Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

21 lut 2008, 12:20

Witam z rana z :ico_kawa:

Kate nie zazdroszczę przeżyć, Dominik był identyczny też taki ruchliwy i szybki, więc wiem co to znaczy mieć takiego małego urwiska i wcale nie jest łatwo :ico_haha_02: trzeba mieć oczy dookoła głowy...no i też nam spadł, jak miał 3-4 miesiące, zostawiłam go na naszym łózku bo usnął przy piersi, wchodzę do pokoju a tu dziecka nie ma ani na łożku ani pod łóżkiem a ja :ico_szoking: :ico_szoking: okazało się że spadł między łózkiem a ścianą więc nic mu się nie stało bo było wąsko :ico_noniewiem: dlatego teraz tak bardzo uważam na Kingę :ico_haha_01:

Jagodka nie możesz tak myśleć :ico_nienie: :ico_nienie: bo to zupełna nieprawda :ico_oczko:

Nie nooooooo ja tu pisze a moje dziecko które zostawiłam w leżaczku przypięte jakoś z niego się wydostało i z leżaczkiem na plecach niby żółw stało przy sofie :ico_szoking: nie sądziłam że jest zdolne do takich wyczynów :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 21 lut 2008, 12:54 przez mama_Dominika, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 lut 2008, 12:23

Hoho widzę, że nie tylko u nas nocka generalnie do bani :ico_olaboga: Choć nie było tragicznie - pobudki o 23, 2, i 5 - wstaliśmy o 7.

Dla Hubertusa.

Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

21 lut 2008, 12:24

ja tylko na chwile wpadłam się przywitać.

naklikałyscie tyle ze nie zdążę tego przeczytać (160 postów)

siedze w pracy ale pozniej znajde chwile by cosik napisac

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 lut 2008, 12:28

Hej!

No tak, zła noc, złe dni...wypadki, nerwy...i jakieś głupie odczucia wobec siebie...tego to za wiele jak na jeden dzień, a w sumie poranek!!! :ico_nienie: natychmiast proszę zmienić swoje nastawienie!!!! uśmiech!!!

Kate Ty kupuj te barierki!!! ja też muszę...bo na samą myśl mi ciarki przechodzą...

Glzidunia ok, dzięki...Ja się zorientuję a potem jakby co to Cię poproszę o help :-D Tylko poradźcie, czy to w ogóle mądry zakup? przydatny? czy w wakacje sobie bez tehgo poradzę???

Jagódka jesteś śliczna, wspaniała i mądra!!! i zrób sobie dobrą kawę, albo czekoladę...i pachnącą kąpiel!!!

Ewcik to moim zdaniem zęby...skoro Alusia tak ślicznie śpi a tu takie jaja! i życzę jej smacznego...Moja dziś dostanie ryż z kurczakiem i marchewką...no i natką pietruszki...ale po śniadaniu, które jadła niechętnie to aż mam stres przed tym obiadem.

Irminko...w sumie to :ico_brawa_01: dla Kingi!!! może chciała Ci dać do zrozumienia, że już jest za duża na leżaczek???? :ico_oczko:

Sikorka, a ja Cię rozumiem!!! ja też tęsknię za :ico_ciezarowka: , za każdą chwilą...było mi cudnie...bardzo bym chciała poczuć te kopniaczki...te ruchy małe i duże...e, w ogóle było super...
Szkoda, że niestety z następnym trzeba będzie poczekać z 3lata...nie tak chciałam...ale wszystkiego mieć nie można...cóż, Hania będzie miała nas na razie tylko dla siebie, a my ją :-D

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

21 lut 2008, 12:34

Co do spania to qrcze nie mogę narzekać, bo Kinga przesypia całe noce prawie od urodzenia, problem polega tylko na tym że usypia późno, juz pisąłam o tym, nie potrafię jej przestawić żeby chodziła wczesniej spac, po prostu nie wiem co zrobić. M. wstaje o 6 rano i chce niekiedy o 22 się położyć a Kinga w łóżeczku szaleje czasem do 23 a nawet 24 i w końcu pada i zasypia, ale zauważyłam że ona wieczorem jest pełna energii dlatego tak ciężko jej usnąć :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: śpi do 8-9 a w dzień ma 2 dzrzemki i śpi po 2 h, próbowałam jej po południu już nie kłaść, ale to nic nie daje, padłaby o 19 a i tak sie obudzi wyspana o 21 i wtedy do 24 załama...ehhhhhhhhhhhh

Dla Hubercika kochanego moc życzonek i buziaków :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 lut 2008, 12:37

znalazlam inna stronkę Ewcik od tego kubka...proszę..
http://www.babyzoop.co.uk/doidy.htm

Irminko
smialam sie jak glupia..oplulam monitor...Kinia jest niesamowita..hihihi juz ja widze jak sstoi jak zolwik z lezaczkiem na plecach :ico_haha_01: :-D :ico_brawa_01:
aha no i przypomnialas mi ze mialam napisac ze nam przedwzoraj Maya tez spadla z lozka miedzy sciane a lozko-taka szczelina wąska :ico_olaboga: ...no ale nie wiemjak spadla bo niby spala i cos w niani uslyszalam a ze ciemno bylo to jak weszlam to jej nie widzialam i naraz patrze a ona stoi pod scianą....i wzielam ja polozylam spowrotem a ona dalej spi...ani nie jeknala :ico_szoking: ....cud ze wpadla tam nogami a nie glową :ico_chory: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_sorki: .......juz lozko maksymalnie przycisnelam do sciany ale ono i tak z czasem sie minimalnie odsuwa...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 lut 2008, 12:40

:ico_wstydzioch: Dla mojego zięciulka kochanego!!! dużo zdrówka!!! Obrazek a Hania mówi, że nieddługo tak zatańczą Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 lut 2008, 13:01

Hubertusiu... :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i caluski od cioci Darii i Mayi :-D
Zborra co do nosidla to mi sie wydaje ze jak masz zamiar duzo chodzic po gorach to warto i jak co to bedzie na zas bo to do 3 roku zycia niby jest....a jak nastawiasz sie na odpoczynek pod drzewkiem to chyba obedziesz sie bez bo w razie jakis wybojow na drodze mezus poniesie lekką spacerowke-bo taka masz nie? a ty Hanie....i juz....bo musisz wiedziec ze Hania pewnie swoje wazy i jak nie jestes przyzwyczajona do noszenia to tak czy siak bedziesz czula ciezar...a co to za przyjemnosc wspinac sie ze slodkim ciezarem pod gorke....moze dla kogos spoko ale ja bym sie nie pisala na wyprawy gorskie...troche oczywiscie mozna....ale ja leniuszek :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-21, 12:02 ]
ej no w sumie zawsze mozesz okazyjnie na allegro wystawic potem nie? :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

21 lut 2008, 13:07

Upsss co do upadków to myślę że dopiero się zaczną może niekoniecznie z łóżka ale przy nauce chodzenia to chyba nieuniknione :ico_noniewiem:

Zbora my już nie używany leżaczka tylko akurat leciały Smyki i Kinga zapatrzona słuchała piosenki więc pomyślałam że posiedzi chwilkę a ja tu coś skrobnę :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

21 lut 2008, 13:07

Obrazek
dla Hubertusa z najlepszymi życzeniami


GLIZDUNIA, dzięki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość