Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

19 lut 2008, 14:08

poniedziałek odpada bo mam nagielski ale czwartek :ico_noniewiem: musze pomysleć, obgadać z mężem, i nianiami bo wtedy to codziennie byłabym cały dzień poza domem, za chwile córka zapomni jak mama wygląda :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

19 lut 2008, 23:48

Witajcie!

Aga jasne, że mozesz zapytac:) Ja mieszkam na os. Aleksandrowickim. Tak mniej wiecej okolice Wrzosowej Chaty i Hulanki, wiec na Zlote Łany to troszke mam, no ale w koncu autobusy jezdza :) Bo na razie nie mam wlasnego autka.

A powiem szczerze, że chetnie bym coś zrobila wreszcie z sobą, w sensie na jakiś aerobik sie wybrac:) Trzeba na wiosne troszke popracować nad figurą.
Ale jakos nie bardzo mam motywacje to pierwsza sprawa. Druga sprawa nie bardzo mam z kim pójsc.

Aga widzę, że Ty w tematyce ślubnej. Moja kuzynka w czerwcu wychodzi za mąż i szuka samochodu. Może masz jakieś namiary na firmy wynajmujace auta?

Ja powiem szczerze, że sie w tym nie orientuje, bo mysmy jechali z mężem do slubu pożyczonym samochodem od znajomego szwagierki. Co prawda chcialam jechac jakims samochodzikiemw stylu retro, ale nadarzyla sie okazja, że ten znajomy siostry męża pożyczyl nam swoje wlasne autko na pol dnia razem ze swoim kierowcą. Żal wiec by bylo nieskorzystac, a w koncu to tylko samochod.

Asiula widzę, z Ciebie zapracowana kobieta. Mnie z jednej strony ciagnie gdzies z domku do pracy, do ludzi, ale z drugiej strony, chcialabym jednak jak najwiecej czasu poswiecic dziecku.

Chcialabym do roku czas posiedziec w domku z Kamilem, zobaczymy czy wytrwam.W razie czego jest chetna opiekunka, tylko ja musialabym znalezc prace, a to tez nie takie proste.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 lut 2008, 23:57

maryyann, ja mam ten sam problem bo nie za bardzo chce mi się samej chodzić :ico_oczko:

Jest jeszcze fajny aerobik na Bratków (to jest na osiedlu kopernika).

A co do samochodu to my mamy właśnie taki w stylu retro :ico_oczko:
Tutaj masz stronkę tej firmy http://www.mloda-para.pl/

(my pojedziemy tym białym :-D )

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

20 lut 2008, 09:41

Aga26 super to auto!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

20 lut 2008, 11:05

Cześć dziewczynki!!
Co do areobicu to w czwartek ja popołudniami jestem wolna - ale po 19 musze być w domu bo mój mąż nie umie przebrac małej sam :ico_noniewiem: no i na złote musiałąbym jechać autobusem a to dodatkowo czas zabiera. ja dalej obstaje za karpackim tylko musze najpierw ten kurs prawka dokończyć :-)
Ja dzisiaj wyjątkowo w domku - wyrobiłam się z pracą wczoraj i teraz czekam na nowe "pomysły" mojej szefowej :ico_haha_01: Tak pozatym to troche mam katar - uwielbiam taką pogode zaraz przeziębieniona jestem :ico_zly: No i cholerka jasna winde mi dzisiaj wyłączyli i nie mam jak na spacer iść :ico_zly: musze czekac do południa. A no i jeszcze muszei sie pochwalić nowymi umiejętnościami mojego dziecka które staje na czterech i kiwa się do przodu i do tyłu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

20 lut 2008, 12:35

Olcia brawa dla Emilki za nowe umiejętności

Maryyann jak tylko masz możliwość o siedź sobie w domku z dzidzią, bo ja strasznie tęsknię za Emi jak mnie całymi dniami nie ma i tyle rzeczy mnie omija, już nie jestem zawsze pierwsza która zobaczy jej nową umiejetnośc, a to wywołuje u mnie smutek. chciałabym byc przy niej jak najwięcej

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

20 lut 2008, 22:42

Olciiaa, :ico_brawa_01: dla Emilki. No to coś mi sie wydaje że za niedługo zacznie raczkować :-D

Dziewczyny czy Wy wiecie w której cukierni robią torty ze zdjęciem ?? No bo za niedługo szykuje się roczek Emi i chciałam takiego torta zamówić ale nie mam pojęcia gdzie :ico_olaboga:
Może się Wam obiło o uszy która cukierenia robi coś takiego ??

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

20 lut 2008, 23:49

Witajcie!

Aga świetny macie ten samochód. Dzięki za stronkę.

Olciaa brawa dla Emilki za nowe umiejętnosci.

Asiula masz racje z tym siedzeniem w domku, że jak sie wyjdzie do pracy i nie jest z dzieckiem tyle czasu to wszystkie nowe umiejetnosci pociechy troche umykaja, bo kto inny wtedy jest ich świadkiem.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

21 lut 2008, 11:12

Aga nie pomoge bo nie mam pojęcia gdzie robią takie torty, jedyne wyjście to obdzwonić cukiernie może ci sie uda tak.a znaleźć, ale gdyby mi sie coś obiło o uszy to dam ci znać

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

21 lut 2008, 12:13

asiula26, dziękuje :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość