Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 lut 2008, 18:31

eSKa pisze:zauważyłam że Olo woli łapać zabawki lewą a nie prawą rączką


Szymon tez niekiedy siega po cos lewą, ale zazwyczaj to dwie rece po cos wystawia..hehe
mysle ze nasze dzieci sie jeszcze ucza tych wszystkich stron i tyle, a gdzies pisalo zeby grzechotki wkladac raz do jednej raz do drugiej raczki tak zeby bylo symetrycznie..hmm

mama_zuzi1980, no wlasnie, pisz co tam sie dzialo w PL :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-20, 17:33 ]
Szymon śpi od 16.15
a my dzis z M na 19.00 mamy angielski Obrazek

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 lut 2008, 18:54

JEstem. Nell nakarmiona zupka siedzi w lezaczku a ja mam chwilke.

No wiec pobyt tak mi szybko minal ze nawet nie wiem kiedy, ale powiem wam ze juz tesknilam do J. i do spokoju bo tam ciagle cos sie dzialo, i Nell byla troszke pobudzona, ciagle raczki i raczki a ja nie moglam odmowic steskninym dziadkom, sasiadkom, ciotkom i innym. Wiadomo, efekt taki ze od kilku dni uczymu sie od nowa dyscyplinki, lezenia na macie, siedzenia w lezaczku itp... Dzis widze ze juz jest lepiej. Najbardziej sie wzruszylam gdy po powrocie Nell zobaczyla swoja karuzelke... byla 24.00 a ta lezala i za taaakim rogalem usmiechala sie do niej i sluchala Mozarta :-) Bosko po prostu. A potem grzecznie odplynela w sen az do rana :-)

Spotkalam sie z wieloma znajomymi, wiekszosc juz dzieciatych, pogadalo sie, powspominalo, powyzalalo ;-) i bylo lzej na serduchu.

Z Eksem sprawa wygladala tak, ze spotkal sie z corcia 5 razy, dawal jej jakies prezenciki, bawili sie fajnie, oglolnie nie moge narzekac. Wg jego ostatniego listu a raczej jego adwokatki chce mala w CO DRUGIE Swieta Bozego Narodzenia, Wielkanoc, Wakacje (miesiac)... To juz postep w porownaniu z tym co pisal kiedys, ale i tak do poprawki bo chce mnie obarczyc wszystkimi kosztami dojazdu malej itp... A w to sie wkopac ne dam. On zmienil prace ostatnio, kupil auto, widac dobrze sie mu wiedzie a na dziecko dalej zaluje, sam fakt ze placi 200 zl alimentow od 3 lat, i nie pomysli zeby chociaz raz wyslac 201 zl, ;-) a potrzeby dziecka rosna. Nienawidze go naprawde, choc oczywiscie zachowywalismy dobre pozory dla Zuzi.

Najgorzej bylo sie pozegnac, wszyscy ryczelismy jak bobry, tym bardziej ze u mojego taty bylo podejrzenie nowotwora (dzisiejsze badania to wykluczyly, cale szczescie!!!!) . Teraz czekamy do wakacji na nastepne spotkanko.

Nell jest boska ;-) Nie mam co o niej pisac bo nie mam z nia zadnych sensacji: je wzorowo, spi superowo, rozwija sie slicznie. Nie daje mi w ogole popalic :-)

c.d.n.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 lut 2008, 19:25

Mamo zuzi super że córcia taka grzeczniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A kwota alimentów jaką placi twój eks na Zuzie zaskoczyła mnie totalnie :ico_szoking: 200zł :ico_szoking:
mama_zuzi1980 pisze:chce mnie obarczyc wszystkimi kosztami dojazdu malej itp...
:ico_puknij: :ico_puknij:

mama_zuzi1980 pisze:u mojego taty bylo podejrzenie nowotwora (dzisiejsze badania to wykluczyly, cale szczescie!!!!)
:ico_sorki: rzeczywiście szczęście, tego chyba każdy z nas się boi :ico_noniewiem:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 lut 2008, 19:42

Eska, wszystkich szokuje ta kwota :-D Ale jego nie ;-)

Nell jadla dzis ziemniaczki z dynia Hippa, ale to niedobre srasznie, a ta jadla az jej sie uszy trzesly :-)

Jutro mamy wazenie i szczepienie ciekawa jestem ile ten kloc wazy bo juz mi ciezko ja nosic :-)

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

20 lut 2008, 20:04

mama_zuzi1980 pisze:Nell jest boska ;-) Nie mam co o niej pisac bo nie mam z nia zadnych sensacji: je wzorowo, spi superowo, rozwija sie slicznie. Nie daje mi w ogole popalic :-)


To gratulacje takiej kochanej Córeczki. Widać na zdjęciu, że to aniołek :ico_haha_02:
200 zł to na prawdę śmieszna kwota na dziecko :ico_noniewiem:
W ogóle to fajne włoski mają te Wasze dzieciaczki, mój to taki niezbyt owłosiony jest :-D

Ja już mam po wizycie teściów i było całkiem fajnie. Pośmialiśmy się trochę, pogadaliśmy i poszli już :ico_haha_01: Teraz delektuję się mężem więc lecę już do Niego

Miłej i przespanej nocki Wszystkim Mamuśkom życzę :ico_oczko:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

20 lut 2008, 20:13

mamo_zuzi nieźle...od takiej kwoty się zaczyna płacić..a Zuza ma już prawie 6 lat..
super że z nell wszystko ok no i z twoim tatą
Hania zaczeła od gadania najpierw było tradycyjne aguu guu ęła ęłą ,potem zaczeła "gadać uuu i bardzo krzyczeć ,od jakiegos miesiąca "mówi" mimi, mami i ni(j)e
dzis to przeszła samą siebie z tym obracaniem.w ogóle najpierw dziecko obraca się z brzuszka na plecki a potem koło 6 miesiąca na odwrót a ta Frania kilka razy sie obróciła z brzuszka na plecki a dziś za każdym razem jak ja a pleckach kładłam to obracała się na brzuszek ,położyłam ja na macie i po chwili patrze jak coś pełza po podłodze :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
dziewczynya a szczepicie na meningokoki? bo mysmy szczepili na razie na pneumokoki i jak wrócimy to zostanie nam zaległa dawka WZWB no i te meningokoki

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 lut 2008, 20:49

Lalka ja po rozmowie z lekarzem na temat tych wszystkich szczepień zdecydowałam się tylko na te obowiązkowe.

ania0709 pisze:Teraz delektuję się mężem więc lecę już do Niego
Tobie życzę upojnej nocki :-D ale żeby ci ten Męzus dał też troszke pospać :ico_oczko:

mama_zuzi1980 pisze:ciekawa jestem ile ten kloc wazy

Gwarantuje ci że wśród wrzesniowych dziewczynek Nelcia zajmie pierwsze miejsce :ico_brawa_01: Pewnie i niejednego faceta z tego towarzych przegoni z wagą :ico_oczko:

Ja jutro do pracki więc będę dopiero wieczorem, teraz zmykam pod prysznic a pozniej obejrzymy jakis filmik :ico_brawa_01: No i przed spaniem też licze na jakieś przytulańce :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 lut 2008, 22:16

Jestem wreszcie i ja, mówię Wam dzień dobry i dobry wieczór równocześnie :-)

mama_zuzi1980, witaj wreszcie! Super,że Nelcia taki aniołek. Mnie to cały czas zastanawia, jak dzieciakom mogą smakować takie zupki :ico_noniewiem: No, Zuzia też się zajada dynką i innymi "pysznościami" i też z Hippa- już sobie potestowałam i te mi się wydają najlepsze.

Zuzanka wczoraj miała problem z kupką, takie bobeczki robiła. Kupiłam dziś taki deserek z Gerbera ze śliwki i jest lepiej. Chyba po zupce jej się "zatrzymało".

Ja też bym karmiła dłużej, ale niestety, wracam do pracy i jak eSKa nie chce latać do kibelka odciągać. Na razie jest jedna butla w dzień i zupka. I tak zostanie, ile się da. Chociaż w pracy stresik i boję się,że długo nie pokarmię. Koleżanka wróciłą i po 2 tygodniach już mleczka nie było.

Zuzia też jakoś nie bardzo potrafi z brzuszka na plecki się przewrócić. Za to na brzuszku leży non stop.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

20 lut 2008, 22:51

Kocura późno bo późno ale jesteś :ico_brawa_01: Ciekawe gdize ewasiek się podziewa?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 lut 2008, 22:53

Ja normalnie umieram z bolu, mam nadzieje ze przejdzie bo jak nie to smigam jutro do lekarza.

No i rano tez ide na szczepienie i wazenie Jaska :-D

Mamo Zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii witaj!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość