Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 kwie 2008, 13:08

Hekkate, ja buciki akurat te pierwsze wolałam takie sprawdzone,dlatego Bartka kupiłam, tym bardziej ze mi Patryk zle stawia jedna nózke,no i wiazane wg mnie najlepsze mozna lepiej dopasować do nozki a takich jest bardzo mało nawet w Bartku.
A te cool club tez mi sie bardzo podobały,bo mieciutkie sa i lekkie ale tez wiazanych nie widzialam.My juz bylismy na spacerku bez wózka, mimo ze Patryk tak pewnie jeszcze nie chodzi hihi ale mnie ciekawilo jak sie bedzie zachowywał.

[ Dodano: 2008-04-11, 13:15 ]
mamajulcino tak za te ubranka to sporo wzielas,jak ja patrzylam to na allegro najczesciej szly ubranka po ok 200zl, wiec jak ja sprzedalam za 350 to i tak bylo sporo,byly niektore za 500 ale ich bylo wiecej i takie juz bardzo drogie firmy,ja mam wiekszosc cenowo jak h&M.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 kwie 2008, 13:21

Hekkate Fillipek jak kiedyś juz pisałąm nie cierpi siedzieć w wózeczku, jak jade to jeszcze siedzi jakos, ale tylko sie zatrzymam to zaczyna marudzic
Na spacerze najczęsciej sam chodzi, i naprawde potrafi bardzo długo lazic :ico_haha_01: ze juz ja niemam siły :ico_haha_01:
No i nie chce chodzić za rączke, wyrywa, och jaki juz samodzielny facet

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

11 kwie 2008, 13:24

Hej kobietki a ja mam na imie Magda, nie lubie jak ktos zmiekcza na Madzie lub Magdalene. hihih a uwielbiam jak maz na mnie mowi Makta hihihi nie umie juz tego G wymowic :-D

butki ja wole sprawdzone butki skorzane, Julka ma jedne Adidaski, takie slodziusie biale z rozwiotkimi kwiateczkami i paseczki sa rozowe, drugie na dwor tez skorzane ale ciemniejszy kolor zeby sie mogla wybrudzic, no i zwykle do domku z zamszu chyba, a tak to an stopke zakladam jej po domowemu rozne kapciorki, ale musza byc albo z welny albo ze skory zeby sie stopka nie pocila, ale te akurat sa tanie mozna dostac juz od 15-20 zl. Stopka rosnie i sie ksztaltuje wiec mysle ze buciki sa bardzo wazne, szczegolnie ze nasze dzieciaczki ucza sie teraz chodzic. No i skora najlepsza.

katelajdka sukienka przesliczna! wyglada na elegancka i dluga ile ty masz wzrostu kobieto?? No i piersi chyba masz duze bo moje flaczki calkiem by w niej wisialy, och tak ci zazdroszcze biustu hihihi ostatnio przymiezalam w tym kroju sukienke tylko z lekkiego materialu i sie wkurzylam bo moje flaczki zdechlaczki calkiem sie splaszczyly i wyszlo na to ze piersi nie mialam :ico_szoking: a w staniku to tak sie pomarszczyly jak babie 80 letniej...echhh tak bym chciala w takich sukniach latac!!! Wklej nam fote jak juz bedziesz przyobrana!

malgosiu pewnie ze bede na tiktaczku, mam nieco inny numer, wysle ci na gg zebys jakby co mogla napisac o narodzinakch dzidzi!! buziole!

pieski ochh jak tak bardzo pragne miec pieska hihih jak juz dzidzi nie moge to pieska chociaz hihihi dla mnie i dla Julki, ale kto sie nim zajmowac bedzie jak nas ciagle w domu niema :ico_olaboga: ale taki szczeniaczek mi sie marzy niestety musze myslec o jego dobrze wiec szczeniaczek niestety musi poczekac :ico_oczko:

caly tydzien w domku siedzialam, tyle co Julce gaciorki na drutac wytrabilam a tak to nic, hmmmm dzis chociaz nadzwyczaj ladnie posprzatalam. Julka chorotka ma katarek ale na szczescie budzi sie tylko wieczorkiem a jak juz sie wszystcy kladziemy spac to juz nie i jakos oddycha przez te smareczki do rana. Mam nadzieje ze niedlugo przejdzie jej chorobsko.

[ Dodano: 2008-04-11, 13:28 ]
kajunia Milenka przesliczna! i jaki ma wielki chrupek w dloni :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: co to za chrupeczki sa???

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

11 kwie 2008, 13:43

te chrupki to chyba takie skrecane...ale Kacper nie lubi takich jesc rozkreca je i kruszy...

ja ubranek nie sprzedaje...zostawiam na następne Maleństwo ;-)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 kwie 2008, 13:53

mamciakochana no ja tez mysle,ze slkorka najlepsza dla malucha,tym bardziej,ze ja dla siebie kupuje zawsze skorke, bo lubie porzadne buciki,choc nie powiem bo i takie sie reklamuje, ale skoro ja dla siebie mam dobre to dladzidzi tym bardziej, ja w ogole mam fioła jak ty na punkcie ubranek i tez kupuje teraz wiecej dla patryka niz siebie i sporo potrafie wydac, te butki to nawet sa drozsze od tych co ja sobie kupilam do dreptania na spacerki hihi A i piesek mi sie mARZY albo i kilka, ale tez mysle zeby i piesek mial dobrze,mamy 1 pokoik,przed dzidzia malo przybawilismy w mieszkanku a teraz dzidzia to i tak malo miejscaale jak by domek byl to na pewno bede miala pieska.
anilewe77, ja czesc sprzedalam,bo po cichu licze na dziwczynke wiec zostawilam tylko takie uniwersalne hih a poza tym nie mam gdzie i tej czesci trzymac a co dopiero wszystkie.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 kwie 2008, 13:59

dzięki, mnie się sukienka też bardzo podoba, jak ja zobaczylam w sklepie to mimo że nie było mojego rozmiaru to kazałam sobie przywieść, wiedziałam że to krój dla mnie!!
mamcia ona jest rzeczywiscie długa, ja mam tylko 158 cm wzrostu a butki mam do niej 4 cm obcasa wiec tak ze 2-3 cm trzeba bedzie obciąć! W sumie to powiem Wam że na zdjeciu kolor wyszedł bardziej bordo a w rzeczywistości to tak bardziej śliwka jest. Ale nie ciemna.
Biuścik - ja dzięki Bogu mimo karmienia piersią blisko 13 miesięcy to nie mam flaczki. ODkąd skończylam karmić to codziennie regularnie wcieram balsam do biustu ujędrniający z Erisa i naprawdę działa!! JEstem nawet zadowolona z tego co tam w cycniku noszę!! :-D :ico_brawa_01: :ico_puknij:
hakkate no widzisz, mamy podobny gust!! A czy Twoja sukienka też ma wycięte plecy??
Tak w sumie to najbardziej jednak podoba mi się właśnie ten materiał pod biustem. Robi szczuplejsza talię i jak sobie zjem coś wiecej na weselu to zatuszuje ewentualny brzuszek :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
A poza tym dzięki temu jest właśnie taka niepowtarzalna!! JAkby była biała yto moglaby być ślubna suknią!!

[ Dodano: 2008-04-11, 14:04 ]
butki ja kupiłam te co wkleiłam na zdjęciu, za 39,90zł. Wydaja mi sie solidne a poza tym już niedługo moze trzeba bedzie sandałki zakładac wiec nie chce przepłacać bo może tylko kilak razy mieć je na nóżce. Chyab kupie adidaski już lepszej firmy, widziałąm z nike i chyba sie skusze. Bo to troche bardziej uniwersalne niż takie co wam wkleiłam ale na teraz tez musi jakieś mieć, a nie jakieś zimowe!!
ubranka ja nie sprzedaję, jeśli mnie się nie przydadzą to moze moja siostra bedzie mieć chłopca to bedzie jak znalazł. A poza tym tak mi szkoda sprzedawać te śliczne ciuszki w których jeszcze niedawno bartus chodził!!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 kwie 2008, 14:08

Ubranka ja też zostawiam . Teraz skorzysta mój brat a potem może znów dla mnie będą :-D
katelajdka pisze:a poza tym już niedługo może trzeba bedzie sandałki zakładac wiec nie chce przepłacać bo może tylko kilak razy mieć je na nóżce.

Tak samo myślę, dzieciakom strasznie szybko nóżka rośnie. Już to zresztą przerabiałam z moim Radkiem :ico_oczko:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

11 kwie 2008, 14:10

witajcie moje kochane
znowu mnie nie bylo tak dlugo...
ale czasu troszke brakuje a poza tym znowu moja T daje znac o sobie i jakos nie chce mis sie nawet do kompa podchodzic :( :(

Agus dzieki Ci kochana za dzisiejsza rozmowe...
kochana jestes...

poczytam co tam u was sie dzialo... bo mam straszne zaległości i tyle stron do nadrobienia...

[ Dodano: 2008-04-11, 14:12 ]
aha... zalozylam nowego bloga dla moich szkrabow
bo jakos juz mi sie nie chce pisac dwoch tych samym notek
nacia jak bedzie chciala to zacznie prowadzic swojego
wiec ich nie kasuje
adres nowego bloga to: http://naszeskarby.smyki.pl

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

11 kwie 2008, 14:19

aga0406, no właśnie, nie ma co sie dac zwariować!!! JAk ktoś ma tyle sianka że moze sobie pozwolić na skórzane butki to moze kupować , na pewno są zdrowsze niz te tańsze, ale jednak ja nie widzę sensu, zreszta butów nie można kupować za dużych żeby były na dłużej bo można większa szkodę zrobić. A te co są o rozmiar większe od stópki tez za niedługo podrosną wiec trzeba je zmienić bo paluszków dziecko nie wyprostuje i bedzie przykurczać.... Takze chyba na ty,m etapie to nie ma sensu.
Bartuś na spacerku jeździ wózkiem tylko w parku go wyciągam lub na takim placu pod halą. A dziś wzięłam go do tego naszego jeździka i troche chodził ze mna za rązcke i troche jeździł w tym!!! Było mi dużo łatwiej niż z wózkiem. Ale spotkałam taką zdiewczynę z dzieckiem. Jej synek tez kończy 14 miesięcy ale później od bartka. Był znacznie niższy od bartusia a ona mówi że on waży ponad 13 kilo, koło 14 tu. :ico_brawa_01: Bartuś przy wyższym wzroscie ma 13 kilo!!! Czyli juz sie zrównał wagą z rówieśnikami!! :ico_brawa_01: A wzrostem jest jeszcze wiekszy!!!
Hekkate, mnie tez strasznie podobają sie sukienki wiązane na szyi!! Chciałam mieć nawet taka suknię ślubną ale w końcu się nie zdecydowałam...

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

11 kwie 2008, 14:24

Eva_1977 pisze:Agus dzieki Ci kochana za dzisiejsza rozmowe...
kochana jestes...
eee chyba przesadzasz trochę... :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość