Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

12 kwie 2008, 08:47

Hej
niunia Twoja córunia pokazała Wam na pierwszym USG paluszka, pierwszy numer,który wycięła rodzicom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dziewczynki

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

12 kwie 2008, 11:23

Witaski :ico_ciezarowka: lipcoweczki :-D

Wracajac do Usg i stwierdzania plci...w 15 tc. pani doktor mowila mi ze cos widzi,ale nie chce sugerwac bo w tym okresie ciazy latwo o pomylki...potem bylam w 19 tc. uslyszalam na 90% dziewcze :-D ale ja jak to ja,haha oczywiscie nie bylam usatysfakcjonowana tym co uslyszalam :ico_zly: i z kupowaniem ciuszkow bylam ostrozna...zadnego rozu(aby nie zapeszyc)Potem juz 23 tc. wkoncu uslyszalam na 100% dziewuszka!!! :ico_brawa_01:
No i przy okazjii dowiedzialam sie ze mam za malo wod plodowych :ico_brawa_01: Wiec najpierw radosc a za chwile smutek i niepokoj...
Mam juz wyniki badan krwi i moczu,a na wizyte do mojego lekarza ide w poniedzialek 14.04...zdam relacje zaraz jak wroce...

No na tyle...pozdrawiam :ico_ciezarowka:

niunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 04 lip 2007, 13:14

12 kwie 2008, 11:39

laupina pisze:Hej
niunia Twoja córunia pokazała Wam na pierwszym USG paluszka, pierwszy numer,który wycięła rodzicom :


racja :ico_haha_01: niezła z niej "jajcara" :ico_brawa_01:

miałam poprawić suwaczek i nie moge sie zabrać

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

12 kwie 2008, 12:32

Jagna30, trtzymam kciuki,żeby wszystko było ok.

[ Dodano: 2008-04-12, 12:37 ]
Ja ubrania już spakowane,zostały pierdułki jak kosmetyki, zabawki Filipka,leki itp,ale to już upchnę wieczorem. Zaraz zmykam do rodziców na obiad a na 16-tą musimy jeszcze zaliczyć urodzinki córeczki mojego kuzyna, niezbyt mi są one na rękę,ale nie wypadało nam odmówić :ico_noniewiem: Wpadnę wieczorkiem się pożegnać oj, będzie mi Was przez te 2 tygodnie brakowało....

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

12 kwie 2008, 13:32

Jagna30 pisze:Wracajac do Usg i stwierdzania plci...w 15 tc. pani doktor mowila mi ze cos widzi,ale nie chce sugerwac bo w tym okresie ciazy latwo o pomylki...potem bylam w 19 tc. uslyszalam na 90% dziewcze ale ja jak to ja,haha oczywiscie nie bylam usatysfakcjonowana tym co uslyszalam i z kupowaniem ciuszkow bylam ostrozna...zadnego rozu(aby nie zapeszyc)Potem juz 23 tc. wkoncu uslyszalam na 100% dziewuszka!!!

Ja miałam USG 4D w 18 tc i lekarz nie powiedział mi,co będzie,bo powiedział,ze na tym etapie,to wróżenie z fusów...W 23 tc miałam normalne USG i gin powiedziała,ze na 90% dziewczynka,ale potwierdzi mi na kolejnym USG w 32 tc,czyli za 2,5 tygodnia :ico_oczko: Ja ubranek nie kupuję tak czy tak,bo mam kilka worów po Izie,więc nie nastawiam się ani tak ani tak :ico_oczko:
Jagna30 pisze:zdam relacje zaraz jak wroce...

Czekamy na pomyślne wiadomości :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

12 kwie 2008, 13:36

BeataW, a ja kupiłam ostatnio różową czapusię,nie mogłam się oprzeć i jeszcze jeden komplecik różowy,reszta to uniseksy hihi

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

12 kwie 2008, 15:42

Wlasnie wrocilam z zakupow...musialam sobie kupic jakies spodnie ,bo wszystkie ktore mam juz ciasne :ico_placzek: Kupilam jeansy takie z guma u gory,nawet ladne ale cena :ico_szoking: 170 zl :ico_puknij: ale co zrobic...maz mial gest i kupil mi tuniczke :ico_brawa_01: nie zauwazyl ceny :ico_brawa_01: hehhe....pytal czy po porodzie mozliwy jest zwrot portek :ico_brawa_01: glupol.... :-D

Co za pogoda :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: zalamac sie mozna i czy chcesz czy nie chcesz musisz siedziec w tej chalupie :ico_placzek:

Buziaki............................................. :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

12 kwie 2008, 16:40

Jagna30 pisze:Wlasnie wrocilam z zakupow...musialam sobie kupic jakies spodnie ,bo wszystkie ktore mam juz ciasne Kupilam jeansy takie z guma u gory,nawet ladne ale cena

A w jakich do tej pory chodziłaś?????????? :ico_szoking: :ico_szoking: Ja od 5 m-ca mam takie z gumą,w inne nie weszłabym :ico_szoking: :ico_olaboga: Z tym,że wypatrzyłam w Krakowie takie sklep z odzieżą ciążową w przystępnych cenach i tam kupiłam 2 pary po 80 zł/ szt :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Jagna30 pisze:....pytal czy po porodzie mozliwy jest zwrot portek

Zawsze można wystawić na allegro :-)

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

12 kwie 2008, 21:56

Hej Lipcóweczki więc mówię Wam Do Zobaczenia za dwa tygodnie PAPATKI

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

13 kwie 2008, 14:18

WITAJCIE LIPCÓWECZKI :ico_ciezarowka:
BeataW, ciesze sie z dobrych wyników :ico_brawa_01:
co do fotelika to jeszcze sama niewiem co kupimy ale juz trzeba sie zacząć oglądać ... :ico_szoking:
ten ból pod prawym zebrem tez mam,i dlatego mało spedzam na kompie, ale lekarz mów ze tak wszystko w porzadku tylko dzidzia duza i tam sie bardziej rozpycha :ico_haha_01: wiec nie trzeba sie martwic...
ale martwe sie bo musze czekac do pobniedziałku na wyniki z cukru :ico_szoking:

zaszokowałyście mnie tym usg mam nadzieje ze w 24tc juz płec jest raczej pewna ?
ale mi wszyscy mówią ze to chłopak bedzie i tez tak wyszło na usg
Jagna30, małą ilością wód sie nie przejmuj tylko duzo pij !!! a wszystko sie unormuje
DZiewczyny mam pytanko ,co moze byc przyczyną tego ze sdzieciaczki rodzą sie martwe? moja znajoma niedawno urodziła w 9 miesiącu martwego chłopczyka,lekarz twierdzi ze to dlatego ze miała zbyt duze cisnienie a nic z tym nie zrobiła nie zadbała o siebie i małe-tragedia :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość