szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

11 kwie 2008, 14:20

mysle jeszcze zrobic lodowke antywlamaniowa
:ico_haha_01:
Na allegro jest cała masa różnych rzeczy do "baby proofing".

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 kwie 2008, 14:43

wiem, wiem szczako, ale na takiego starszego lobuziaka uzaleznionego od lodow :ico_oczko: to chyba trzeba cos solidniejszego :-D ...

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

11 kwie 2008, 15:19

Hej Dziewczynki!!!
MONIKAB fr, mebelki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mi tez sie podobaja takie proste :ico_haha_01:

Mysle wybrac sie na spacerek krotki bo w koncu i u nas pogoda sie zrobila tylko boje sie daleko wychodzic bo dzis znow jakos mnie brzuch boli jak nie wiem, w nocy tez ciezko bylo, lapaly mnie jakies bolesne skurcze ale nie regularne choc ciezko mi to wyodrebnic bo ciagle mnie boli :ico_noniewiem: Juz na prawde zaczynam sie niecierpliwic ta ciaza ! Ta koncowka wlecze sie w nieskonczonosc!!!!
Posciel do wozka juz uszylam tzn zostaly mi jeszcze poszewki :ico_haha_01: a potem biore sie za robienie maty edukacyjnej :-D Jeszcze troche i zostane zawodowa krawcowa, choc przez pierwsze dwa dni uczylam sie obslugi maszyny do szycia :ico_wstydzioch: i az wstyd sie przyznac ale moj maz ma wieksze pojecie o tym niz ja :-D no ale coz z odrobina jego pomocy dalam rade :-)
a pozatym to jakos mnie mdli....

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

11 kwie 2008, 15:23

trzeba cos solidniejszego
Monika, może stary dobry łańcuch z kłódką? :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 kwie 2008, 15:28

Monika, może stary dobry łańcuch z kłódką? :ico_oczko:
o tak, to najlepsze rozwiazanie by bylo :-D :-D :-D
Ewelina , pokaz nam szybciutko ta posciel :ico_brawa_01: ja tez mam zylke krawcowej, tylko maszyny jak na razie brak :ico_oczko: ale zawsze w wolnej chwili moge cos recznie zmajstrowac :-D
ja na twoim miejscu zrezygnowalabym ze spacerku :ico_noniewiem: otworz sobie okno i pooddychaj swierzym powietrzem :-D na dzidzie chyba jeszcze pora, niech sobie posiedzi malec w brzuszku... zawsze to tydzien dluzej :-D

[ Dodano: 2008-04-11, 15:31 ]
wiesz szczako, tak sobie mysle ze ten lancuch to i dla mnie bylby dobry... jak urodze, to lodowka na klodke a mezus z kluczem do pracy :ico_haha_01: jakos trzeba bedzie te zbedne kilogramy zrzucic, prawda? :-D

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

11 kwie 2008, 15:46

Witajcie!
Ja dopiero teraz znalazlam chwilke czasu zeby cos napisac.

Poranek spedzilam na porzadkowaniu dolu domu - generalne porzadki,zeby weekend miec wolny na spedzenie go z mezulkiem :ico_haha_01: No ale jak sie ma malego pomocnika :ico_oczko: to pracy jest 2 razy wiecej.

Potem myslalam,ze pojdziemy na plac zabaw - ktory przez przypadek na necie wypatrzylam,ze jest niedaleko - to oczywiscie pogoda sie popsula :-/
Po obiadku wzielam sie za odkurzanie gory, ale ze mala zrobila sie bardzo marudna to musialam ja polozyc wczesniej niz zwykle na drzemke...

A teraz wyobrazcie sobie,ze slonko wyszlo :ico_haha_01: no ale moze poswieci troche dluzej :-D (choc czarne chmury wciaz na horyzoncie)

Aaa... i najlepsze - 15m od mojego domu (doslownie) jest Leisure Centre - w ktorym jest basen :ico_brawa_01: z pozoru budynek nie wyglada - ale podobno w podziemiu to maja :ico_haha_02: Wiec na poprawe figury po ciazy - bedzie jak znalazl :064:
Mam nadzieje,ze maja tez jakas nauke plywania dla dzieci - to moze bysmy pochodzili razem z dzieciakami :-)

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

11 kwie 2008, 15:51

jakos trzeba bedzie te zbedne kilogramy zrzucic, prawda? :-D
Dokładnie :ico_noniewiem:

A tak a propos - planujecie kupno pasa poporodowego?

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

11 kwie 2008, 16:10

witajcie
powiem wam,ze dzis w pracy ledwo juz ciagnelam ten 10 dzien i ucieszyl mnie fakt,ze pracy dzis malo i skoncze wczesniej cale szczescie

Moniczko mebelki sa super :ico_brawa_01:
po za tym poprawa kondycji po porodzie i taka mozliwosc jaka opisalas to super sprawa
Aaa... i najlepsze - 15m od mojego domu (doslownie) jest Leisure Centre - w ktorym jest basen
-no to super ,fajnie,ze masz blisko a na pewno skorzystacie nie raz :ico_oczko:

Kot@ku obys dostala ta @ jeszcze w ten weekend,a jesli nie uda ci sie to mysle,ze z pomoca lekarza wszystko wroci szybko do normy i tego ci z calego serca zycze a tak ci dodam sama z mojego doswiadczenia to rok temu jak poronilam to moja miesiaczka niby wrocila po 4 tyg od czyszczenia mnie a pozniej byla sobie regularnie i nagle zniknela i nie bylo jej ok 45 dni jak nie dluzej i po tej dlugiej przerwie znowu przyszla i byla przez 6 dni a po niej zaszlam i mam w sobie Natanka,wiec glowa do gory,tez myslalam,ze moze jestem w ciazy nie majac @ tyle czasu,ale robilam 3 testy i niestety nie tamtym razem,ale za to po dlugo oczekiwanej @ przyszla szansa i popatrz jestem w :ico_ciezarowka:
A tak a propos - planujecie kupno pasa poporodowego?
-ja juz kupilam,ale moge wam powiedziedz z mojego pierwszego doswiadzczenia,ze sam pas nie zalatwi nam sprawy powrotu do tego jakie bylsmy przed :ico_ciezarowka: ,samo zaparcie i cwiczenia na brzuszek musza byc a gwarantuje,ze sylwetka wroci ,szkoda,ze nie moge tego powiedziec o biuscie :ico_zly: ,choc mysle,ze jak pod okiem osoby takiej jak trener przez pol roku by sie pochodzilo i robilo serie cwiczen na nasze zmienione partie ciala przez ciaze to mozna osiagnac sukces a nawet baaa sylwetke lepsza niz przed :ico_ciezarowka:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

11 kwie 2008, 16:29

emalia30, masz oczywiście rację. Nie zrzuciłabym całej pracy na pas. Oczywiście ruch i dieta to podstawa, ale dużo dobrego się o pasach nasłuchałam.
Słyszałam też, że lepiej kupić po porodzie, bo trzeba sobie obwód zmierzyć.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 kwie 2008, 16:41

ja tez sie zastanawiam nad tym pasem :ico_noniewiem:
warto w siebie wreszcie zainwestowac (u mnie to juz ostatnia ciaza wiec warto wydac troche kaski i pomeczyc sie cwiczeniami :ico_oczko: ) tylko pytanie... czy przy dwojce urwisow bede miala na to wszystko czas i sily :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość