hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

20 lut 2008, 22:05

caro, to superaśnie że jest jakas szansa na zamiane, mam nadzieje że znajdziecie dla siebie miłe i przytulne mieszkanko.

[ Dodano: 2008-02-20, 21:09 ]
caro, ale oskarek ma boski kapelusz, mam nadzieje że szybciutko sie nauczy do czego on służy, ale te zdjecie mnie rozbawiło fajowe, Kamil to nocniczek całuje, nie wpadł jeszcze na pomysł aby go na głowe zakładać.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

20 lut 2008, 23:07

caro, kapelusz pierwsza klasa :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: swietne zdjecie :-D az je skrapne chyba :ico_oczko: :-D hektorka, Kamilek niezle odzywiony jak takiego wiegasnego rogala zajada :-D :-D :-D
Kolkaja ostatnio na solarium znajduje czas i opalona fajnie jestem i kregoslup mniej boli i humorek mam lepszy :ico_oczko:
sprawy tym razem zalatwialam inne nie zwiazane z mieszkaniem... chodzilo o zaswiadczenie ktorego i tak nie dostalam i tylko sie wkurwilam ale szkoda gadac :ico_zly:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

20 lut 2008, 23:23

MÓJ POST TAKI DŁUGI PRZEZ MARTYNKE BO COS MI TU DUSIŁA
MARVINKA dobrze że z małym lepiej
CARO no kapelusz pierwsza klasa
KOLKA kuruj sie a katar na mnie przeszedł

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 lut 2008, 10:27

Dzieńdoberek

Dziewczyny zdjęcia super :ico_brawa_01: U nas na topie są kapcie domowe, bo do normalnego obuwia Julka nie ma na szczęcie dostępu :-) Solarium to dla mnie teraz odległa galaktyka, zresztą normalny wypad na miasto też. Jadę tylko po to co muszę a nie dla rekreacji :ico_placzek: Dziś np jedziemy oglądać panele, bo chcę ułożyć w tym pokoiku gdzie komputer stoi :ico_brawa_01:
Moje dziecko ostatnio jest jakieś wściekłe :ico_szoking: Zła jak cholera jasną, wszystko na nie, tylko dziadzio, dziadzio i dziadzio... a dziadziowi tez coś w plecach strzyknęło i nie da rady z nią tańczyć tyle ile ona by chciała, czyli cały dzień :-D Z innych rozrywek jest ciąganie mamy za grzywę i sprowadzenie jej do parteru :ico_olaboga: ewentualnie Babcie spoliczkować. Z apetytem sprawy popsuły się strasznie. Je na siłę, symbolicznie. Mleka nie chce już od dawna, ale i kaszą gardzi. jak wypije z 50- 60 ml dziennie to sukces :ico_olaboga: I co ja mam zrobić teraz? Przecież takie małe dziecko musi mieć w menu jakieś mleczko. A ona wszystko beee .... Próbowałam z kakaem ją oszukiwać, dosładzać, ale cwaniara nie da się w balona zrobić

Syla mówisz, że na ciebie katar przeszedł? A ja się zastanawiałam gdzie mi się podział? :ico_noniewiem: :ico_oczko:


Idę bo znów mała się drze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 lut 2008, 12:23

witam moje panie :-D

kasik - moj smyk tez sie garnie bo prac domowych - porzadki w szafie,przeglad smieci w kuble,sprztanie z pulek itp :ico_olaboga:

kamelek - fajnie,ze wypoczeliscie na wczasach :-D No i brawa za kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mordeczka - bo dostaniesz lanie :ico_nienie: To jak my i nasi mezowie ci mowimy,ze piekne scrabki robisz to nie wierzysz :ico_placzek: A jak jakies DZIEWCZYNY zaprosily cie na zamkniete forum to dopiero wierzysz :ico_placzek: :ico_placzek:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla kacpiego za chodznie :-D

caro - oj tak - wiosna - wiosna.Juz sa ladne dni i wiekszosc czasu jestesmy z Jedrulka na spacerze :-D

hektorka - a to dobre - mala swinka :-D :-D :-D :-D :-D

IM - to trzymamy kciuki,zebys jednak na odstrzal nie poszla :ico_olaboga:

kari - :ico_brawa_01: za egzamin :-D
A fotki suuuuuuper :-D

caro - cZy na glowie Oskarka widze nocnik :ico_szoking: Super fota :ico_oczko:

marvinka
- dobrze,ze juz przegoniliscie chorobe.Zdrowka zyczymy :ico_olaboga:

kolka - ty nam tyle nie lykaj tych lekarst,bo jakims narkusem zostaniesz :-D
Zdrowka kochan :ico_sorki: :ico_sorki:

I wcale mleczka nie musi Julka. Dwoch roznych pediatrow sie wypowiedzialo,ze jak ie chce to nie musi juz.Andrzej tylko na sniadanie i kolacje pije mleczko. Kazali mi tylko Danonki dawac :ico_szoking:

On juz malo je rzeczy dla malych bobasow :ico_szoking: Na sniadanko butla + kromka chleba z serkiem Kiri albo topionym albo parowka,potem obiad swoj,nasz,danonek,jakis owoc,chlebek,chrupki,ciastko,paluszki i znowu chlebek i butla.Cale jego menu :ico_olaboga:

Codziennie robi kupke na nocniczek i bardzo sie przy tym cieszy :-D
Wszedzie go pelno - pod stolem,za lozkiem,pod biurkiem :ico_noniewiem: Rano po snaiadaniu krzyczy - dada i jest tak dlugo nieznosny az z nim nie wyjde :ico_szoking: Od paru dni mnie tak trenuje :ico_wstydzioch:
Bardzo lubi tez krzeselko uczydelko - potrafi przez 3 godziny pelzac i raczkowac po pokoju od krzeselka ( tu sie bawi ) do krzeselka do karmienia ( tam ma kosz z zabawkami) i wyrzuca zabawki i wklada ponownie. Pod tym wzgledem kochany jest - bo mam czas dla siebie - ale musze byc w pokoju - jak wyjde to krzyk :ico_wstydzioch:

No i od paru dni znowu zasypia sam - pa kapieli wkladam go do lozeczka.bawi sie miskami i po 1 - 1,5 h zasypia :-D Tylk ciiiiii - bo jak uslyszy to znowu beda cyrki :ico_zly:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 lut 2008, 13:44

Na chwilkę przyszłam się przywitać :-) :-) :-)

Oskarek mleczko lubi, ale tylko z kaszką na pólgęsto,dziennie wychodzi tego 850ml :-) , a oprócz tego nasz obiad, 2 owoce , danonek, pingiuin, kanapeczka- ogólnie bardzo dużo je, ale jak chce to niech je, ale jak miał okres niejedzenia, to zmusić go nie zmusiłam, no bo jak :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Mordko scrapnij :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D

Ten nocnik to jest jedną z zabawek, jak chcę go posadzić, to w 2 sekundy jest krzyk i sam oczywiście z niego wstaje i tyle jest z nauki korzystania z nocnika :-D

No dobra to pa pa :-)

A zapomniałabymHektorka Grzesiek akurat zaglądał mi w komputer jak oglądałam zdjecia [/b]Kamilka[/b], a on się pyta kto to, ja mówię,że Kamilek-kwietniaczek :-) , a on myślał,że to córka mojej bratanicy, na tych zdjeciach jest bardzo podobny do niej :-) ( tylko nie obrażisz się na mnie,że porównuje go do dziewuszki,co? Nam też się to często zdarza :-) )

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 lut 2008, 15:26

Obrazek

Obrazek

no to skrapnelam.. napisalam wczesniej dlugiegoooo posta i jakis blad byl :ico_zly: a teraz juz nie mam czasu pisac bo musze isc do dklepu :ico_zly: pozniej napisze :ico_olaboga: narazie papa :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 lut 2008, 18:42

Mordko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A dziś przyszła nowa spacerówka i musieliśmy oczywiście wypróbować, super, a leciutka jak piórko, super się prowadzi i małemu się bardziej podoba od poprzedniego wózia! Kiedyś wam pokazywałam ten wózek, wtedy się zastanawiałam, ale w końcu się zdecydowałam, po pierwszym razie jestem zadowolona :-)

no to zmykam!

Coś ciągle nas mało :ico_placzek:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

21 lut 2008, 18:50

Hejka
caro a czemu miałabym się obrazić, dużo ludzi pyta czy kamilek to dziewczynka, on ma takie delikatne rysy dziewczęce. Moze miała być Kamila, a wyszedł Kamil.

M0rD3CzKa, no to mamy szeryfa tiktakowego, super to ujełaś.

rybko brawa dla Andrzejak, ja również musze siedzieć z Kamilem, nie lubi zostawać sam, a jak wychodze to on zaraz przy mnie jest i ciągle wdrapuje sie na mnie.
A jaki chlebek dajesz małemu, zwykły.
laseczki a jak częstodajecie jajeczko???

dzisiaj ściągnełam pioseneczki dla kamila "bebe lilly" - hello dziadzio i teraz ciągle powtarza dziadzio i dziodzio jak u koleczki

A oto co sobie uszyłam
Obrazek

no i Kamil mały komputerowiec
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-21, 17:52 ]
caro, wklej zdjęcie spaceróki bo ja sie zastanawiam nad kupnem i nie moge jakoś wybrać jest ich zbyt dużo

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 lut 2008, 19:57

cześc ja tylko na sekundę
nowe słówka chciałam Wam podrzucić dopóki pamiętam, niestety języka nie znam

TELEś Teleś- też kąpiel :ico_noniewiem:
teś baś- przewrócisz się

Łeb mi pęka. Byli wszyscy.

Do potem. papa

[ Dodano: 2008-02-21 ]
hektorka, fajna kreacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja spobie dziś keckę dżinsową kupiłam. Za 7 zł :-D A jutro panele bierzemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość