aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

22 lut 2008, 09:08

Witajcie
Ja mam taki nawał w pracy że nie mam kiedy nawet pisać do Was :ico_olaboga: Postanowiłam więc że dzisiaj z rana najpierw Lutówki a potem praca hihi

Obrazek
Obrazek

Kelly Foteczki super, a ta z Tatusiem rewelacyjna!! :ico_brawa_01:

qunick fajne dziewuszki! Widać, że są zgranym rodzeństwem! :ico_brawa_01:

Kajunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla Milenki za postępy i nowe umiejętności!!!

karolas ja sobie poradziłam w 2 miesiące z tym wałeczkiem na brzuchu. Kosztowało mnie to trochę wysiłku- 3 godz. w tygodniu siłownia i 3 godz. /tydz. aerobik, do tego nie jedzenie po 18.00, więcej warzyw i się udało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wałeczka brak!!! Więc do roboty moja Droga.... samo nie zniknie hihi

Iwona Wojtuś też tak kręci główką na "nie" ale to normalne coś nowego odkrył i się tym fascynuje. A co do kupek to mam takie zdanie jak reszta Lutówek - pewnie to od jedzonka.

Katelajdka Gratulacje dla Bartusia!! Na pewno już teraz zacznie sam chodzić, może nawet dzisiaj cię zaskoczy?? :ico_brawa_01:

Szczepienie my szczepienie mamy dopiero na 5 marca musimy odczekać 2 tygodnie po antybiotyku. Wtedy też będziemy wiedzieć ile Wojtuś waży i tak dalej, ale raczej się zalicza do wagi średniej piórkowej hihi

Wakacje my w tym roku planujemy nad morze pojechać z dzieciakami. Nie miały okazji morza widzieć jeszcze, bo cały czas w górach przesiadujemy, chociaż ja to uwielbiam góry :ico_brawa_01: ale troszkę jodu i morskiego powietrza się im przyda. Gdzie i dokąd pojedziemy nie zdecydowaliśmy jeszcze.
Może znacie jakieś fajne miejsca na wakacje nad morzem??? :ico_sorki:

Oduczanie nocnych posiłków u nas poszło gładko podałam mu na noc mleko w butelce z kaszką i tak przespał całą noc, Wojtuś się najadał i po prostu się nie budził. Chyba nie wiele pomogę w tym temacie hihi
Wojtuś jest raczej bezproblemowy i dobrze przyjmuje wszelkie zmiany :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 lut 2008, 10:14

Wszystkiego najlepszego dla Lenki i Patryka

Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 lut 2008, 10:40

Hej

Obrazek

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

22 lut 2008, 10:42

Najserdeczniejsze życzenia dla Lenki i Patryka :ico_tort: :ico_tort:
Obrazek

Lulu, Kajunia,IwonaJuż kiedyś zdjęcie było, ale tak naprawdę to nie mam aktualnego bo ja ciągle sama więc tylko Ł pstrykam. Może uda sięi z urodzinek wkleję.
WagaDziewczyny nie załamujcie mnie jak Was czytam to tylko siąść i w łeb se strzelić ja mam 168 i ważę 60 kg ( NIESTETY SCHUDNĄĆ NIE UMIEM PRZEGŁADZANIE NIE MOŻLIWE BO KARMIĘ a na siłownie nie mam jak chodzić bo nie mam z kim dziecka zostawić

[ Dodano: 2008-02-22, 09:48 ]
IwonaŁ. u tak sapie jak piesek jak się bardzo czymś "podnieci" :ico_haha_01: i coś mu się bardzo podoba. Co do kupy to nie wiem u nas zawsze marchewka :-)
KatelajdkaJak ja Cię kochana rozumiem z tym karmieniem. Ja w nocy cycek ale dość mam zmęczona jestem niewyspana, tylko u mnie ten problem, że ł. mleka nie chce więc w dzień nie jada ( nawet od krowy odmawia a cyca nie dam) ale w nocy odrabia. ja znowu się boję, że on od tego nocnego jedzenia gruby się zaczyna robić. ale Ty może poprostu przepajaj wodą i dopiero jak naprwde zgłodnieje to butlę daj. a jak masz dość karmienia to kończ jeśli możesz ja chyba dokupie drugą parę cycek bo już nie wyrabiam. Wczoraj Ł. obudził się o 2 i do czwartej rozrabiał a potem cycował i tak do ósmej więc ledwo żyję momentami.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2008, 13:47 przez asiam_26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

22 lut 2008, 11:03

Obrazek
Obrazek

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i miłe komentarze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

22 lut 2008, 11:09

Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 lut 2008, 12:06

hej


No po prostu padam... od rana kiepsko się czuje, znów nadwrażliwośc na zapachy mi wróciła :513: i tak się to kończy ... A jeszcze obiad mam ugotować ... :518: ...fuujjj !!!!

[ Dodano: 2008-02-22, 11:11 ]
Hekkate pisze:chciałabym pojechać na Słowację lub do Czech


Na Czechy to ja mam z jakieś15- 20 minut :593: bo mieszkam na śląsku cieszyńskim więc bardzo często tam se chadzamy ... A na Słowacje już nieco dalej ale niedawno byliśmy w Źylinie i było bardzo fajnie ... szkoda, że krutko ...!

Ide ... pa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

22 lut 2008, 12:25

hej kobietki~

Na początu moc buziaków i uścisków i zdróweczka dla soleniazntów dla Lenki i Patryka :ico_tort:
przygotowania
och nie mam czasu zajrzeć na TT, ciągle praktycznie z kuchni nie wychodzę, mam już gotowy sernik i rafaello, teraz gotuję kremówkę na brzdąca i pychotkę, wioeczorem dokończę krem do torta, muszę skoczyć odebrać dywan z pralni, zrobić koreczki, babcia smaży mięsko, mama moja w pracy, to pomoże wieczorkiem, a mężuś mój z Agatką się bawi i tym powiem wam szczerze że pomaga nam najbardziej...
zdrówko
dziś w nocy lepiej, Agatka kasłała tylko ok godziny 23:00 a potem ładnie spała aż do 7 - bez pobódki na mleko, a spałyśmy dziś do 9 :-D
Wiem też że sukienka dotarła, siostra odebrała mi na poczice :ico_brawa_01:
hekkate gratuluję 7 ząbka :ico_brawa_01:

Lecę dalej, zajrzę wieczorem miłego dnia

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

22 lut 2008, 12:57

Dziekujemy za życzenia

Dla Lenki

Wiele gwiazdek jest nocą na niebie, Tyle samo najlepszych życzeń śle właśnie do Ciebie, Dużo zdrówka, szczęścia i radości, Niech Twój śliczny usmiech na buzi zawsze gości, By było coraz mniej złości, a więcej pięknej miłości. Wszystko co chciałabyś By się zdarzyło Wszystko czego pragniesz By Twoim było...

Obrazek

kataledajka ja w nocy tez nie mialam problemow bo najpierw w dzien oduczylam cyca a potem zostalo nocne karminie, ilosc pokarmumi malala i w koncu i tak robilam sztuczne wiec tak naturalnie wszystko poszlo ale bylczas ze dostawal cyca u i sztuczne

hekkatewydaje mi sie ze jak Danielek umie juz pic z normalnego kubka to treningowego nie potrzebuje.

dorotkato fajnie ze sukieneczka doszla,zycze udanej imprezy

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

22 lut 2008, 13:01

Obrazek

katelajdka Miałam 18 lat jak poroniłam dałam sobie jakoś rade. Decyzja o zajściu w 2 ciąże była przemyślana. Nie miałam przeciwwskazań lekarskich, ale stracha i tak miała. Dominiak jak sie urodziła to ważyła 2740 g więc koło miesiąca miała tyle co córcia twojej koleżanki tylko była mniejsza 51cm przy urodzeniu.

mamaJulci mieliśmy jechać na Turawę (takie jeziora pod Opolem), ale związku z wyjazdem mojego taty najprawdopodobniej będziemy siedzieć w domu, chyba że uda mi sie zorganizować opieka dla mojej mamy na ten czas.

U nas znowu szary mokry nieprzyjemny dzień. Mam doła normalnie nie mam się do kogo odezwać a z Dominiką to nie jest zbyt inteligentna rozmowa :-D . Czuje sie strasznie samotna, może to już przesilenie wiosenne mnie dopadło.
Co do wagi to wszystkie jesteście szczuplutkie jak jestem waga ciężka a może i super ciężka więc sie tak nie przejmujcie tymi kilogramami.

Co do rodzeństwa i podobieństw to zamieszczam zdjęcie z bratem same porównajcie. :ico_haha_01:
Obrazek
Z lewej moja przyszła bratowa, w środku ja z mężem, po prawej mój ukochany braciszek. (opis jak w gazecie :ico_haha_02: )

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość