Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

21 lut 2008, 12:34

Iwona77, bardzo ładne zdjecie - ale Ty laska jestes!
Katelajdka a jak czesto teraz sie Bartus budzi w nocy? Nina co 2 jak w zegarku i watpie czy odstawienie od piersi cos pomoze bo nieraz wcale nie chce piersi po przebudzeniu...

lulu no to co do wagi to mamy podobny cel...Tyle ze ja mam 170 cm a celem jest 58 kg - na początek to chociaż 65 bo teraz mam 70- 72 w porywach...i źle się z tym czuję . Jak się wylecze z przeziebienia i pogoda sie ustabilizuje to wsiadam na rower i do lasu - przynajmniej dwa razy w tygodniu po 1,5 h powinno pomóc.
Twoja fryzurka tez mi się podoba , fajnie że miałaś co Filipkowi obciąć Nina wciąż łysa...

zęby rany julek Nina wciąż nie ma żadnego ząbka :ico_szoking: nie wiem co to będzie jak się zaczną przebijać :ico_noniewiem:


Imprezka się mi szykuje roczkowa a ja mam paskudne przeziębienie a jutro chce isć na pogrzeb sąsiada i nie wiem czy mnie do końca nie rozłoży - niech już będzie ładnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jeszcze Wam opowiem: oklepuję Ninie plecki bo ma jeszcze kaszelek i po flegaminie jej oklepuję - i tak dziś sobie leżała u mnie na kolanach a ja ją klepałam , tak z 10 min a ona zero ruchu - patrzę dzieciątko śpi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

21 lut 2008, 13:02

Qunick na pocieszenie powiem Ci ze w przyszlym tygodniu ma byc 15 stopni w cieniu no i zima juz ma do nas nie zawitac. a Ninusia to super grzeczna, Tymek nigdy nie dal sie oklepac

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

21 lut 2008, 13:04

lulu81 Super fryzurka, Ja straciłam pierwsze dziecko w 11tyg więc wcześnie ale i tak strasznie to przeżyłam na drugą ciąże zdecydowałam się dopiero po 5 latach.

MamciaKochana, to racja jestem troszkę jak samotna matka ale od przyszłego tygodnia Sławek ma wracać ok 17-18 więc będzie lepiej. Do pracy mogłabym wrócić ale nie mam z kim zostawić Dominiki na opiekunek nie mam kasy a co do żłobka to nie jestem przekonana a tak w ogóle to ja pracowałam w trybie 2 dni od 10 do 23 i 2 dni wolne, więc i tak nie miał by kto jej odbierać no i moja mama jest niepełnosprawna i nią też się opiekuje więc klops.

kelly, Śliczne zdjątka szczególnie z tatą :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

U nas dalej jest kaszelek nasila sie jak mała leży.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

21 lut 2008, 13:46

kelly Ninie się zdarzyło usnąć przy oklepywaniu 2 raz w życiu i nie zawsze jest grzeczna - głównie ucieka
A teraz ją Zuzia uczy tańczyć - tylko dlaczego na łóżku??? :ico_szoking:
Już naprawdę mam dość tej pogody zas...ej...I jeszcze ten katar...Niby to ja się zaraziłam od Niny która wcześniej się zaraziła od Zuzi i mam nadzieję że nie wpadliśmy w błędne koło i teraz laski się ode mnie nie zarażą :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

21 lut 2008, 13:59

ech miałam kiepską noc, Agatka od północy do trzeciej bardzo kaszlała i potem znów od piątej do 6:30, nie wiem czy to oznaka że się pogorszyło, czy że przechodzi po się kaszel urywa, zobacze co jutro będzie i jak bez zmian to pojadę jeszcze raz do lekarza. W sobote mamy tą imprezke, chciałabym aby była już zdrowa.
Właśnie zabieram się za pieczenie, mam juz dwa biszkopty upieczone i jeden na torta już w piekarniku, w sumie będę miała 4 placki i dwa torty, a na kolacje wiecie miesko, schabowe, 3 różne sałatki i bigos po cygańsku. Niestety na tym konczę, zabieram się do pracy, bo czas leci.... buziaki
lulu super fryzurka, myślałam że niewiadomo jak źle Ci zrobiła, a tu masz, super wyglądasz :ico_brawa_01:
katelajdka bardzo fajne foteczki Bartusia,
kelly eheh Twoje fotki też są super, zwłaszcza jak mały śpi na brzuszku taty :-) Mój mąż też ma "misiowaty" brzusio i Agatka uwielbia na nim skakać :-)
Lecę papa

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

21 lut 2008, 14:42

KellyZdjęcia boskie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To z Tatą sprawia jakbym oglądała Łukasza z G. :ico_haha_01: Ale G. zabronił mi pokazywać swoich zdjęć ja to szanuję więc niesety nie pokażę wam.
Tymek wychodzi świetnie na zdjęciach bardzo fotogeniczny jest. No i pieska masz pięknego. A jak Tymek chodzi już? Bo Ł. wywalił się na płytkach w przedpokoju i teraz się boi i musi się czegoś trzymać. jak przygotowania do urodzin we wtorek robisz? My robimy w sobotę bo chrzestni przyjeżdzają.


[ Dodano: 2008-02-21, 13:44 ]
QunickKiedyś Karola chyba pisala, że Melcia przy oklepwyaniu zasnęła u nas niestety jak już zachodzi potrzeba to płacz na całego.
Kelly Zapomniałam napisać, że mam nadzieję i sprawdzi się to co piszesz o pogodzie Daj Boże slonko!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

21 lut 2008, 15:46

qunick, Dzieki rowniez za mile słowa,

a a propos "lasek" to ja musze popracowac nad swoim brzuchem hehe,moze znacie jakies dobre zestawy cwiczen na dvd,bo jednak wole to widziec,meczy mnie jak mam cwiczyc z ksiazka,poleccie cos.

kelly fotki bardzo ładne,no i ta z tatusiem taka milusia hihi

dziewczynymam kilka pytań:
1. czy wasze dzieci tez czesto kiwaja glowkami "nie" bo moj jakis czas juz, czytalam ze to taki negatywizm,nic zlego ale sie upewniam czy tylko moj tak ma czy nie
2. ostatnio kilka razy na dzien slysze takie dyszenie jak Patryk gdzies dochodzi ale nie zawsze,wyglda mi bardziej to na taki jakby wyraz zniecierpliwienia tj tak jak sie zmeczymy,tylkoon to tak glosno robi dlatego wydaje mi sie ze specjalnie ale dla penosci wole zapytac,czy ktoras z was tez cos takiego zaobserwowala?
3. jak wyglada krew w stolu,bo j juz nie wiem,czasem patryk ma taki caly czerwonawy,wiem ze to od niektorychpotraw moze byc np.buraki ale on nie jadl nic takiego, a od pomidorow tez moze byc,tylko zawsze mi sie wydawalo ze jak jest krew to raczej takamocna czerwien i w jednym miejscu a nie cala kupke barwi,no juz sama nie wiem.
Czym mam powody do zmartwien??

Dorota.M.,
ja dzis tez szykuje jedzonko na imrezke ale dopiero jak maz wroci z pracy bo nie umiem piekarnika wlaczyc bo jest taki przedpotopowy haha
Mam nadzieje ze Dorotce kaszel minie i imprezka sie uda.

Widze,ze sporo z nas bedzie obhodzic teraz roczek.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

21 lut 2008, 15:47

Dzięki za komplementy dla mojego Grocha!!!
Taki z niego "model" że nauczył ise juz pozować bo ja czaję sie ciągle gdzieś z aparatem!! :-D Ale i tak jestem największą fanką jego minki pt. " sczerzuja"
Obrazek
Iwona Fajnie że mamy ten sma wzrost, jeszcze MAłgosia jest z nami!! Ale ty jesteś chyba drobnejjsza odee mnie. Ja teraz ważę 51kg.
asiam my bartkowi też maszynką pogdoliliśmy tył ale z góry zostawiłam bo uwielbiam jego loczki jak ma po kąpieli, ale w dzięń jak ma proste to wygląda troche jak Zagłoba, hihihi:)) :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
qunick bartuś budzi sie różnie. JAk wypije butle z kleikiem to śpi po niej ok.5 godzin, a po cycku tak ok.2 godz. Wczoraj jednak chyba pełnia podziałała i bartuś budził mi się całą noc, butle wypił przed północą i o 3 już mi sie obudził i tak co pół godziny średnia przebudzał sie ale nie na jedzenie, tak po prostu jęczał. No i potem o 4:30 go nakarmiłam a potem to o 7:30. Dziś ide do mojej koleżanki to naoglądam sie małej dziewuszki! Nie moge się doczekać!!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

21 lut 2008, 15:49

oklepywaniena szczescie nigdy nie musialam,bo moj Patryk to minuty w miejscu nie potrafi usiedziec a juz zeyby zasnal to nie wiem chyba ze pora spania by byla.

[ Dodano: 2008-02-21, 14:53 ]
katelajdka, tak to ja raczej drobniejsza, zwlaszcza ze teraz schudlam i wze jakies 45-46 kg ale naogol totak 49 kg wazylam,raczej 50 nie przekraczalam, zreszta kości mam chude i nawet w ciazy wszyscy mowili ze szczuplo wygladam poza brzuchem oczywiscie,ktory byl sporawy.
Ale ta minka Bartusia jest naprawde boska,czadowa po prostu, az usmich na twarz rzuca jak sie na to zdjecie patrzy hihihi

[ Dodano: 2008-02-21, 14:56 ]
kellyzapomnialam dodac,ze ty z siostra wydaje mi sie ze jestescie podobne choc na pierwszy rzut oka wlosy to przycmiewaja ale jak sie przyjrzc to raczej podobne.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

21 lut 2008, 15:58

Dorota.M., Moja mała tez kaszle ale tylko jak leży jutro idę do lekarza bo w niedziele przyjeżdża moja teściowa i chce żeby mała była zdrowa.

qunick, My tez nie mamy jeszcze ząbka zostałyśmy we dwie.

Iwona77,
1 kiwać nie kiwa ale mówi nie albo krzyczy w proteście.
2 nie dyszy
3 My mamy czerwona kupek jak mała zje pomidorową z przecieru chyba, jak zje spaghetti to też jej barwi. krew w kupce to raczej takie smużki a nie cała, ewentualnie w jednym miejscu. Strasznie dużo musiało by być tej krwi żeby całą kopkę zabarwić.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość