Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 lut 2008, 13:27

myszka_f, podobni jestescie z bratem :ico_brawa_01:

ja nie mam zdjec rodzenstwa, chociaz ja u mamy jedna, u ojca nas 6 dzieci od trzech kobiet :ico_olaboga: najmlodszy moj braciszek ma 3 latka :ico_haha_01:
jeszcze mam braci 14 lat i 28. I siostry 24 i 20.
Starszy brat ma dwoch synków , siostra ktora ma 24 urodzila synka w pazdierniku 06, pozniej ja w lutym i druga siostra w kwietniu. Takze moj ojciec ma 5 wnuków, ani jednej wnuczki, hihi
A tem sriedni braciszek to choriutki byl, co prawda wraca do zdrowia, jak mial 11 lat, na ich dom trafila bomba i chlopaszek byl strasznie poparzony 80%. Ech wojna cos okropnego, cierpia niewinni dzieci :ico_placzek:

Fillipek przespal dzisiaj od 20 do 8 bez pobudki na mleczko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 lut 2008, 13:43

STO LAT STO LAT DLA LENKI I PATRYCZKA!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:


lulu81, gratuluje przespanej nocy no i zazdroszcze.
A czy jesteś w kontakcie ze swoim rodzeństwem? Troche was dużo. Ale pewnie fajnie.

Dorotka trzymam kciuki za udaną impreze i czekam na zdjecia z roczku!

myszka_f, ale jesteś podobna do brata, albo brat do ciebie. A twój mąż to taka 'drobinka' Troche podobny do Małysza :-D :-D :-D

Ja wam zamieszcze później zdjęcie z moimi siostrami, które zrobiłysmy sobie w ostatnią sobotę. Też jestem ciekawa co powiecie.

[ Dodano: 2008-02-22, 12:53 ]
Dziewczyny jak tak czytam ile ważycie to tylko się dołuje. Przeciez wy jesteście takie szczuplutkie a narzekacie. Ja mam 171cm wzrostu i waże ok. 64kg. Wy pewnie jakbyście ważyły tyle co ja to byście wogóle na ulice nie wychodziły :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Ale fakt faktem musze schudnąć a chociażby fałde na brzuchu zgubić.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 lut 2008, 13:53

olala, nigdy sie nie widzielismy z rodzenstwem, oprocz starszego brata, bo go moja mama wychowywala, ojciec porzuczyl nie tylko kobiete w ciazy tak jeszcze i dziecko z poprzedniego malzenstwa jej zostawil :ico_puknij:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

22 lut 2008, 13:56

Lulumasz racje wojna to najokropniejsze co może się przytrafić przez czyjeś marzenia o władzy cierpią niewinni ludzie a dzieci najbardziej bo kradnie się im dzieciństwo.
Fajnie mieć dużo rodzeństwa zawsze jakoś tak wesoło człowiekowi :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 lut 2008, 13:56

lulu81, oj to troche szkoda, ze jesteście w kontakcie. A zobacz jak historia sie lubi powtarzać. Twoja mama została sama z malutkim dzieckiem tak jak ty :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

22 lut 2008, 13:58

coś mi się tt psuje ramka na odpowiedź mi się drastycznie zmniejsza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-02-22, 13:04 ]
Myszka_fTo chyba ta pogoda wpędza w taki nastrój szkoda, że koło mnie nie mieszkasz to spotkalybyśmy się na kawkę i poplotkowały. Ja do rozmów właściwie przez cały dzień mam wyłącznie łukasza :-D
Dominika jest bardzo podobna do Ciebie.
Hekkatełukasz nie wiele się zmienił bo delikatnie podcięłam te jego pióra na 21 mm nie ma jeszcze takich włosów na fajniejszą fryzurkę.
Ja w tym roku mam zamiar wybrać się do tatralandii na SŁowacje
http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=&lang=pl
http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=panoramy
fajna sprawa bo i w brzydką pogodę i w słoneczko jest co robić i się popluskać.
Polecam polskie góry jak jedziecie samochodem to mogę Ci napisać gdzie warto by bylo pięknie, dużo zwiedzania, frajdy dla daniela a pozatym możesz przejść piechotą do Czech a to zajmuje 5 minut :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 lut 2008, 14:09

olala, ale jest roznica, bo Fillipka ojciec bierze udzial w jego wychowaniu, pomaga finansowo, a moj - zniknal na 25 lat, nawet sie nie interesowal czy zyjemy

Hekkate nigdy nie bylam ani na Slowacji, ani Czechach.

Asiam no widzisz gapa ze mnie, jak moglam nie zauwazyc zdjecia, mmoze wtedy nie bylam, nie wiem albo mam skleroze

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

22 lut 2008, 14:16

luluNapisz jak mnie sobie wyobrażasz to się pośmiejemy jak zdjęcie zamieszcze

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

22 lut 2008, 15:02

Hekkatetak samochodem też chętnie skorzystam z Twoich rad. wyślę Ci na priva tylko za jakiś czas bo wlaśnie Ł. się obudził i nie da mi pisać

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

22 lut 2008, 15:22

lulu ale masz ciekawą sytuacje rodzinna... :ico_noniewiem:
Tata to naprawde "super" postępował. Szkoda że Filipek póki co nie wychowuje sie z ojcem. Ale Ty jesteś taka super babeczka że z łatwością znajdziesz sobie drugiego męża!!
Szkoda w sumie ze nie macie ze sobą kontaktu z rodzeństwem ale z drugiej strony to w sumie niewiadomo co to za ludzie, bo krew ta sama jeszcze nie daje pewności że ktoś jest w porządku...
A gdzie mieszka ten Twój braciszek co bamba spadla na ich dom??
hekkate ja wielokrotnie byłam na Słowacji. Uwielbaim tamte tereny. My zawsze jeździliśmy w tereny kolo Turcanskich Teplic i Mos`owców. Tak takie ośrodki rekreacyjne są. Baseny i góry. Piękne widoki, ale nie mam już namiarów na tamte miejsca bo nie bylam tam już dawno i tak naprawde nie mam pewnosci czy to jeszcze funkcjonuje, ale myśle ż e na pewno bo było bosko!!
Dorota oby roczek sie pieknie udal!!! Mąż jak pilnuje dziecka to rzeczywiście najwięcej pomaga!!!
myszka śliczne zdjecie ślubne!!! Powiem Ci że może nie jestes szczupla jak tzrcinka ale jestes bardzo lądną dziewczyną!!! Dominisia odziedziczyła po Tobie śliczną buzię!!
I jesteś jak najbarzdiej podobna z bratem!!! A mąż to też super jest!!! No i rzeczywiście troche do Adasia MAlysza podobny!! :ico_haha_01:
Aga, Iwona asiam hekkate dzięki za opdowiedz na moje pytanie. Ale w sumie to mi nie chodzi o to żeby oduczać cycka tylko przesunąc butle na wsześniejszą porę i żeby mimo to była przerwa 5 godzinna do pierwszego karmienia cyckiem. Bo właśnie jak pije o 1-2 w nocy butle to dopiero o 6-7 mi się ostatnio budzil, a jak podaje o 24:00 to juz o 3 jęczy... Nie wiem czemu??!! Przeciez cycka mu nie dam tak wcześnie bo nie jest glodny a nosić to ja nie mam juz siły go. Kurde mam za krótkie ręce!! Jak on chce sobie głowke polożyć na moim obojczyku to brzkuje mi ręki żeby podtrzymac go za pupkę, więc nogę podpieram sobie o łożko i tak biedny na mojej nodze podpartyi do mnie przytulony i tak go bujam.
Kaszke daje ok.19:30-20:00. Nie wiem czy on mi zje ją wcześniej, tak żeby było powiedzmy 3 godziny do butli. Musiałabym mu ją podac ok.18:30 ale jak bartuś je obiad o 15:00 to nie jest wcześniej glodny jak właśnie ta 19:30... Boje sie ze jak nie doje tej butli to bedzie strasznie głodny w nocy i nie da mi spać.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość