Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

19 lut 2008, 23:03

LULU no tak za mały jeszcze na ten motorek to schowaj i za rok bedzie jak znalazł ;0 jak wyjedzie fura wszystkie panny mu na lusterkach bedą sie wieszać hi hi hi.
Masz bolesne hm ja tez ostatnie dwie mam bolesne ale te pierwsze dwa dni no i 50 dni to nie ale długooooooo uuuuuuuuuuuuuuuu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: to sie tam trzymaj kochana,wskakuj pod kolderkę i nynki rób spokojnej nocki papasiu

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

19 lut 2008, 23:04

Obrazek

Mamciu foty jak zwykle extra hihhi nawet Julcia była stosownie do okazji ubrana, tak egzotycznie :ico_haha_02: A to serdunio na buźce Ty jej namalowałaś?? :ico_haha_01:
katelajdko rzeczywiście Twój synuś przystojniacha!! Piękne ma oczęta!
aga0406 u mnie w rodzinie też zdarzały się "przypadki" lunatykowania - mój 16-letni kuzyn w nocy potrafi wyjść z domu na dwór w piżamie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Nie wiem co o tym myśleć ale chyba tego pozbyć się nie można ?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

19 lut 2008, 23:04

Obrazek

Nie moge się wyrobić żeby coś napisać!! Wczoraj wypisałam sobie o czym pisałyście żeby ladnie poodpisywać i niestety Bartuś mi sie dorwał od karteczek i prawie zjadl!! Cholipcia, jak to mówi KArolas!!
lulu dzięki za komplement dla bartusia!! Masz racje, oczka ma piękne, a ten kolor to taki niespotykany, nie jest to ani piwny ani brązowy ani do końca zielony choć najbliżej mu do zielonego.
Ale powiem Ci że Filipek też rośnie Ci pzrystojniacha, ze swoimi ciemnymi oczkami niejedno serce zawojuje!! :ico_brawa_01:
Świetny motor dostał na urodzinki!!! Czadowy!!
Co do ubranka pobrudzonego przed urodzinkami to powiem Ci ze ja mam takiego pecha że właśnie jak gdzieś wychodzimy i za wcześnie dziecko ubiorę ładnie to najczęściej mi się cały wybrudzi i nici z tego. Dlatego przed przyjściem gości dopiero go przebrałam bo byloby tak samo jak u Ciebie!! :ico_haha_01:
karolas moja synowa śliczna laseczka rośnie!! Pięknie jej z kiteczkami i powiem Ci że jak tak patrze na zdjęcia to muszę przyznac ze u Was dzieciaki się podzieliły z urodą. KAcpi jest do Twojego meża podobny a Melcia do Ciebie!! Super sie to u Was poukładało! Co do Bartusia to moze na zdjęciach tak wygląda że jest coraz bardziej do Łukasza podobny ale w rzeczywistości to przez nos bo ma po nim ale tak poza tym to jego minki, "draństwo w oczach", jak to mówia moi bliscy, to ma po mnie. Geny bartusia są świetnie pomieszane, ma wszystkie najlepsze rysy po nas jakby sobie sam powybierał co najlepsze!! :ico_brawa_01:

mysiaac mnie się też wydaje że Patryś dobrze waży. To nie jest za mało przy wzroście taki jak on ma. Moj Bartek jak go dziś ważyłam to miał 12,8. Ale on ma 93cm. Także też proporcjonalnie. Ale bardzo sie zdziwiłam że przytył w tym miesiącu 0,5 kg bo był przeziębiony i nie chcial za bardzo jeść. Wcześniej to przytył 1,5 kg w 4 miesiące.
olala ale Asieńka piękna była na roczku!! Czekam na zdjęcia od fotografa!! Z tego co piszesz to maz pięknie Ci podziękował za cały trud który wnosisz w wychowanie Asi i za to że w ogóle jest na świecie!! :ico_brawa_01:
mama Julci fajnie mimo iz ciężki miałaś poród że chcesz mieć drugą dzidzię!! Super sobie wymyśliliście że na wakacje miałoby się pojawić na świecie!! Oby się udalo wstrzelić!! Ale da sie tak zrobić bo nam się właśnie tak udało wstrzelić w plan z Bartulkiem! Udało się za pierwszym razem!!
mamcia mi się tez zdaje że Julcia to ma piękny apetyt!! Bartuś mniej je. Rano na śniadanko paróweczkę albo na chałeczce kiri-kiri, albo jajeczniczkę z kromeczką, a potem to deserek, obiadek, kaszkę i butle na noc. A w nocy to 2-1 x pierś, ale już mam bardzo mało pokarmu bo coraz rzadziej karmie to tym się specjalnie nie naje tylko bardziej z przyzwyczajenia do cyca idzie. Czasem w dzień przed drzemką cycka też daję ale jak nie oze usnąć. Ale nie podaje mu nic z przekąsek w dzień, bardzo rzadko chrupkę. Wole żeby nie nauczył się podjadać między posiłkami.

[ Dodano: 2008-02-19, 22:18 ]
karolas doczytałam co pisalaś o Melci! Kurcze ale dobrze ze masz taką intuicję!! normlanie Ty umiesz wysłuchać wszystko!! Dziwne to ze lekaerze tak po łebkach lecą i nie slyszą w słuchawkach nic... A najgorsze jest to że nie daja wiary w to co mowi matka, przecież mówiłaś że to flegma a nie katar... :ico_puknij: Dobrze ze juz lepiej. A najbardziej sie cieszę ze te twoje zatoki pzreszły!!
aga zapomniałam dodać! Powiem Ci że ja wierzę ze zmarli bliscy mogą wchodzić w ciała innych osób żyjących. JA obserwowałabym Radzia cały czas, patrzcie czy bie robi min zmarłego szwagra i czy nie zachowuje się jak on, bo może trzeba bedzie też isć do specjalisty od aury. Zmarli jak nie dokończą czegoś na ziemi to chcą to załatwić poprzez inne osoby żyjące, a jak dziecko jest podatne na takie rzeczy to łatwo przez nie to zrobić. Moze to zdienie brzmi i większosć z was pomyśli ze zbzikowałam, ale ja naprawde w to wierze. I myśle że o większości rzeczy po śmierci to sie nawet nie domyślamy!!
Domyślam się co przeżyłaś jak widziałaś synka na biurku w półśnie... tak mi przykro. Oby to się więcej nie powtórzyło!!!

[ Dodano: 2008-02-19, 22:50 ]
magdzinka mam nadzieje że te pleśniawki miną szybciutko i Joasia dojdzie do siebie i zacznie ładnie jeść. Biedactwo i jeszcze ten incydent z sankami, biedulka!! Buziaczki dla Joasi!!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 lut 2008, 08:45

katelajdka, brzuszki naszych malych kochanych dzieciaczkow sa takie male, ze wlasnie powinny miec te male przekaski miedzy posilkami, jeszcze nie sa gotowe na wieksze ale zadsze posilki, dlatego to bardzo wazne by dostaly przekaski w roznych formach moze to byc nawet kawaleczek sera, lub ogorka, czy jabluszka, ale ja nigdy nie podaje Julence slodyczy, chrupki tu nie istnieja, za to mamy ciastka ryzowe, ale to po prostu ryz, nic wiecej, a batony sa takie z zmielonych owocow i orzechow, trzyma sie wszystko troche luzno, ale smakuje bardzo dobrze, i jest baaardzo zdrowe. ja sama jem co najmniej 5 posilkow dziennie ostatni to obiad o 18. Po tym to juz moze tylko owocek - jesli ide spac o 22 czy pozniej, ale wiesz co - rozne sa modele zywienia dzieci, mi tu taki przekazano, ale jestem pewna ze kazde z naszych dzieci wyrosnie na zdrowe i szczesliwe dzieciaczki, Bartus to taki duzy zdrowy silny chlopak, wiec nie watpie ze w tej kwesti obydwie mamy racje :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-20, 07:58 ]
kajunia hihihihi to serdunio jej namalowalam jak sie szminkowalam hihih ona przyszla do sypialni i przysiadla obok, wziela pedzel i tak sie patrzala na mnie i sobie zaczela gilgac policzki tym pedzelkiem hihihih, ja mowie - oooo kochana wczesnie zaczynasz sie malowac!, wiec wzielam kredke i namalowalam jej serduszko na policzku, i poszlismy sie pochwalic tatusiowi hihihi ja sie nie maluje tak czesto, moze raz na miesiac jesli nie rzadziej, nawet tak czasem glupio jak szlam na praktyki rano i tylko przemylam twarz, i krem na wierzch, teraz jak chodze do szkoly z powrotem od paru dni, to maskare na oczy przeciagne i tyle. ale czuje sie piekniej w makijazu, szkoda tylko ze czasem mam na to za malo czasu, albo mi sie nie chce hihihih, bo ja zawsze wychodze w ostatniej minucie... ale tez nie chcialabym zeby julenka sie zbarala za szminkowanie tak wczesnie, wiec zawsze proboje sie gdzies schowac hihihi tutaj dunki bardzo szybko zaczynaja klasc szminki i malowac oczy, 10-12 lat - wiekszosc z nich zawsze jest umalowana do szkoly, jak dla mnie to za wczesnie..

[ Dodano: 2008-02-20, 08:04 ]
katelajdka, sliczne zdjecia z roczku!! ijak Bartus ladnie ubrany! wyglada bardzo ladnie! masz racje, czasem takie bardziej kameralne imprezki sa najlepsze! a torta chetnie bym se zjadla, juz dawno nie widzialam zadnego torta przed oczami, a tu nie ma takiej tradycji na torty, a szkoda...A. raz sprobowal i powiedzial ze bylo to jego najlepsze ciasto w zyciu - zupelnie bez klamania hihihi i ile prezentow :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dorota M. sliczne zdjatka nowe w podpisie!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 lut 2008, 10:10

Dla Jasia [*][*][*]

Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

20 lut 2008, 10:13

Dla Jasieńka[*][*][*]
Obrazek


Dziękuje Wam wszystkim za życzenia dla Ninusi!
Od rana myslę o Jasiu i o Elvisce...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

20 lut 2008, 10:17

qunick pisze:Od rana myslę o Jasiu i o Elvisce...

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja też

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

20 lut 2008, 10:42

[size=150][center]Dla Jasia Elviski[*][*][*] [/center][/size]
Ostatnio zmieniony 20 lut 2008, 10:45 przez olala, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

20 lut 2008, 10:42

dla ś.p. Jasia

choć szumi wiatr,
choć śpiewa ptak,
to jest nam smutno,
bo Ciebie Nam brak



Obrazek


dla Gabrysi z okazji roczku


W dniu Twych urodzin -
Najwspanialsze życzenia!
Pysznych smakołyków!
Uśmiechniętej buzi!
Zabawek bez liku!
Wszystkiego Najlepszego !


Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 lut 2008, 10:48

Obrazek
Obrazek

Obrazek Dla ś.p. Jasieńka ... Spoczywaj w spokoju nasz maleńki Aniołeczku ... :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-20, 09:50 ]
lulu81 pisze:qunick napisał/a:
Od rana myslę o Jasiu i o Elvisce...

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja też


I ja ... :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości