ja to nawet nie zagladam do szafy na letnie ciuszki, po co sobie humorek psuc :-D a ja zrobiłam juz jakis postepic bo od tygodnia nie jem juz czekoladki :-D narazie dzielnie sie trzymam zobaczymy jak długo :-D

Joasiu foteczki super :-D i oczywiscie brawa za postepy :ico_brawa_01:
a ty mi powiedz gdzie mozna taka śliczna czapeczke kupic :-D i czy jest w niebieskim :-D

Violu niedługo zaczniesz ze swoimi maluchami biegac po parkach to napewno ci spadna te kiloski

co do nowych produktów, to naszczescie mój maluszke moze wszytsko jesc i zadnego uczulenia nie ma :-D ale oczywiscie najbardziej by chciał jesc wszytsko od mamusi z talerza :-D
a co do glutenu to ja raczej tam nic specjalnego nie robie, ale daje mu czasami kawałek naszego chlebka białego lub ciemnego, biszkopciki tez juz jadł, wczorja jadł budyn z naszego ciasta i bardzo mu smakował :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 lut 2008, 10:38

aha a pogoda dziś u mnie naprawdę zimowa....śniegu dużo napadało...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 lut 2008, 10:42

no Violu to mozesz sobie teraz odpoczsc troszke i zrobić sobie babski dzionek :-D

a mam jeszcze pytanko bo dzis gadał z moja kuzynke która ma prawie 7 miesieczna Hanie, która karmi piersia, tylko mała jej strasznie mało przybiera, warzy niecałe 6 kilo i próbuje jej wprowadzac nowe produkty, ale mała nie chce od niej noc jesc, jeszcze od siostry zje o mamusi pluje i chce cyca :ico_noniewiem: macie mzoe jakis pomysł jak mała namówic na inne jedzonko zeby toszke przybrała, bo narazie straszna z niej kruszynka :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-18, 09:44 ]
Violu to wiedze ze u nas podobnie bo własnie tez u nas sypie tylko chyba za ciepło jest bo narazie wszytsko topnije :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 lut 2008, 10:49

ULA_TOMEK pisze:no Violu to mozesz sobie teraz odpoczsc troszke i zrobić sobie babski dzionek

Ula powiem Ci, że łatwiej mi jest jak mam chłopców w domku....więcej mogę wtedy zrobić, bo jak Milena marudzi to ją od razu zabawiają...zresztą jak mała ich widzi to aż pieje z zachwytu... :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

18 lut 2008, 13:00

To prawda Violu, u mnie tez tak jest! Teraz dzieci poszly mi na dwor i mala marudzi! :ico_olaboga: A tu obiadek trzeba przygotowac! :-D No ale jak maluchy na spanko, to mozna odpoczac! :-D Nikt nam wtedy glowy nie zawraca! :-D
Basiu, moze tak trzeba cos dac Wiki w pokoju do picia i zostawic na noc kolo lozeczka? Ja tak zawsze robilam i bylo ok! :ico_oczko: Gratuluje Tadzikowi wyczucia ludzkich chorakterkow! :ico_brawa_01: Moja mala raz mi tylko tak zrobila tzn jak pierwszy raz zobaczyla zone mojego taty! :ico_oczko: I tez miala racje, bo ten babsztylek to mowi, ze nie jestesmy jej rodzina i ze to nie jej wnuki! :ico_puknij:
Joasiu, super fotki! :ico_brawa_01: Ale Juli zdolniacha! :ico_brawa_01:
Ula, brawa za wytrwalosc! :ico_brawa_01: Ja to bez czekoladki to nie potrafie! :ico_nienie: Dobra dawka musi byc, bo jak nie to totalny brak humorku! :-D

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

18 lut 2008, 13:24

Witam wreszcie w domu choc na przepustce to jutro tylko kontrol
Biedactwo sie nacierpialo to prawdopodobnie wirus rota ale jak pobrali kupke to ambulatorium w sobote zamkneli a dzisGrzes kupki nie zrobil wiec niewiadomo grunt ze w domu o szczegolach napisze potem pa pa :-)

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

18 lut 2008, 14:09

To ucaluj Grzesia od nas! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 lut 2008, 14:19

no zazdroszcze wam tylku pomocników :-D ja niby mieskzam z bratem i rodzicami, ale brat to tak tylko na 3 sekundy na rece weźmie i zamyka sie u siebie przy komputerku, a rodzice i owszem z maluchem zostana, ale co chwile mnie wołaja, a co mu dac pic, a chrupka moze, a do chodizka mozna, a kupke zrobił to chodź przewin, wiec tez ciezko cos zrobić :ico_noniewiem: , no ale lepsza taka pomoc niz żadna :ico_haha_02:

Monisiu super :ico_brawa_01: ze juz jestescie w domku, zycze wam szybkiego powrotu do zdrowia i omijania juz tych niedobryh chorupsk :ico_nienie:

Aniu a wiesz ja tak troskze oszukuje, bo nie jesm tylko czekolady ale na kawałek ciasteczka to sie skusze, oczywiscie tez z umiarem :-D bo inaczej to bym tez nie wytrzymała :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 lut 2008, 14:28

Hej dziewczyny :-D
Przepraszam za nieobecność :ico_sorki: totalnie brak czasu :ico_olaboga: Eliza właśnie ucina drzemkę to mam chwilkę :ico_oczko:

Wszystkie dzieciaczki prześliczne :ico_brawa_01:
Aniu zdjęcie Amalki w podpisie superowe :ico_brawa_01:

Ula dla Pawełka za tego dziadziusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basiu Ty nasza bidusio odpoczniesz chyba jak dzieciaczki jeszcze podrosną :ico_noniewiem: Ja mam jedno a też daje popalić w nocy.

Jeżeli o czymś zapomniałam to wybaczcie bo jeszcze nadrabiam pościki.

Ahh dla Amalki spóźnione życzonka i buziaczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


U nas troche nowości bo Eliza zaczyna nawijać :ico_oczko: było mamamama a teraz doszło tatatata dadada bababa łałałała itp. chodzimy dumni :ico_oczko:
Przed kąpielą dawałam Elizie kaszkę z mlekiem modyfikowanym co tylko wody się dolewa i chyba od tego powyskakiwały jej suche plamy na łokciach bo ma tą skaze ale długo nic nie było i się zastanawiam :ico_noniewiem:

No i oczywiście stawiam torcika bo dziś 7mcy Elizka kończy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość