Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

21 lut 2008, 21:13

Izunia, nie dostałam PW od Ciebie z numerkiem tel... :ico_placzek: . Zaraz wyślę Tobie nasze wszystkie numery.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

21 lut 2008, 21:45

Dziewczynki moje kochane, na klinike wyjezdzam jutro o 7:00 rano, takze dzisiejszy dzien spedzilam sobie z Asienka jeszcze. Teraz mi zasypia.
Dam ktorejs z Was znac co mi powiedzieli na klinice, no chyba ze mnie wezma od razu na operacje, bo dam znac jak dojde do siebie po.

Aniu, sliczne zdjecia Kingusi :ico_brawa_01: , mala modelka :ico_haha_02: , a fotelik ma Kingusie w taki sam wzorek jak Asia posciej :-)

iza pisze:Basiu trzymaj się......pamiętaj ze Asi będzie dobrze u dziadów wiec sie nie martw


Izus, wiem ze bedzie jej dobrze, bo z moja mama Asia jest na codzien, bo odkad jestesmy same, moja mama zrezugnowala z pracy mi pomaga, wiec Asia ma babcie na codzien, tylko ze zawsze ja tez bylam... , ale mam nadzieje ze bedzie tak pochlonieta zabawami z babcia ze nie zauwazy ze mnie nie ma :ico_noniewiem:
A Tobie zycze zeby @ nie przyszla :ico_nienie: , dopiero za jakies 9m-cy

Ide sobie cos ogladnac w tv, Asia cos jeszcze rozmawia sobie z misiem :-) , ale nie wola mnie wiec nie ide moze sama zasnie

Dziewczynki dziekuje Wam jeszcze raz, za to ze jestescie, to dla mnie bardzo wazne i pomocne...

Wpadne jeszcze jak bede szla spac :-)

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

21 lut 2008, 21:57

Barbara, trzymaj się!!!!!!!!!! jestesmy z tobą
a @ dostane bo brzuch już mnie boli :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Maggie, ja tez to pamietam..jak by było wczoraj..to wyczekiwanie na Matusia i poród.....a tyle czasu już minęło

dobrej nocy!!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 lut 2008, 22:06

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-21, 21:07 ]
Mama_Kingi, ale córa wyrosła .... :ico_szoking: .....

Kristi pisze: rozmawialam dzisiaj z moja sasiadka i mi powiedziala ze jej syn przyszedl na swiat 11 dni po terminie


Ja Kapika urodziłam 10 dni po terminie .... też mu się na świat nie śpieszyłio - tylko lekarz wziął mnie na baadanie wód płodowych i "nieopatrznie" to zrobił - i wody mi odpłynęły ... i trzebabyło wywoływać poród .... ale jak widać i tak mu się nie śpieszyło na ten świat i trzeba bylo wyciągać go przez cc

To i ja się troszeczkę pochwale
Mój pierwszy pierścionek
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-21, 21:12 ]
oh - posty mi poszły w odwrotnej kolejności - ale to zasługa mega wolnego internetu - przepraszam ....

[ Dodano: 2008-02-21, 21:14 ]
tak dzieci śpią ...

Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 lut 2008, 22:22 przez Aginka, łącznie zmieniany 1 raz.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 lut 2008, 22:14

Basia to może lepiej że jedziesz jutro rano, będziesz jeszcze z Asiulą. Jesteśmy z Tobą i kontaktuj się z nami :ico_buziaczki_big:
iza pisze:a @ dostane bo brzuch już mnie boli :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

:ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 lut 2008, 22:20

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-21, 21:26 ]
iza, ja wiem co to znaczy chciec ... a tu nic nie wychodi ... ale zobaczysz uda się - wszystko w swoim czasi e... wrzuc troszke na luz ... a zobaczysz wszystko będzi eprostsze ....

Basieńko, będziemy czekały na wieści .... służę modlitwą .....

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

21 lut 2008, 22:42

a @ dostane bo brzuch już mnie boli :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


Iza uda sie, zobaczysz jak sie bardzo chce to czasami nic z tego nie wychodzi...

Basia to może lepiej że jedziesz jutro rano, będziesz jeszcze z Asiulą. Jesteśmy z Tobą i kontaktuj się z nami :ico_buziaczki_big:


Ciesze sie bo ta nocka bede jeszcze z Asienka :-) . Dam Wam znac jak tylko bede mogla obiecuje.

Aginka pisze:służę modlitwą .....


Bardzo dziekuje....


Aginka, zdjecia sa rewelacyjne!!!! Ale Malwinka juz duza panna :ico_szoking:
A pierscionek ma bombowy! Prawdziwa dama z niej :ico_brawa_01:
Sliczne spia maluszki, az milo popatrzec :-) , łapki do gory i spimy :ico_oczko:

Ja tez juz pojde sie polozyc. Dobrej nocki dziewczynki :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-02-21, 21:44 ]
Jeszcze tylko pokaze Wam co Asia dzisiaj dostala od babci :-) :

Obrazek

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

21 lut 2008, 22:59

hej basiu trzymaj sie dzielnie kochana jestesmy z toba i czekamy na wiesci .....
baboski super foty waszych maluchow moze justro tez cosik wkleje ...
lece spac jak to basia napisala ..."lapki do gory i spimy" hihi papa baboski
basiu bedzie dobrze .....a asienka sie nie martw za duzo bedzie miala super opieke :)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 lut 2008, 23:25

Dobry wieczor.
Mam nie za ciekawe wiesci.. :ico_placzek:
Bylam dzisiaj u lekarza mojego ginekologa i nawet mnie nie zbadal.. :ico_szoking: tylko odrazu wyslal mnie do szpitala i niestety czy chce czy nie jutro musze do szpitala jechac.. i tam zostac.. ale po kolei..
Jak wiecie mam w ciazy problemy z cukrem.. i po prostu moj cukier jest podwyzszony,i ta pani ekspert zywieniowy co tam jezdzilam bardzo chcieli mi dac insuline.. a ja sie wystraszylam i niechcialam tej insuliny i po prostu jak dzwonili to ja nie odbieralam telefonow.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: Wiem ze to byl blad.. ale ja sie balam po prostu ze jak teraz bede brac insuline to pozniej po ciazy moj organizm sie przyzwyczai i bedzie chcial caly czas ten hormon miec.. a ja wiem jak z Nicole bylo ze po ciazy moj cukier sie urnormowal i bylo ok ale ja zapomnialam o jednym.. ze ta pani ekspert zywieniowy to ona ma kontakt z moim lekarzem ginekologiem.. i ten byl widac zly ze niechcialam insuliny bo odrazu mnie do szpitala na obserwacje wyslal.. i ze niby mam za duzo wod plodowych ,i ze niby cukier to robi ze jeszcze nie urodzilam..a ja czuje ze za niedlugo urodze ale co bede sie z lekarzem wyklocac..i robili mi CTG tony serduszka malego sa super :ico_oczko:
Tak ogulnie podsumowujac ten temat to ja mysle ze to ze jutro musze isc do tego szpitala to jest taka jakby kara za to ze nie chciala insuliny przyjmowac i glupio wyszlo bo niewiem sama jak to tam bedzie niewiem co mi powiedza i najwazniejsze jak sie cos zacznie mi dziac porod to czy moj maz zdazy dojechac a to jest jakis bardzo dobry szpital i godzine tam trzeba jechac..o rety wiem ze sama zawalilam ale trudno najbardziej sie boje rozstania z Nicole i ze ja bede tylko pare godzin widziala,i to przez moja glupote o boze ja nie lubie jak lekarze mnie na sile chca uszczesliwic .. a tutaj w De tak wlasnie sie ci wszyscy lekarze zachowuja.. i to jest takie przesadzone.. :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Pozatym to nic nowego,chodze i placze i przezywam to wszystko jak niewiem... chce urodzic juz :ico_oczko:
Oj ciezko mi sie porobilo.. jestem wykonczona tym wszystkim a jutro na 9 00 musze byc w tym szpitalu .
Moja slodka Nicole juz sobie spi,jak ja wytrzymam bez malutkiej ten czas.. jak mala zniesie to ze nie bedzie mamy .. napewno tesciowa bedzie przychodzila i sie beda bawily ale i tak to ciezki czas bedzie..
Malutka wie ze mama ja bardzo kocha i kiedys mysle ze zrozumie ta sytuacje co jest teraz..
A i moj cukier jest podwyzszony tylko o 1% i juz konieczna jest insulina,tego to nie umiem zrozumiec.. to jest hormon silny i organizm moze sie od niego uzaleznic a tym bardziej ze po ciazy u mnie wszystko wroci do normy..

Aginka sliczne foteczki dzieci,i piekny pierscionek :ico_brawa_01: Nie wiedzialam ze Kapik tez sie po terminie urodzil,i od Izy Mati tez po terminie o rety to dobrze nie jestem sama ..

Maggie wolalabym zeby maly Marcusek sie juz urodzil no ale to niema tak na zawolanie i musze poczekac kiedy maly bedzie gotowy do drogi..

Basia ja tez zycze ci powodzenia w klinice,i zeby cala operacja i pobyt tam zeby wszystko bylo ok,ja tez jak widzisz mi sie porobilo i tez musze do szpitala juz niestety jutro isc... :ico_noniewiem: :ico_placzek: :ico_wstydzioch:

I pewnie pobede w tym szpitalu tak dlugo az sie malutki urodzi i wyjdziemy juz razem.. Tylko czemu tak dlugo bede bez Nicole .. mam nadzieje ze w tym szpitalu czas szybko zleci i bedziemy wszyscy razem juz za niedlugo w domu juz marze o tym o naszej calej czworeczce ja moj maz Nicolinka i Marcusek :ico_oczko:
Milej nocki wam zycze,i nie bede sie przez kilka dni odzywac.. ale jak sie zacznie cos dziac porod to napisze smska Ani i bedziecie na bierzaco.. jak nie napisze nic to znaczy ze jestem w szpitalu i czekam na malutkiego :ico_oczko:
A teraz koncze moj referat ja tez dziekuje wam za to ze jestescie i ze mnie wspieracie i ze tutaj moge moje wszystkie smutki wylac :ico_oczko:

Mama_Kingi slicznie Kingusia wyglada,taka juz pannica a widac bajka ja wciagnela,moja Nicolinka to tez patrzy na bajke jak zahipnotyzowana ale tez zalezy na jaka .. jak sie jej bajka spodoba to tak :ico_oczko:

Uciekam bo musze sie jeszcze na jutro przygotowac jakos musi byc i jakos bedzie pozdrawiam was goraco i dobranoc paa

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

22 lut 2008, 00:50

witam :-)
Ja dopiero znalazłam chwilke żeby coś napisać
Wszystki dzieciaczki przesłodkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basieńko trzymaj sie kochana :ico_buziaczki_big: myślami jestem i będe z Tobą.Buziaczki dla Ciebie i Asieńki :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość