Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 kwie 2008, 23:32

MamciaKochana, ale swietne te ciuszki,u nas bez porownania,nie ma takich,ja z polskich marek to lubie c&a i coccodrillo, w tym drugim lubie bodziaki kupowac,bo maja takie kolorowe,a ja nie przepadam za tymi w wielopakach,gdzie jest jeden maly rysuneczek na bialym tle.A oni maja takie zywe kolory i we wzorki. Ta Smafolk i Okker tez ma fajne ciuszki. I Kimera tez mi sie podoba. Coś blisko tego stylu jest jeszcze Kappahl. Tam tez lubie kupowac ale tam drogo ,bodziaki po prawie 50zł. Ja czekam tylko na wyprzedaz hehe albo jak mam znizke,bo mi czesto wysyłaja dla stałych klientow.

ciuszki wy to jestescie tu mlodziutkie i macie w podobnym wieku rodzenstwo,ja nie mam nawet dla kogo trzymac ciuszkow, u mnie juz siostra lub kuzynki to maja spore dzieci od 4 lat najmłodsze do 20 najstarsze, ci co zostali to wolne ptaki i nie wiem czy sie kiedys ustatkuja.
dorotka wracaj tu do nas, mimo ze nie mozesz byc na spotkaniu to nadal nalezysz do nas lutowek,czekamy na poscika co u Agatki.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 kwie 2008, 10:27

Ja dziś na chwileczkę bo już muszę się zająć przygotowaniem zuziowego przyjęcia.
Wstawiłam na bloga film z wczorajszych ucieczek mojego małego zbójnika - zapraszam do ogladania!
http://smyki.pl/prg/img.php?wideo=521607

Dorotka - gdzis Ty?

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 kwie 2008, 12:31

cześć :ico_wstydzioch: jak miło że tak myślicie i o mnie pamiętacie, troche zaniedbałam ostatnio TT, ale ciagle pada albo jest pochmurno, a ja mam intrenet radiowy i co wieczór jak mam wolny czas to internet chodzi jak flaki z olejem, buuu ale w przyszłym tygodniu mają nam założyć silniejszą antenę i ponoć internet będzie działał nawet w ulewie-no zobaczymy.
U nas jest ok, tak jak karolas wspominała byłam chora i teraz dopiero co sie wygrzebuje z anginy, Agatka na szczęście zdrowa, chociaż że pół dzieci z mojej rodzinki w szpitalu leży na zap.płuc :ico_olaboga:
Normalnie szok. jedne zaraża się od drugiego i to w tempie błyskawicznym, całe szczęście że mieszkamy na odludziu hyh
Mała z dnia na dzień zaskakuje mnie pomysłami hehe jest taka już mądra...
Z mężem też ok, mymy w tym miesiacu 1 rocznice ślubu (kościelnego) :ico_brawa_01: Tak sobie własnie wspominam ostatnio tą impreze i znalazłam w kompie trzy fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nio to tak na chwile wspomnienia.
A co do spotkania to już doszłam do pogodzenia się z myślą że was nie poznam, ale mąż mi obiecał że następnym razem chożby nam się pod nogami waliło to pojedziemy;-) Lepiej późno niż wcale prawda?
W szkole też ok, tylko mam tak długo zajęcia bo w soboty od 8 rano do 20:10 a w niedziele od 8:00 do 18:30, więc nic z weekendu tylko szybko do domu do Agatki...
Nio i za dwa dni mam urodzinki, a tak się fajnei składa że tego dnia mama ma wolne to mąż cos tam planuje jakiś wypad hihi :ico_brawa_01:
A tak to czytam sobie was co kilka dni, jak pogoda pozwoli, no i teraz też zerkam....

Qunick sto lat dla Zuzi, oby szczęście i radość gościły co dnia!!!!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

12 kwie 2008, 13:00

qunick, filmik superasny,normalnie smialam sie jak go ogladalam,Nina jak biega a z tą czapką jaki ubaw hihi I przy okazji obejrzałam jak wcina serek ale supeer sobie radzi,nigdy bym nie pomyslala ze ma roczek,mojej kuzynki jest 3 starsza i nie je sama.

dorotkapiekne zdjecia i z okazji rocznicy, zycze ci aby miłosc gosciła w waszym sercu co dzien.

praca byc moze bede miala prace,w weekendy w liceum dla doroslych od wrzesnia. Kurcze,tylko musze sie z maturami nowymi zapoznac.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

12 kwie 2008, 16:38

znowu mam zepsuty komp pisze od brata jak sie uda to byde w niedziele wieczorkiem pozdrowionka

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

12 kwie 2008, 20:14

Hekkate bardzo ładne butki

Dorota.M. mam nadzieje ze wcale nie pomyslalas ze skoro nie bedziesz na spotkaniu to bedziesz sie mniej odzywac na forum. przeciez to nic nie zmienia. jak nie teraz to kiedy indziej. cos czuje ze to bedzie forumowa znajomosc na lata:) jak opowiadam znajomym albo klientkom ze mamy spotkanie forumek, to wszystkie mowia ze fajnie i widze taka jakby mala zazdrosc w oku ze takie fajne przezycie nas czeka. no i oczywiscie to ze codziennie gadamy ze soba na forum tez jest czyms niesamowitym. niby sie nie znamy, ale znamy sie troche bardzo dobrze. zamotane to troche ale wiecie o co chodzi
Dorota kiedys juz pisalam na forum, ale my mamy pierwsze rocznice slubu koscielnego tego samego dnia. niesamowite co? zaraz wkleje kilka fotek. aha! my mielismy slub z chrzcinami:
Obrazek
troche wialo na moscie:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Qunick mam nadzieje ze przyjecie dla dzieciaczkow super sie udalo i Zuzia bardzo zadowolona. A filmik z Nina rewelacja. a jak sobie sama czapke zaklada:) Tymek tylko zdejmowac potrafi:)

Iwona gratuluje pracy? Ty nauczycielka jestes tak?

Magdzinka
gdzie Ty??

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

12 kwie 2008, 21:54

piękne wasze zdjecia ślubne i wasze suknie. Ja brałam ślub prawie 8 lat temu i moda była wtedy zupełnie inna.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 kwie 2008, 09:02

Dorota.M., śpiesze już dziś zożyć Ci urodzinkowe życzenia! Sto lat i niech w Twoim życiu będzie jak najwięcej szczęśliwych dni!!! :ico_tort:


Imprezka Zuzi - typowe kinder party się udało - jedna bójka zaliczona!. Szkoda, że już nie było tak ciepło jak w piatek. No i mam nadzieje ze w przyszłym roku juz bedzie w nowym pokoju bo mamy takie plany... Najmłodsza uczestniczka miała 6 m-cy. Jak dostane zdjecia to pozwole sobie wkleic

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

13 kwie 2008, 09:11

Qunick czekamy czekamy na fotki

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

13 kwie 2008, 09:13

Kurcze...Moj obraz ma oferte na takim portalu aukcyjnym co nigdy nic nie sporzedałam... Ciekawe czy to naprawdę ... :ico_szoking: nie wierzę aż...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość