Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 lut 2008, 14:08

dla Jasienka (*) (*) (*) ....
jeszcze dotad pamietam jej zdjecie w profilu z brzuszkiem , kiedy taka szczesliwa stala i obejmowala brzuszek.....niepotrafie uwierzyc ze tak sie wszystko skonczylo...i byl jeden dzien kiedy pisala o skanie, ze cos nie poszlo tak, ze maly nie rusza sie jak kazde inne dzieci...a mysmy ja pocieszaly, ze moze nie czuje tak ruchow, ale to napewno normalne, gdybym tylko wiedziala ze urodzi jej sie synek z taka choroba....nawet nie mozna wejsc na stare forum by wszystko poprzypominac sobie...
kazdy cieszyl sie nadejsciem swojej kruszynki, ale dla jednej z nas, mimo ze to szczescie nadeszlo, dzieciatko musialo odejsc......czy wyobrazamy sobie jakakolwiek z nas, ze nia ma przy nas naszych kruszynek?? jak to bol miec dziecko, cieszyc sie nim, a potem ono odchodzi.....tak nagle..... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: niewyobrazalny to bol miec to szczescie ktore sie traci.....tak czesto sie dzieje, a my czasem zagubieni, myslimy o codzinnych sprawach i problemach, i o zlych chwilach, zamiast cieszyc sie dniem, zamiast zapomniec o problemach, zamiast podczas klotni powiedziec od razu przepraszam! bo co jakby ta nasza polowka, lub to nasze dziecko zniknelo nagle!!!!!!! :ico_placzek: oj, glupia, glupia ja, kiedy martwie sie o blahostki lub gniewam.....niewiem co to nieszczescie..... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

jeszcze raz dla Jasia......swieczuszki na grobie....

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

20 lut 2008, 14:45

[***] dla Jasia :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

20 lut 2008, 15:54

Obrazek

Śpij Aniołku nasz kochany

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

20 lut 2008, 21:35

Obrazek
Dla Jasieńka

Bardzo dobrze pamiętam Elviskę i bardzo wyraźnie widzę ja przed oczami, zdjecie z meżem twarzami do siebie... Byli tacy szcześliwi. Mimo iż ciąża ich zaskaczyłą, bo nie byli długo ze sobą zanim poczeli Jasia, to w końcu ułożyli sobie wszystko, pobrali sie i już czekali na maleństwo! Elviska dowiedziała sie dzień przed ślubem że z JAsiem jest cos nie tak. LEkarz wtedy jak obejrzał dziecko na usg to milczał długo, pamiętam jak napisała ze strach wtedy po raz pierwszy ja dopadł! Ale mimo wszystko była tu z nami barzdo pogodna, pełna nadziei ze jednak bedzie dobrze! Do końca prawie nic nie kupiła dla dziecka ale i jej się nasz entuzjazm uzdielił i pod koniec też szalała z przewijakami i innymi rzeczami! Bała sie jednak porodu i tego co bedzie dalej... Często o niej myśle, jak sobie z meżem radzą... Bardzo chcaiłabym wiedzieć że pogodzili się z tym co ich doświadczylo i że spodziewaja sie drugiego dziecka. Taka wspaniałą osoba jak Elviska powinna miec dzieci i zarażać je swoim optymizmem i cieplem!! Modlę sie Elvisko żeby zycie było dla ciebie wspaniałe i żeby dostarczyło Ci jeszcze wiele wspaiałych chwil, a pamięć o Twoim Aniołku dodawała Ci sił...

[ Dodano: 2008-02-20, 20:49 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

21 lut 2008, 00:50

[*][*][*] dla Aniołka :(

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

21 lut 2008, 11:16

Modliłam się wczoraj za Jasia, często myśłę o Elvisce i o aniołku. Nie potrafię dobrać słów aby opisać co czuję............
Obrazek

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

21 lut 2008, 19:21

Obrazek

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

21 lut 2008, 21:41

Spij Spokojnie Aniołku [*]
:ico_placzek:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

21 lut 2008, 23:59

[*][*][*] Dla Jasieńka. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

22 lut 2008, 00:55

(*)(*)(*)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość